Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Makawel piękne tulipany, skąd wiedziałeś/aś że to moje ulubione zaraz po frezjach :)

Dziękuje bardzo:D

 

To zaatakuje Rere, bo musi być tak pomalowane, żeby było idealnie, bo inaczej mnie małż za ten pomysł ukręci kark;)

Edytowane przez Iwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazylek nie żartuj sobie ze mnie:)

To przecież cudownie:)

Cieszę się bardzo!:D

 

A byłoby / będzie jeszcze piękniej;) jak znajdę czas, chęci, kase i kompana do pomocy w realizacji moich pomysłów:)

 

 

PS. Moje szycie obrusów zakończyło się po wycięciu materiału, bo podczas prób szycia "się" maszyna popsuła! i plącze nitki:mad:

może wygoogluje ten wiekowy model i znajdę podpowiedzi jak usunąć "awarię", bo to pewnie dlatego że czegoś nie umiem ustawić. A w internecie ponoć jest wszystko- zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, dawno nie zaglądałam... Pięknie dzisiaj było, co? Ja się za pielenie wzięłam w myśl zasady "im wcześniej wyrwiesz chwasta tym lepiej" ;)

 

Doskonale rozumiem Twoje rozterki finansowe. My mamy odłożoną kasę na drzwi i kuchnię i nie chcę tego ruszać za żadne skarby. Mam złe doświadczenia... Niestety wszystko nam podrożało od pierwszej wyceny i musimy trochę jeszcze dołożyć...

 

No ale oglądając dzisiaj wiadomości - pierwszy raz od miesiąca - to się aż człowiek wstydzi że ma problem czy mu kasy na kuchnię wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywolana do tablicy odpowiadam ...moja dolna bedzie taka sama :) teak na podlodze i biale cegielki na scianie (tylko u nas ciemna fuga) ...jako, ze dodatki planuje czarno - bialo - garazowo - metalowe to lustro bedzie w czarnej prostej ramie ...a u Ciebie to JA widze trzy opcje

przewidywalna 1 - drewniana rama jak w obrazku z naprzeciwka

zachowawcza 2 - biala prosta bez udziwnien

wesola 3 - a walnij jakas plame koloru (tzn kolorowa rame lub kinkiet) jak te Twoje cudne czerwone krzesla kuchenne ...ja bym optowala za zolcia z obrazka oldschoolowego (ale to takie skrzywienie mam)

powiedz ktora Ci bardziej odpowiada to Ci cos wkleje (choc ja tylko w paintcie operuje ;) )

Edytowane przez lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famelia dziękuję bardzo :oops: ja zmieniłabym podłogę, ale tylko ze względów praktycznych:)

Lasche a może biała ale z udziwnieniami?

A powiem Tobie, że mnie ten kolor bardzo zaintrygował, aż poszłam zobaczyć na żywo na ten żółty na obrazku - fajny jest.

Teraz to pojade totalnie a może zdobioną rame w tym żółtym lub granacie??? Stworzysz takie cudo? :D ładnie proszę:)

 

Ja nie mam kiedy, bo przyznam szczerze że cały mój wolny czas ostatnio zabiera mi sen!!! :sleep:

 

Dzisiaj mogę już chyba powiedzieć a co mi tam (co ma być to będzie).

J E S T E M W C I Ą Ż Y ! ! ! Mało tego:) z bejbikiem, któremu bije serce :D

(dla niektórych to może być trywialne, ale po moich przejściach to ważny dla mnie szczegół;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...