Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zaintrygowało mnie to żółte lustro, trochę takie niesztampowe:)

To pierwsze żółte jest po prostu boskie!!! I tak się przyglądam z rana tym wizualkom i chyba zaszaleje z żółtym lustrem (!?) A wiesz co to za kinkiety? bo fajne nawet i chciałabym się im z bliska przyjrzeć:) A żółta kaczucha no po prostu bomba!!!

Zapomniałam dodać, że w paczce z Czech mam dostać taki plechovy;) koszyczek na ścianę z obrazkiem, bliżej kibelka:) tylko nie wiem, jaki kolor bo jak robiłam zamówienie to na stronie były białe (ale już ich nie było na stanie) i w między czasie Pani napisała, że mają dostawę i teraz mają na stronie takie:)

http://www.bellarose.cz/files/zbozi/1077.jpg

 

Miłego weekendu, oby wiosennego życzę wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że Ci się podoba ...a zawsze można lustro pomalować samemu :) lampy z dekorolka (dość drogie) a tu tańsze odpowiedniki ...w ogóle mają fajne ceny na dość nie głupie lampy

http://www.luxia.pl/sklep-internetowy/stratos-20571102-outlet-kinkiet-czerwony-nordlux-luxia-pl/

 

no to czekam na zdjęcia zakupów i miłego weekendu również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Z całego serca! Sama się staram, ale wbrew pozorom nie jest to takie proste...

 

Fam doskonale zdaje sobie z tego sprawę, u nas też łatwo nie było, przyjemnie może i tak ;) ale ze łzami i pod górkę! Tym bardziej się cieszę i jednocześnie boję, żeby tym razem było ok wszystko! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki e-mól za zółte lustro biorę się w kwietniu po urlopie!!!

 

 

Mam doła!!! Ogromnego doła z powodu wyganania na wieś, w sensie po za miasto, niby nie daleko 10 minut samochodem, ale tu się nic nie dzieje!

 

Dół a potem jeszcze 7 metrów mułu....:confused: ja chcę do ludzi!!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj jak dzunior sie wykluje i postawisz sobie w ogrodku wozeczek a sama chlapniesz na zadku i wlaczysz FM to poblogoslawisz ten dzien kiedy sie wyprowadzilas :) a jak podrosnie i w wieku 4 lat nie bedzie chcial z ogrodu wychodzic i poblogoslawisz podwojnie :) :) co do lustra to tylko uwazac mi tam na malowanie wlasnymi rencyma - niewskazane dla dzuniora ...to mowilam ja ciotka lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmm?

czekam aż małż szanowny za wiertare chwyci:)

 

A koszyczek na gazety jest ni biały ni kremowy ni zółty (a'la stary) - i trochę mi nie pasi kolorystycznie i go chyba sprayem maźne:) ale G ("wiecznie na nie") oczywiście powidział, że tylko popsuje. Dobrze, że żółte lustro przemilczał, bo wbrew pozorom to dobry znak:)

 

Wczoraj byłma na imprezie integracyjnej z firmy, z ludźmi pogadałam, pobawiłam się a dziś idę na kolejną i już mi lepiej ciut...

Dzisiaj mam G w domu co oznacza wielkie sprzątanie, wczoraj zapytał gdzie drugiego takiego znajdę, co za żonę sprząta:) Powiercę mu dziś dziurę w brzuchu o kinkiet, i zawieszenie tych pierdółek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się przywitać z wszystkimi właścicielem i komentującymi, trafiłąm tutaj przez przypadek ( jak więkzość z Was) poprzez Analienę, klknęłam w Iwek bo był na jej komentarzach.Ojej jak dobrze zrobiłam.Drewno w łazience na ścianie tak jak ja chcę, moje ulubione białe cegiełki- tylko nie doczytałąm jakie czy pum czy paradyż .

Kończę bo muszę przejrzeć dziennik i komentarze żeby nie zadawać tych samych pytań co inni.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho!!! do lasu by się szło :D

 

Od lekarza wracam uradowana okrutnie :D

 

Bom serce "huby" ;) słyszała, oko widziała, palce liczyła;), pąpowaną krew obserwowałam (czerwone od niebieskiego) w ogóle jest zdaje się zajebiście, co tu dużo mówić:)

 

2 na 3 lekarzy raczej radziłaby dalszą wstrzemięźliwość seksulną. Teraz słuchajcie mojego doktora: "ale ze względu na tak sprzyjające warunki jakie są na Kanarach i ze względu że jest to czas wypoczynku POZWALAM na delikatne przytulanie....ale bez wydziwianych pozycji" :)

:rotfl:

 

Muszę się wytłumaczyć z braku nowych zdjęć:)

okna mam tak uje***e (inaczej tego nazwać nie można), że psują każde zdjęcie. Dodatkowo czeka na mnie ogromna sterta mojego (a jakże!!!) znienawidzonego prasowania, obiad dla odchudzającego się małża, spakowanie i przygotowanie Nelsona na "urlop" u dziadka....

 

To może ja zdjęcia zamieszczę po powrocie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki e-mól za zółte lustro biorę się w kwietniu po urlopie!!!

 

 

Mam doła!!! Ogromnego doła z powodu wyganania na wieś, w sensie po za miasto, niby nie daleko 10 minut samochodem, ale tu się nic nie dzieje!

 

Dół a potem jeszcze 7 metrów mułu....:confused: ja chcę do ludzi!!! :cry:

 

Mam nadzieję, że to nieaktualne? Zważywszy na przepiękną pogodę od kilku dni błogosławię decyzję o wyprowadzce z miasta (my co prawda teoretycznie zamieszkaliśmy tuż przy tablicy "Poznań", ale w praktyce od Poznania oddziela nas ściana lasu - i to z każdej strony! Taka wieś w mieście i do centrum też nie najbliżej).

 

Wyspy Kanaryjskie mówisz? Daj koniecznie znać, jak było, bo szukamy miejsca na podróż poślubną :) A z tymi rekinami... To może nawet lepiej, że "wyszło jak wyszło"? Ja tam bym się straaasznie bała :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...