Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ania dobrze zrobiłas , bo ja nie wiem o co chodzi wiedza informatyczna kończy się u mnie na poziomie szybkiego pisania na klawiaturze:)

 

Jakbym miała już pokój wykończony wczesniej z planem na inne przeznaczenie to tez bym póki dziecko małe nic nie zmieniała i poczekała aż mu się gust jakiś wyrobi (chociaz to może głupi pomysł - liczyc na gust dziecka - patrząc na wszechogarniający plastikowy kicz;) ). Ale u nas pokój (nawet dwa) stoją puste, z białymi ścianami - więc poszaleć można;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak sobie sama rozmyślam teraz!!! że ja "sobie" pokój chcę pomalować na kolory jw. a przecież bladego pojęcia nie mam czy to na bank chłopak?:)

Dowiem się dopiero w lipcu, a to za późno! bo pokój malowany bedzie jak ja będę się wylegiwac na plaży na urlopie w ukochanym mieście BCN :) i do tej pory musze kupić farby - bo wyboru koloru, pomimo mojej ogromnej miłości do mojego mężą, mu nie powierzę :) o! nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwek, taras wyszedł fantastycznie! Szkoda tylko, że spotkało Was takie przykre zdarzenie :/. Zestawienie kolorów do pokoiku dzidziusia też mi się bardzo podoba :). O gustach dzieci nawet mi nie mówcie. Ja przegapiłam początek fascynacji mojej córki kolorem pink i teraz mam za swoje. Walczę jak mogę, ale nie zawsze się da ;). Rodzina ma przyzwolenie na zakup książeczek, ewentualnie na jakiś ciuch. Wolimy z mężem sami decydować czym bawią się nasze dzieci ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lustro czekam z utesknieniem :)

 

co do gustu dzieci ...nie chce zaczynac jakiejs wojny forumowej o tym czy rodzic powinien go ksztaltowac w jedynie slusznym kierunku (szare sciany, drewno itp;) ktore moze za kilka lat byc passe :)) ale ja wychowalam sie na plastikowej lalce ...blizniaczce, bo druga miala siostra, ktorej malowalysmy paznokcie wsciekle rozowy lakierem podwedzonym od mamy, w pokoju z mebloscianka zajmujaca wiekszosc scian i nie uwazam ze wplynelo to jakos znaczaco na moj gust ;) ktory wnetrzarsko ksztaltuje sie dopiero od jakiegos (niedlugiego) czasu ...a wiec u nas sa badziewne plastikowe zabawki, hit dzieciecy - pierdoly z jajka niespodzianki przechowywane jak najwieksze skarby, starszak ma skrzywienie po mamusi i przechowuje wszystko - papierki od czekolady, kamyki, metki od ubran ;) ...

 

jedynym zupelnie zakazanym rodzaje zabawek jest bron ...ale podobno to moja schiza bo jestem dziewczyna (opinia mojego ukochanego ktory twierdzi, ze i tak beda strzelac do siebie z patykow ;) )

 

ale bedac zupelnie szczera pokoje moich chlopcow urzadzam zgodnie z tym co mi sie podoba;) ale raczej nie dla ideologii ksztalltowania ich gustow moim wyrafinowanym ;) ale dla wlasnej przyjemnosci ...

 

ale sie rogadalam ...sorry Iwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gadaj sobie ile wlezie :) póki ci to sprawia przyjemność;)

 

Ja właśnie się od dwóch dni zastanawiam z tym pokojem, bo większośc lasek mówi że i tak łóżeczko mają w sypialni (czego ja chciałam uniknąć - ale ponoć to nieuniknione) wrrrrrrrrrrr - za dużo myłśi naraz a z anginą w tle to mi jakoś nie wychodzi dziś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gadaj sobie ile wlezie :) póki ci to sprawia przyjemność;)

 

Ja właśnie się od dwóch dni zastanawiam z tym pokojem, bo większośc lasek mówi że i tak łóżeczko mają w sypialni (czego ja chciałam uniknąć - ale ponoć to nieuniknione) wrrrrrrrrrrr - za dużo myłśi naraz a z anginą w tle to mi jakoś nie wychodzi dziś;)

 

hej Iwek, lozeczko w sypialni jest uniknione. Mam dwojke chlopcow i ani jeden nie spal z nami w pokoju. Wszystko zalezy od tego jak sie zorganizujesz...i samozaparcia.;) Na pewno na paczatku jest wygodniej gdy lozeczko jest w sypialni rodzicow - szczegolnie noca do karmienia...ale wszystko mozna opanowac.:D

 

Moj mlodszy mial rozowego Prosiaczka jako najlepsza zabawke gdy byl dwulatkiem, co nie zmienia faktu, ze teraz w wieku 10 lat uwielbia rozne potwory i samochody...roz juz Mu przeszedl;) radze nie walczyc....dzieci i tak same wiedza lepiej co im sie bardziej podoba:D

 

Tarasu zazdroszcze, bo u mnie ciagle jeszcze sterta piachu.....

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem rozwiazaniem moze byc koszyk :) dla noworodka tuz przy lozku mamy ...a jak zaczyna robic sobie dluzsze przerwy w nocy to do wyrka do swojego pokoju :) ja sie nauczylam tego dopiero przy drugim wiec sprzedaje jako madrosc zyciowa, bo i tak kiedys trzeba je z sypialni wyprowadzic ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Iwek. Gratuluję synka!!!!!!!!!!!!!! ja tez mam takiego smyka tylko, ze mój jest trochę cięższy bo wazy 36kg ;-) Lustro odlot. Pociagnij gazetnik na żółto. Pochwale jeszcze tarasik, który napewno zblednie...nic sie nie martw.I zapomniałam dodać , że bardzo podobaja mi sie mini foteliki.Ciekawa jestem jaka tkaninę wybierzesz na obicie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałam i czekałam i się doczekałam...i warto było ...ja nawet dałabym masywniejszą ramę ...koszyka nie maluj, niech lustro gra pierwsze skrzypce ...i w sumie im mniej teraz żółtych akcentów tym lepiej (moje zdanie)

 

no i GRATULACJE SYNKA ...rośnie drużyna piłkarska :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się, że rama mogła być masywniejsza, ale wydawało mi się, że 37 mm szeroka to dużo! :) jednak NIE. Next time będzie szersza, mam jeszcze pare ścian do zagospodarowania;)

 

dzisiaj mija dopiero dzień 3 bez małżonka mojego - jeszcze ponad 2 tyg!!! :( nie pozna mnie jak zobaczy brzuch, którego jeszcze nie mam i nikt nie wierzy, że to już 19 tydzień, ale lekarz powiedział, że teraz mi już wyskoczy;) to czekam - na kopniaki, na męża, na brzuch, na przypływ gotówki, na urlop.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwek ja w 5 miesiącu ciąży byłam na sylwestrze i nikt nie chciał uwierzyć , że jestem w ciąży i ze to początek piatego miesiąca. A potem przytyłam 20 kg i miałam brzuch jak balon :-) Tak więc wszystko przed Tobą :-) A na męża tez sie w swoim zyciu oczekałam..... We wrześniu będziemy mieć 11 rocznice ślubu i już nie muszę czekać...teraz to on częściej czeka ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś mnie Agi pocieszyła!!!!! :rotfl:

Raptem 20 kg !!!!:jawdrop:

 

Ja jakoś nie lubię tych męskich wypadów - dobrze, że to tylko raz w roku !!! To takie moje egoistyczne podejście, bo ja więcej sama jeździłam niz on ;)

Tytlko że od 4 lat, ani razu nie było go na moich ur!!! rok temu to nawet mu z głowy wyleciało - ale dostał taki oper***, że w tym roku ponoć wszyscy sobie w tel przypominacz ustawili:) zobaczymy w sobotę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mnie po ślubie w ciągu 4 lat przybyło 18kg. W ciąży do tej pory jeszcze prawie 20. Cóż... Wolę być GRUBA i mieć dziecko niż szczupła i ubolewająca i nieszczęśliwa.

Iwek, ja 3 na 5 naszych rocznic ślubnych spędzałam sama, bo A. był na wyjazdach służbowych. A że urodziny mam kilka dni przed rocznicą, urodziny również samotne. W zeszłym roku wziął mnie wk**w i napisałam do szefa A. Bo jakoś dziwnie reszta firmy siedziała na dupskach a on z jednej delegacji na drugą. W firmie mają mnie za jędzę, ale przynajmniej w tym roku byliśmy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...