Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Szymcio świetny, jak Wam się razem żyje? Lezaczek mamy taki sam ( chyba), młody go uwielbiał, ale opierdziel od rehabilitanta za niego dostaliśmy:( co to za cudny kocyk (mam bzika na ich punkcie), wole nie liczyć ile ich już nazbieralam(wiec w sumie jeden nie powinien zrobić różnicy ;) ) a pokazesz jeszcze raz komodę? Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za komplementy, tzn. Szymek dziękuje;)

 

E-mól - żyje nam się super! Szerszeń jest super dzieckiem, wszyscy odwiedzający są zdziwieni jaki on grzeczny i mało wymagający :D no co można powiedzieć - kochany Anioł :D Dzień mamy już super ustabilizowany, w nocy 3 pobudki na żarełko ;). Ma 6 tygodni i wazy 4300 - czyli do gigantów nie należy, ale nam to w ogóle nie przeszkadza.

Komodę pokaże jak tylko mąż zabierze z niej swoje śmieci, bo już sobie ją ulubił na swoje pierdoły (i teraz mam je w kuchni na blacie, na półeczce i teraz dodatkowo na komodzie;) ale opierdziel zebrał to dziś cyknę fotę)

 

Darcia - ławeczka z allegro, już szukam sprzedawcy (edit: http://allegro.pl/akant-pikowana-laweczka-lawka-pufa-duzy-wybor-i1983013905.html nie pamiętam czy to na pewno ten sprzedawca, ale to taka ławeczka tylko nie pikowana - kiedyś komuś tu podawałam sprzedawce w komentarzach)

 

A mi się dziś przyśnił super pomysł na odnowienie salonu - jeszcze jeden dywan ze sztuki beskidzkiej i stoli okrągły niski potrzebuję drewniany i najlepiej bielony ;) więc byłam dziś w sklepach meblowych, ale oczywiście takich jeszcze nie wyrodukowali - na necie dopiero zaczęłam szukać.

 

A z budowlnych rzeczy - mąż robi halogeny w podbitce ;)

Edytowane przez Iwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny mały Bystrzak, gratuluję :D Nie chciałaś mieć skorpionka i wypchnęłaś wcześniej, co? :lol2:

 

 

Czekaj, czekaj! A 25 paź to nie skorpion??? muszę to sprawdzić....

 

A i stolik kolejny prawie idealny (materiał ma idelany - dąb) gdyby był okrągły ;)

http://www.dller.pl/fld_meble/lawa_debowa_wykonana_z_litego_drewna_cub11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie popatrz jaką ja mam ścianę: prawie czarną i długa ona jest, ponad 5m i wcale nie jest ciemno :)

Wszystkie kolory jakie mam w domu wolałabym żeby były jeszcze ciemniejsze... Tzn oprócz tego antracytu, bo ciemniejszy to tylko czarny, a o to mi nie chodziło akurat, chociaż... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcia - ławeczka z allegro, już szukam sprzedawcy (edit: http://allegro.pl/akant-pikowana-laweczka-lawka-pufa-duzy-wybor-i1983013905.html nie pamiętam czy to na pewno ten sprzedawca, ale to taka ławeczka tylko nie pikowana - kiedyś komuś tu podawałam sprzedawce w komentarzach)

Dzięki, fajne przedmioty ma z giętymi nóżkami ten sprzedawca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ci gratuluję synka. Poczytałam twój dzienniczek i zazdroszczę, kolorków, podłóg, kuchni.... no wszystkiego. Napisz mi koniecznie jakie masz płytki na dole - te duże szare. Takich właśnie szukam do siebie. Ogólnie pozdrawiam cię cieplutko i życzę kolejnych sukcesów w aranżacji wnętrz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...