Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

to ja prosiłam o namiary na budowlańców, pisałam później w tej sprawie sms-a, ale chyba sknociłam numer, bo cisza i cisza ... nie chciałam się narzucać:) Podaje swój (502395023) i z góry dziękuję.

 

Ps. synuś boski, też zaliczyliśmy sesję u MS:)

domek w realu wyjątkowy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 3 weeks później...

Aneczka :D :D:D dzięki za komplement! Wiesz jak przysłodzić ;D

 

U nas ok, ale na wiosnę będziemy "przemeblowanie" w kotłowni robić! Uzdatniacz do wody trzeba podłaćzyć i solary przestawić na dach i w ogóle ile rzeczy trzeba w domu zmienić / przerobić/ przemalować/ przestawić / reklamować !!!! to aż szkoda gadać ;)

Wiosną się zacznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

hej, Rere u nas jeszcze się nie zaczęło...;)

 

Kupiłam wkońcu farbę magnetyczną i tablicową - ale ta magnetyczna tak śmierdzi, zę teraz jak jest Szerszeń w domu to nie pomalujemy, czekamy na większe temp żeby okna pootwierać a Szerszenia na dwór w tym czasie wystawić.

Hydraulicy ponoć za tydzień wpadają!

 

Ja poszukuję intensywnie dywanu do pokoju Szymona, ale jakoś nie możemy dojść do konensusu z małżem, bo ja bym chciała taki raczej klasyczny, jednokolorowy a ten mi wyskakuje z jakimś dywanem misatem z drogami! Jak mu tłumaczę, że Szerszeń i tak za mały, a w przyszłości dostanie inny pokój a ten przejdzie na następnego ( tak, tak - takie mamy plany;) ) no i dywanu nie ma!

 

Ale może pomożecie w kwesti stolika do salonu, szukam stolarza który robi melble z litego drewna ( u nas sami sklejkarze! ) Potrzebuje taki stolik tylko ciut mniejszy. Właściwie to taki tylko z półką:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Szerszeń

IMG_0416.JPG

a to ze stycznia na nartach

IMG_0275.JPG

i zabawa :)

IMG_0395.JPG

 

Szerszeń ogólnie jest zajebisty;) tylko jest leniem i się nie chce przekręcać, ma skaze więc mój jadłospis zubożał, i idą mu zęby. Ale nie narzekam w ogóle, bo jest przekochanym, najwspanialszym, najgrzeczniejszym Synem na świecie ;D

 

Pozdrawiam

 

ps. ja zaglądam do was czesto, tylko jak już zacznę coś pisać to zaraz muszę wstać, a potem się kasuje wiadomośc, bo czas minął a wieczorami rzadko wytrzymuję dłużej niż do 21, bo Szerszeń w nocy je tak od 2 do 5 razy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z tymi zdjęciami;)

On chudziutki jest w rzeczywistości, tylko poliki takie pucowate ma :) ma 4,5 m i waży 7 kg - widziałam większe dzieci;) Ale zgodzę się z Tobą, że jego twarz sprawia wrażenie pulchniutkiej :)

Wczorajsze :

IMG_0460.JPG

 

Ania, póki Młody śpi idę zobaczyć co u Ciebie słychać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam sie :)

fajny domek i fajny szerszen :) widze ze tez przechodzisz przez rozne przeboje z ekipami. choc chyba najgorsza to ta z cieknacym wykuszem. udalo sie wam to rozwiazac tak zeby nic nie kapalo juz? bo akurat to kapanie i ewent mroz zima mogly doprowadzic do bardzo nie porzadanych skutkow! podobaja mi sie granaty w pokoju malego plus biel :) wyglada super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 months później...

hej, żyjemy! Ale doba za krótka - a Szymon za szybko regeneruje swoje moce;)

 

W domu nic się nie dzieje, znaczy pomału pomału - nawet akwarium mąż zakłada już ponad miesiąc....

 

Aneczka jutro w pracy - bo tylko tam moge odetchnąć zajrzę do ciebie i innych dziewczyn.

 

Życie z dzieckiem jest fajnijesze niż bez, ale ma i swoje minusy ;)

 

Mieskanie na wsi jak dla mnie to wieczna sinusoida - raz jest dobrze a raz źle;)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...