Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

chyba sie jednak nie uda! Patrz zdjęcie wykuszu---> przecieka. A co za tym idzie regipsy zamokły, wate trzeba wymienić, na nowo połozyc regipsy, zaszpachlować i wygładzić, co jak wiemy kojarzone jest z kurzem w całym domu! A jeszcze trzeba wysuszyć ścianę, i podłogę, żeby można było deskę położyć! :bash:

Z komina tez cieknie! Ale za to góra z listwami jest juz super, teraz czekam na drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie serdecznie:)

Pisałam u siebie,ale powtórzę się.Masz piękną łazienkę-bardzo lubię takie połączenie bieli z drewnem.Niestety mój luby uparł się na swój typ łazienkowy, więc wyszło jak jest.Trza było się podzielic łazienkami;).A teraz muszę kombinowac co dac do "jego" łazienki.

Skoro jesteśmy przy tym temacie-napisz co to za umywalka z półpostumentem?

I jeszcze jedno-zdradź mi co to za śliczna podłoga.Jeśli była o tym wcześniej mowa,to przepraszam.

 

 

Z wykuszem-nie zazdraszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha!!! ta sliczna podłoga to dąb standard (czy jakoś tak) z deski barlineckiej na dodatek z castoramy!!! A tu na forum nic dobrego o tych podłogach nie przeczytasz! :p

Ale cena dobra i fakt że naprawdę ładnie wygląda. marzyła mi się inna, ale każda inna cenowo dobijała w przeliczeniu na potrzebne metry. Więc stwierdziliśmy że na górę taka spełni swoje funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam CIę Konstancja. Fajnie że jesteś:)

Wczoraj mój G powiedział, że mam NIE malować biurka na biało! Że niby mi nie pozwala, po tylko posuję mebel (mój z liceum). ALe naszczęscie wyjeżdza na tydzien pod koniec paź, to sie do was zgłoszę z fociszem jak to cudo przemalować, żeby sie chłop zdziwił, po powrocie:)

relacja pomału sie tworzy, myslę że po weekendzie będzie więcej fotek, bo się zadomowić mamy przez weekend:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Schody ... przepiękne. Proste, w ładnym kolorze, jakbym miała mieć drewniane, właśnie takie chciałabym mieć.

Wnętrza, ech nie będe się za każdym postem zachwycać. Płot też zaj....y.

Przyznam, że czerwone krzesła nie w mom stylu, ale ważne, że Wam się podobają.

Ale masz już chatkę wylilaną, super.

W przyszłości jak będziemy robić łazienkę przysypialnianą, to zerżnę od Ciebie to drewno co masz w łazience.Bardzo fajnie wygląda.

My teraz walczymy jak lwy, żeby zdążyć do Gwiazdki. Aktualnie projektuje łazienkę. Ech, jak masz fajnie, że już mieszkasz w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...