Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pola zabij mnie, ale nie wiem jaki numer jest tej farby, tylko tyle że to bondex z mieszalnika, znalazałam pudełka po nich ale niestety naklejka jest zachlapana farbą! akurat numer:( co mnie też zmartwiło bo jak będę potrzebować większą ilość to dupa:)

Kanapa jednak całkiem inna, po za tym ,że to narożnik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gtaluluję i przeprowadzki i dwóch kresek i żeby nie zapeszać :) Dziś po wizycie w salonach z płytkami stwierdziłam że podoba mi się ... mozaika i juz wiem że nigdy nie mówi nigdy, ehh jak ja zazdroszczę tej przeprowadzki nawet bez drzwi. Podoba mi sie drzewo w łazience, coś w tym stylu widziałabym i u siebie, trochę szarości - muuuus, a krzesła z kuchni uważam że każdy kto wejdzie do Ciebie do domu uzna że masz charakterek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Aneta!

To prawda, że nigdy nie mów nigdy! ja troche ponad rok temu zarzekałam się, że nie wróce do rodzinnej miejscowości NIGDY, że w tak młodym wieku domu na wsi miec NIE będę:) chyba że na starość:) He he he! mam dom na wsi i wciąż jestem młoda! Teraz się śmiejemy że na starość się z małżem przeprowadzimy do jakiejś europejskiej wielkiej aglomeracji:)

 

Co do mozaiki, to zobacz jaką ma ekstra piękną mozaikę zdaje się Anelina.

 

A ci co do mnie do domu wchodzą to juz wiedzą, że ja super smieszna dziewczyna jestem z "charakterkiem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow rok i dom zamieszkaly - szacun :D

 

My też się wprowadzimy do domu w którym będzie wiele do zrobienia a jeszcze więcej do zrobienia przed domem :D Ale zupełnie tak jak Ty nie mogę się już tego dnia doczekać i brak drzwi zupełnie mi nie przeszkadza. Z resztą już to w mieszkaniu przerabialiśmy i zasłonka w łazience w zupełności spełniała swoją rolę. Z resztą była używana tylko jak goście przychodzili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Po pierwsze gratuluje 2-óch kresek żeby nie zapeszyc..To cudowne niepowtarzalne uczucie..Po drugie piekną masz kuchnię i schody normalnie jak z katalogu.Czy mogę prosic o cene kuchni bez sprzetu AGD i producenta. A jesli chodzi o łóżko to ja decydowanie wybieram to pikowane.W moim domku tez o takim myślę.Wybór należy do Ciebie ...:) Pozdrowionka

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...