Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wpadam z rewizytą ;-) i od razu mówię bez ogródek... coś z naszym domkiem nie tak oj bardzo nie tak!!! Zobacz na daty! Zaczęliśmy praktycznie w tym samym czasie!!! Ty już mieszkasz a ja???

Mówię dalej: ściągam pomysł z drwnianą ścianą z toalety. Muszę odszukać też te białe kafelki - co to jest bo jest super. Do tej pory nie miałam pomysłu jak to zrobić żeby nie było nudno i bedbarwnie. No to już wiem.

Bardzo mi się twoje wnętrza podobają i cóż ... zazdroszczę, zazdroszczę i ... bardzo cholerka zazdroszczę!!!

Będę u Ciebie częstym gościem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne:) zakupię i dodam na pewno. A jak widać człowiek się uczy całe życie:)

 

Złodzieje grasują po wsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Zgłaszam, że komfort sprzątania gdy sie posiada odkurzacz centralny jest niewyobrażalnie wyższy! miotła poszła w kąt a ja w końcu jestem zadowolona z efektu! i jak mi to mało czasu zajęło:) bosko!

 

Ale pięknie za oknem jest.........cudownie, bajecznie biało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne wejście do domu. Drzwi i okna na tej samej linii co nie często się zdarza a ładnie wygląda. Czy masz drzwi wysokie ok.2,30?

Podobają nam się takie drzwi jak u ciebie, ale niestety stolarze i producenci drzwi niechętnie chcą robić coś nie standardowego.

Jeśli już bardzo chcemy wysokie drzwi to zrobią, ale nie dostaniemy gwarancji. Dostałam wycenę drzwi na 2,30 z PCV to cena ok.6tyś. Masakra.

Możesz coś tu poradzić?Gdzie zamawiałaś swoje drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

 

Na scyńści na zdrowie

na to Boże Narodzyni

Cobyście byli zdrowi weseli

jako w niebie janieli

Cobyście mieli pełno gosci

jako na gałonzce łości

Cobyście mieli łobory pełne pudła

coby wom gospodyni przy piecu nie schudła

Coby się Wom darzyło kopiło

dyślem do stodoły łobruciło

Tak Wom Boze dej

HEJ HEJ HEJ

lasche

http://i1.fmix.pl/fmi1641/6909f5e0001610c84d121f70/zdjecie.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najlepszego z dotychczasowych,

 

wypełnionego szczęściem i radością,

 

optymizmem i samymi uciechami Nowego Roku 2011

 

życzy Pola z rodzinką!

 

 

 

http://greetingscraps.disk9.com/orkut/123%20greetings%20scraps%20ecards/Animations/Happy%20New%20Year/b94/mybusiness/Holidays/New%20Year/HappyNewYear-1.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie cię odwiedziłam przed chwilą:)

 

stary rok pożegnałam grypą jelitową :sick: i jakoś mi się odechciało nawet w sieci siedzieć. A przed świętami jakoś tak czas szybko leciał. Odwiedziny mieliśmy na świeta - moje rodzeństwo ze swoimi drugimi połowkami i z 4 dzieci (przedział wiekowy 1-8 lat) i było ekstra, tylko jak wyjechali to ten dom jakis taki pusty i niepotrzebnie wielki! :(

U nas zmiany tylko kosmetyczne pare lampek i barierka dla Nelsona, co by gości w salonie nie śliniła. Po sylwestrowej imprezie, małżonek mój szanowny musi dwie ściany pomalowac raz jeszcze :) )

Na przyszły tydzień mam obiecane listwy :)

piec jakoś dużo ekogroszku pali, ale to pewnie przez złe ustawienia (a jakie są dobre??????) i brak drzwi wewnętrznych, przez co całe ciepło ucieka do pomieszczeń nieogrzewanych:(

 

a co najważniejsze z Panem stolarzem od drzwi idziemy na wojnę sądową!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że jelitówka krąży - my cierpieliśmy całą rodziną przed Świetami... Masakra. Najgorzej przechodził mój małż - nawet na L4 był... :(

 

My też nie mamy drzwi wewnetrznych i tez odczuwamy to spalonym paliwie - u nas gaz. Drzwi już zamówione - mają być niestety za 8 tygodni :(. Mam nadzieję że za te 8 bedą. Muszę poszperać po forum co by zweryfikować nasze zużycie gazu, bo tak na prawdę nie wiem czy to co mamy jest w normie czy znacznie powyżej , mając na uwadze naszą kubaturę...

 

A ten Twój stolarz to żeczywiście sobie na sąd zasłużył :mad:! Tyle czekania. Powinnaś go obciążyć jeszcze kosztami ogrzewania. Bez drwi wew to przecież owiele więcej ciepła się marnuje i zimne powietrze wchodzi... U nas wiszą w nweralgicznych miejscach zasłonki. Trochę to pomaga.

 

Wrzuć koniecznie fotki listew. Ja musze się do swoich wkońcu przymierzyć. Beznadziejnie wyglądają bez nich ściany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...