Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy C76 na skraju


Iwek

Recommended Posts

Iwek,

 

moje linki w stopce tez nie dzialaja...i wiekszosc innych w ktore chce wejsc od wczoraj tez nie dziala....chyba forum zonowu szwankuje:eek::eek:

 

Podoba mi sie kuchnia chociaz ja mam bardziej skrzywienie na cala biala:D:D...Twoja lampa w kuchni mi sie podoba...co to? moge poprosic o zdjecie z bliska?:D

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maja, mnie się moje i Twoje linki otwierają :)

 

Mi juz tez..Iwkowy takze:D

 

Maja ale o którą ci chodzi? link do białej w kuchni

http://www.pmlighting.pl/Lampa-sufitowa-Optique-S3-S_d148_d631_np7687.html a ta metalowa kula nad stołem też kupiłam w tym sklepie ale teraz nie moge jej znależć coś. Ale jak trzeba to znajdę na fakturze jak się nazywa:)

 

Dzieki kochana kobieto - o ta mi chodzilo:D:D:yes::yes:

Mam nisko sufit (wysokosc pomieszczen 245 cm) w strefie dziennej i szukam lamp niedyndajacych;)

Jest super!! U Ciebie i tak duuuuzo rzeczy mi sie podoba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam lampa super jest! i mój małż - elektryk - zakładający mnóstwo lamp w życiu powiedział, że porządna jest i bardzo mu przypadła do gustu:)

Ja już się czaje na kolejne takie tylko pojedyńcze do łazienek górnych, ale na tyle rzeczy na raz zbieram, przy tym na wiosenny ogórd odkładam, że nie wiem czy już nie przestana tych lamp produkować zanim uzbieram:) A ha! jedna żarówka do nich kosztuje ok 140 zł!!! Dlatego koszt całej inwestycji wzrasta:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwek, zaczęłam czytać Twój dziennik, ale oczywiście praca mi przeszkadza.... masz fajne kafle na podłodze w kuchni, moze gdzieś pisałaś, co to jest dokładnie, ale zanim dojdę do tej informacji, to mnie skręci z ciekawości ;) możesz mi napisać, co to za marka, typ ect.

 

Jasne, ale jeśli liczysz na coś zaskakującego to sie możesz przeliczyć ;)

Płytki to gres, nieszkliwiony, marki "no name", zakupione w Cermagu za 60 zł za metr, klasa I, made in china! kolor: piekny jasny szary:) rozmiar 60X60. Płytki sa porządne, tylko trochę skwasili ci co je układali. Myslałam, że to mi nie będzie przeszkadzać. Ale jednak czasem łapie sie na tym, że myslę o tym jak nierówno jest:(

Pomogłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam lampa super jest! i mój małż - elektryk - zakładający mnóstwo lamp w życiu powiedział, że porządna jest i bardzo mu przypadła do gustu:)

Ja już się czaje na kolejne takie tylko pojedyńcze do łazienek górnych, ale na tyle rzeczy na raz zbieram, przy tym na wiosenny ogórd odkładam, że nie wiem czy już nie przestana tych lamp produkować zanim uzbieram:) A ha! jedna żarówka do nich kosztuje ok 140 zł!!! Dlatego koszt całej inwestycji wzrasta:/

 

bade kupowac po jednej:D:D

 

u mnie to samo...nie wiem czy szybciej zabrac sie za wykanczanie srodka czy za ogrod...strasznie daleko w polu jestesmy ze wszystkim, a na koncie tylko odsetki zostaly do placenia:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale jeśli liczysz na coś zaskakującego to sie możesz przeliczyć ;)

Płytki to gres, nieszkliwiony, marki "no name", zakupione w Cermagu za 60 zł za metr, klasa I, made in china! kolor: piekny jasny szary:) rozmiar 60X60. Płytki sa porządne, tylko trochę skwasili ci co je układali. Myslałam, że to mi nie będzie przeszkadzać. Ale jednak czasem łapie sie na tym, że myslę o tym jak nierówno jest:(

Pomogłam?

 

a pewnie, że pomogłaś :) właśnie ten kolor mnie urzekł! czy one są rektyfikowane? w sensie czy mają przycięte i równe co do milimetra krawędzie? acha! a śliska jest taka podłoga?

 

po namyśle mam więcej pytań :) : jak on jest nieszkliwiony, to dlaczego taki ładnie błyszczący? polerowany jakiś? to się nie będzie brudzić, jeśli nieszkliwiony? chyba muszę zgłębić ten temat lepiej... no ale mam czas, to pozgłębiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Tatarak ile ty cięzkich pytań zadajesz:)

Albo inaczej na jakim zdjęciu ty widziałas, że on błyszczy? Kiedy on nie błyszczy, bo matowy jest:) śliski nie jest, brudzić sie brudzi, nie bardziej niż inne podłogi. A nawet pokusze sie o stwierdzenie, że w porównaniu z takim gresem polerowanym, to się nie brudzi! Albo inaczej: nie widać brudu! A może on jest niepolerowany a szkliwiony? kurde sama już się pogłubiłam! :) czy rektyfikowany jest to nie wiem, ale krawędzie ma równe:)

 

Czas do domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem! ten gres jest szkliwony ale nie polerowany. skąd wiem? bo nieszkliwiony gres trzeba czymś impregnować a Pani w sklepie powiedziała, że impregnowac nie trzeba bo szkliwiony jest.

Ciesze się, że się podoba:)

 

ano właśnie, tak mi się wydawało, że ten nieszkliwiony to bywa kłopotliwy, bo jak się go nie zaimpregnuje, to wnikają plamy itd.

 

ta szarość jest piękna! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem ślepa - specjalnie sprawdzałam czy są komentarze :bash:

Sory za ten wpis tam, moge go usunąć i wstawić buźke czy kropkę (bo całego postu nie umiem wykasować)

Dzieki, bede szukac nr tej farby w kuchni- na razie doczytałam że to kabe- dobrze sie malują nigdy ich jeszcze nie miałam?

Ta na kominku tez jest super - szkoda że nie masz nr.

Toskania bajkowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anelina my jesteśmy 10 lat razem, a w czerwcu będzie 4 po ślubie! Różnie bywało, nie powiem ;), zwłaszcza podczas budowy :mad:, ale jak już się mieszka (znów) u siebie to jest poprostu bajka:lol:

 

@Inka no stress! :) zostaw jak jest...

Dobrze czytasz:) to Kabe Aquatex (do kuchni i łazienek) maluje się super, to najlepsza farba jaką kiedykowliek malowałam, każda inna mnie denerwowała, a tą bardzo dużo sama malowałam, bo taka to była przyjemność:)

A ta na kominku to Bondex, nie wiem jak ci to wytłumaczyć, ale spróbuje:)

W Castoramie (przynjamniej tej u nas) tym kolorem mają pomalowane te kwadraciki przy stoisku mieszalnika:) ale szczerze to po za kolorem to ta farba dziwna jest, nie da się malować! Kabe sto razy lepsze, tylko Aquatex robią tylko jaśniejsze odcienie (pani tłumaczyła czemu, ale juz nie pamiętam), dlatego musiałam szarego szukac z innej fimy...

 

Pozdrawiam czwartkowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssss

@Anelina my jesteśmy 10 lat razem, a w czerwcu będzie 4 po ślubie! Różnie bywało, nie powiem ;), zwłaszcza podczas budowy :mad:, ale jak już się mieszka (znów) u siebie to jest poprostu bajka:lol:

 

@Inka no stress! :) zostaw jak jest...

Dobrze czytasz:) to Kabe Aquatex (do kuchni i łazienek) maluje się super, to najlepsza farba jaką kiedykowliek malowałam, każda inna mnie denerwowała, a tą bardzo dużo sama malowałam, bo taka to była przyjemność:)

A ta na kominku to Bondex, nie wiem jak ci to wytłumaczyć, ale spróbuje:)

W Castoramie (przynjamniej tej u nas) tym kolorem mają pomalowane te kwadraciki przy stoisku mieszalnika:) ale szczerze to po za kolorem to ta farba dziwna jest, nie da się malować! Kabe sto razy lepsze, tylko Aquatex robią tylko jaśniejsze odcienie (pani tłumaczyła czemu, ale juz nie pamiętam), dlatego musiałam szarego szukac z innej fimy...

 

Pozdrawiam czwartkowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...