Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

wiem, wiem, rozmawiałem z konstruktorem - trzeba zrobić dodatkowe belki usztywniające, ponoć ma wyjść taniej. Myślałem, że może ten temat już przerabiałeś i masz jakieś doświadczenia/uwagi. Ścianki działowe masz z płyt g-k? Ja planuję nośne i działowe z betonu komórkowego. Zastanawiam się nad kominami czy z schiedla czy tradycyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
ja dostałem właśnie pozwolenię na budowę D06a - teraz zaczynam wykopy i szalowanie pod ławy fund. Chętnie obejrzałbym jakieś fotki zrealizowanych już domów D06(a). Jeśłi macier jakieś zastrzeżenia, opinie lub sugestie na temat budowy D06 to również z chęcią wysłucham. Życze szybkich postępów w budowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Z betonu komórkowego. Nie mógł mi się np. zmieścić syfon podtynkowy i rura pcv 50 do pralki. Rurki miedziane z wodą oczywiście weszły. W końcu z obawy, że będę miał mokrą ścianę w pokoju ( pocenie sie rur kanalizacyjnych), umieściłem ją w rogu i obudowałem płytą gipsowo-kartonową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dotałam pozwolenie na budowę d06, mam już "opracowane" wszystkie etapy budowy, zostały jedynie fundamenty, szukam właśnie ekipy, od jednej dostałam wycenę na 16 000 zł(materiały plus robocizna) za fundament z płytą betonową (bez ocieplenia i wylewek), wydaje mi się, że to trochę drogo, co wy na to? Ile płaciliście za to samo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...