Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie kochani, 28 października złożyliśmy dokumenty potrzebne do odbioru domu i teraz cierpliwie :D czekamy. Nasz kierownik mówi, że możemy już być spokojni, ale dopóki nie dostaniemy papierka potwierdzającego odbiór to żyjemy w niepewności. Ja też słyszałam o kwocie 1200 zł za odbiór ale nigdzie nie znalazłam potwierdzenia tego. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Dzisiaj złożyłem dokumenty w starostwie + zawiadomienie o zakończeniu budowy. Było trochę zamieszania bo w powiatowym Urzędzie dokumentacji geod. i kartograficznej na mapie pogeodezyjnej inwentaryzacji przystawili nie tę pieczątkę(miałem zinwentaryzowane tylko przyłącza) zdążyłem wyprostować wszystko w ciągu jednego dnia. Zacząłem wszystko 27 grudnia 2001 i dokładnie po 2 latach kończę budowę domu, a zacznę chyba budować jakiś budynek gisp. z garażem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani wcześniej nie miałam możliwości, ale muszę wam się pochwalić że, otrzymałam już zaświadczenie o odbiorze domu!!!!!!!! Czekałam na nie tylko 10 dni. Nikt nic nie sprawdzał, o nic nie pytał, po prostu przysłali i już. Teraz nie wiem tylko co muszę zrobić dalej. Mój kierownik budowy wyjechał i nie mam kogo zapytać. Może wy wiecie gdzie co trzeba zgłosić? Za wszystkie informacje będę wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
A czy któs buduje D06 (obojętnie jaka technologia) w okolicy Elbląga lub Trójmiasta, chętnie bym obejżał (oczywiście jeśli można) taki domek. Moja żona mówi ciągle, że za mały, ale ja tak nie uważam w końcu dzieci i tak się wyprowadzą a na starość nie będzie mi się chciało latać po schodach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko. Sam widok projektu na ekranie komputera nie odzwierciedla tego domku w rzeczywistosci.

Mialem z zona przyjemnosc odwiedzic Agule w jej nowym domku i naprawde jestem mile zaskoczony.

Warto przed decyzja zobaczyc domek w rzeczywistosci, korzystajcie z tego - naprawde warto.

 

Pozdrowionka z Koszalina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy mieszkam z rodzina 2+2 w D06. Jest dla mnie wystarczający z kilku powodów. Każdy ma swoją sypialnię, pomimo tego jest kontakt z dziećmi bo życie rodzinne toczy się w salonie, nie trzeba biegać po schodach (konieczność wejścia na strych nie jest miła), jako nauczycieli nie było nas na większy budynek stać (koszty wraz z zakupem działki to niecałe 100tys.). Ogrzewam dom kominkiem (przy - 14 było ciepło - w sypialniach 21 stopni, w salonie więcej). Dom niestety trzeba utrzymać i sprzątać. Swoje 50 metrowe mieszkanie zamieniłem na te 80 metrów i to mi wystarczy. Postaram się umieścić kilkanaście zdjęć domku z zewnątrz i wewnątrz za kilka tygodni. Nie jest wcale taki mały. Gdy zostaniemy w nim z żoną sami będzie pewnie za duży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...