Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?



Recommended Posts

Witam,

 

Czy ja też mogłbym prosić o fotki Twojego domu, własnie zakupiłem projekt D06 ( po długim namyśle wróciłem do projektu który rozważałem od początku) i interesuje mnie szczególnie wygląd pomieszczeń.

 

Będę wdzięczny za zdjęcia.

[email protected]

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sporo w nim pozmienialiśmy, także panie projektantki musiały porobic rysunki zamienne.

 

A ile kosztowała adaptacja podstawowa? A te pozostałe zmiany? Czy próbowaliście przerabiać poddasze na bardziej użytkowe (typu rupieciarnia)? Miałem okazję gościć w dwóch D06 - i poddasza są trudne do chodzenia - max wzrostu 172cm. A obydwa miały podniesione kąty nachylenia połaci - 27 i 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zdjęcia.

Ucieszyło mnie że pokoje wyglądają dośc ustawnie i wcale nie wydają się być takie małe jak na rysunku. Mam tylko pytanie do Jogurcika:

 

-czy łazienka na zdjęciu ma szerokość taką jak w projekcie?

- co z pomieszczeniem gospodarczym bo na jednym ze zdjęć wygląda jakbyś połączył je z wiatrołapem, ja planuje własnie do pomieszcenia gosp. wstawić pralkę i bojler?

 

i jeszcze jedno :)

 

- czy to okno w łazience spełnia swoją funkcję jeśli chodzi doświelenie pomieszczenia bo wygląda na to że sporą cześć przysłania okap, planuje w łązience kabine prysznicową i nie bardzo wiem co wymuślić w kwestii tego okna?

 

A tak wogołe to domek na zdjęciach prezentuje się bardzo okazale i wydaje się być bardzo funkcjonalny - gratuluję - super chałupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztowała adaptacja podstawowa? A te pozostałe zmiany? Czy próbowaliście przerabiać poddasze na bardziej użytkowe (typu rupieciarnia)? Miałem okazję gościć w dwóch D06 - i poddasza są trudne do chodzenia - max wzrostu 172cm. A obydwa miały podniesione kąty nachylenia połaci - 27 i 30.

 

Za przestawienie okien, zmianę kąta nachylenia dachu do 35st, doprojektowanie garażu, powiększenie tarasu, schody na taras na garażu, wrysowanie na mapkę, przygotowanie do wniosku o pozwolenie na budowę kobitki zainkasowały 2800zł. Projekt konstrukcji dachu kosztował 250,00.

Jak powiesz jak wstawić tu zdjęcie to pokażę jak wygląda nasz D06 po zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztowała adaptacja podstawowa? A te pozostałe zmiany? Czy próbowaliście przerabiać poddasze na bardziej użytkowe (typu rupieciarnia)? Miałem okazję gościć w dwóch D06 - i poddasza są trudne do chodzenia - max wzrostu 172cm. A obydwa miały podniesione kąty nachylenia połaci - 27 i 30.

 

Za przestawienie okien, zmianę kąta nachylenia dachu do 35st, doprojektowanie garażu, powiększenie tarasu, schody na taras na garażu, wrysowanie na mapkę, przygotowanie do wniosku o pozwolenie na budowę kobitki zainkasowały 2800zł. Projekt konstrukcji dachu kosztował 250,00.

Jak powiesz jak wstawić tu zdjęcie to pokażę jak wygląda nasz D06 po zmianach.

Szanowny AWiku

A czy nie lepiej było kupić projekt D06a który i nachylenie dachu ma 40, i garaż domyślnie, no i poddasze bardziej do chodzenia? Twoje poddasze jest trudne do jakiegokolwiek wykorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny AWiku

A czy nie lepiej było kupić projekt D06a który i nachylenie dachu ma 40, i garaż domyślnie, no i poddasze bardziej do chodzenia? Twoje poddasze jest trudne do jakiegokolwiek wykorzystania.

 

Ale jesteśmy i tak ponad 15 000 do przodu, bo nie mamy lanego stropu. Nie chcemy mieć domku z poddaszem użytkowym, a w D06a są schody, a wyrzucenie ich stamtąd na projekcie też kosztuje. Przesuwania okien też byśmy nie uniknęli. Liczyliśmy i zastanawialiśmy się naprawdę sporo czasu. I taką podjęliśmy decyzję. Chcemy miec mały, tani domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Gdańskiem jest firma, która wykonuje gotowe więźby u siebie i dostarcza i montuje na domu. Wycenili mi to na 12 000.

 

Jeżeli Ciebie interesuje mam ofertę wykonania wiązarów dachowych za 6620 (brutto) na D06 z transportem i montażem. Ponoć to nieetyczne podawanie namiaru firmy - więc proszę o info na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...