Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?



Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

witam wszystkich forumowiczów

jestem na etapie podejmowania decyzji....

czy ktos, kto ostatnio budowal d06 lub buduje aktualnie moglby udostepnic mi szacunkowe dane dotyczace kosztow poszczegolnych etapow budowy tego sympatycznego domku? Jeżeli ktos zamknał budowe tego domku to równiez wdzięczny byłbym za informacje na temat kosztów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Od dawna podobał mi się ten domek. Był moim ulubieńcem, jednak wszyscy znajomi i rodzina zaczęli narzekać, że kuchnia i salon są za małe. Początkowo mnie to nie ruszało, ale po jakimś czasie uwierzyłam, że będą za małe. A co wy uważacie?

 

Dom budujesz dla siebie a nie dla znajomych. Gdybyśmy my budowali "pod" znajomych to musielibyśmy wybudować dom tak ok. 200m2 z poddaszem użytkowym,z gigantycznym salonem, 10 pokojomi, 3 łazienkami, 2 wc itd. Najczęściej mówią tak osoby, które mieszkają w bloku na 30-40 metrach.

Dom budujesz dla siebie, mając na uwadzę fakt, że później musisz to wykończyć, ogrzac, posprzątać.

Rodzice mojej dobrej koleżanki całe życie budowali potężny dom, z myślą że w przyszłości zamieszka tam córka z rodziną. Jak przyszło co do czego to córka jak to mówią "poszła w świat" a rodzice zostali z potężną chałupą.

 

Buduj dla siebie.

Domek jest w sam raz dla 4 os. rodziny. W miarę tanio może go wybudowac i utrzymać. Moi dobrzy znajomi mieszkają w "maluszku" od kilku lat i są bardzo zadowoleni.

Najlepiej gdybys odwiedziła kogoś w takim domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Ja zaczynam drugi rok. Jest fajnie. Teraz gdy zaczął się znowu sezon kominkowy domek ożył na nowo. Kominek to frajda jakich mało, a mówienia o kłopotliwości tego typu ogrzewania wydaje mi się teraz śmieszne, chociaż okropnie się tego bałem. Ja to naprawdę lubię. Jedynym odczuwalnym kłopotem wydaje się dzisiaj załatwianie drewna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...