Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
witam, jestem nowy na forum, na razie jestem na etapie wyboru projektu i powiem szczerze że D06 przykuł moją uwagę. Chciałbym wiedzieć od tych wszystkich którzy już mieszkają w takim domku i którzy mają ogrzewanie z kominka czy to aby w zupełności wystarczy? Czy trzeba zastanowić się nad dodatkowymi źródłami ciepła (elektryczne?)? Czy ktoś może miał porównanie pomiędzy kominkiem z płaszczem wodnym a SDGP? Jakie stosujecie grzejniki? Dodam jeszcze że planuję budowę w systemie szkieletowym.... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pogratulować. !!! :o 3,5 miesiąca na budowę domu jednorodzinnego od początku do końca to niesamowite. Z tego tez wzgledu myslimy nad tym projektem od dawna. Bardzo chętnie zobaczymy zdjęcia. Jesteśmy rodziną 4 osobowa, dwoje małych dzieci, i ten dom wydaje się dla nas wystarczający, nie chce spłacać kredytu przez najbliższe 30 lat, a ten domek chyba uda nam sie wybudowac za sprzedaż mieszkania, dzialkę juz mamy. Życze samych pogodnych dni w swoim domku, kibicowaliśmy z mężem Wam od początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Od ponad roku planujemy z żonš budowę domu, najpierw myœleliœmy o mieszkaniu lecz znaleŸliœmy właœnie ten projekt (D06) i wiele wskazuje na to że da się go postawić za cenę mieszkania. Jesteœmy prawie zdecydowani na projekt D06 w wersji podstawowej bez poddasza i większych zmian wewnštrz. Przyczytaliœmy już wiele pozytywnych opinii na temat tego domku, mam jeszcze tylko jednš wielkš proœbę do osób które budowały właœnie ten dom, o podesłanie nam zdjęć gotowego D06 :D . [email protected]

Pozdrawienia dla wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
AWIk a mozesz to umiescic gdzie indziej. Bo onet wymaga logowania ale nawet jak sie wpisze login i haslo to caly czas pisze ze laczy sie z serwerem i tak w kolko. Jesli nie masz gdzie to poslij mi na maila [email protected] to ja wystawie u siebie na serwerze. Tylko nie wiecej jak 3mb w jednym mailu wiec jak zdjecia sa spore to bedziesz musial w kilku mailach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno odkryłam projekt D06 i stwierdzam, że jest to co chciałabym mieć, wcześniej na 90% brałam pod uwagę projekt małego domku z poddaszem, ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że jednak nie ma to jak wszystko na jednym poziomie.

Może być jednak mały problem, bo działka jest niewielka i strasznie dziwna ma prawie kształt trójkąta, z przodu szeroka, a potem się zwęża i jak dom będzie postawiny 6 m. od drogi to róg ostatniej ściany wychodzi w odstępie od granicy tylko 2m :(

Na razie czekam z niecierpliwością na obejrzenie domku Awika, bo póki co to też na razie nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...