Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej! Jestem tu po raz pierwszy. AWIk-bardzo mi się podoba Twoj Domek, jest super. Przymierzam się i ja do D06 w przyszłym roku. Może jest ktoś z Małopolski, kto już wybudował i mieszka w D06, chciałabym zobaczyć go "na żywo" gdyby to komuś nie przeszkadzało. Ja jestem spod Tarnowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich maniaków D06. Myślę, że do Was dołącze. Właśnie kupuję działkę pod budowę tego modelu. Teraz będę w fazie projektowania (zmiany). Proszę o Wszelkie informację n/t tego domu (Wszelkie, Wszelkie).

 

[email protected]

 

Krzysztof Krajewski

Stalowa Wola

 

A może jest taki domek gdzieś w okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich maniaków D06. Myślę, że do Was dołącze. Właśnie kupuję działkę pod budowę tego modelu. Teraz będę w fazie projektowania (zmiany). Proszę o Wszelkie informację n/t tego domu (Wszelkie, Wszelkie).

 

[email protected]

 

Krzysztof Krajewski

Stalowa Wola

 

A może jest taki domek gdzieś w okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu nikt się nie odzywa. Wysłałam PM do budujących D06 z okolic mi się zdaje Kujaw i cisza. Ratuuuuunku. chcę kupić projekt i załatwić formalności przez zimę a wioną ruszyć. I baaardzo bym chciała zobaczyć z mężem dom w realu. :(

AWIK czy ty masz stryszek użytkowy (okna dachowe widzę)? Gdzie masz schody? i jakie??

Czy warto budować szmemu malucha czy firmy biorą dużo drożej? Może ktoś ma orientacje. Firmy to upusty, umowa i rekalacje, zabezpieczenie przed kradzieżą. Może ktoś ma orientację w tej kwestii??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My musieliœmy podnieœć nasz dach bo tak było w warunkach zabudowy, dzęki temu możemy sobie spokojnie urzšdzić fajny pokoik. To co na zdjęciu to sš kolektory słoneczne. Przynajmniej póki co to na strychu jest graciarnia.

Schody na strych - myœmy trochę przegapili sprawę, bo majstry ułożyli nam belki stropowy w nierównych odstępach i jedynym sensownym miejscem gdzie weszły schody jest salon. Nie wyglšda to zbyt ciekawie.

 

Nam budowała firma "pana Kazia". Wzięli 22 tyœ. za stan surowy. My załatwialiœmy materiały. Wykończenie, ocieplenie i ogrodzenie zrobiliœmy sami. Dzięki temu że pilnowaliœmy materiałów można było naprawdę nieŸle negocjować i zejœć z ceny, a łatwiej było rozmawiać o cenach przy wykończeniach. Nie wiem co lepiej - czy firma z fakturami czy sami? Z firmš masz jakšœ tam gwarancję.

Koniecznie podpisz umowę z wykonawcš, kierownikiem budowy bo w razie czego wszystko się wyprš. Mieliœmy małš przygodę i po postarszeniu sšdem tak właœnie powiedzieli.

 

Zaproszenie do nas cišgle aktualne. Warto już pomału umawiać się z ekipš bo słyszałem że teraz jest z nimi krucho. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avik gratulacje !

 

Nam rozpoczęli murować bloczki fundamentowe, robi to "pan Kazio" z pomocnikiem, postawi wszystko do dachu za naprawdę wg mnie nieduże pieniądze, zobaczymy co prawda jak im to wyjdzie, ale poprzedni inwestor, był z tego murarza zadowolony więc mam nadzieję, że i ja będę. :D

Za to z dachem mamy chwilowo problem, bo murarz jest typowym murarzem, a nie cieślą i mówi, że dachu robić się nie podejmie, więc czeka nas poszukiwanie fachowca, a czasu niewiele, bo chcemy przed zimą zadaszyć i z resztą ruszyć dopiero wczesną wiosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi. właśnie studiuję cały wątek. Czy można go jakoś wydrukować??? Awik jestem tak zdesperowana i napalona na ten domek, że jak nie znajdę bliżej i nikt tu się nie odezwie z okolic : Inowrocław, t6oruń Bydgoszcz, Poznań ( ja kupuje działkę w Kruszwicy - tej z Mysią Wieżą co to w niej Popiela myszy zjadły) to zmuszę męża do eskapady w Twoje okolice. ale jeszcze poczeam może jakaś Dobra Dusza się odezwie. :) . I Co z tym wydrukiem????

 

 

Witam! Czy znalazla Pani ten domek w okolicy Poznania.Jesteśmy tym też zainteresowani tym projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huuuuurrrrraaaaaaa. Właœnie odebrałem pozwolenie na użytkowanie. Wreszcie możemy naszš chatkę nazwać domem i legalnie w niej zamieszkać. Ale ulga. Starostwo w Pruszczu Gdańskim jest niesamowite. Złożyłem w pištek 29.09 a dzisiaj 04.09. już mam. Ale się cieszę.

 

Gratuluję i zazdroszcze. :wink: Dzięki za informację w meilu.Poproszę o jeszcze.Jakie koszty ponieśliście Państwo w zwiazku z budową?Ile w sumie kosztował domek?Czy wystarczy 100000zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...