Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?



Recommended Posts

Teraz gaz to jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie. tylko pytanie na jak długo bo coś Ruski zaczynają świrować. Z drugiej strony jak gaz pójdzie w góre to pozostałe nośniki też.

Zakładaj gaz. Instalacja będzie bardziej przyszłościowa, bo będziesz miał instalacę wodną w całym domku, a kocioł zawsze można zmienić na np. elektryczny, albo pompę ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Aby zupełnie nie spaść gdzieś w otchłań wyciągam wątek, za miesiąc czyli 1 sierpnia przewidujemy przeprowadzkę, na pewno wszystkiego nie zdążymy zrobić, ale cóż na miejscu mam nadzieję łatwiej będzie wszystkiego dopilnować.

 

Jeśli chodzi o sam domek to tak dla przyszłych budujących mogę napisać, że faktycznie jak to już niejednokrotnie mieszkańcy d06 pisali domek w środku jest bardzo dobrze rozplanowany, wszyscy znajomi, którzy oglądają go dziwią się ile w nim wbrew pozorom jest miejsca.

 

Jeśli chodzi o nasz to najbardziej jestem zadowolona z zabudowania ganku, domek nic nie stracił na uroku, czego się obawiałam, a zyskałam dodatkowy wiatrołap, w którym będzie miejsce na wieszaki, szafki na buty, z niego się wchodzi do kotłowni, a w pierwotnym wiatrołapie będzie stała szafa garderobiana i będzie on niezamknięty na salon dzięki czemu wnętrze wydaje się jeszcze bardziej przestronne, a cały brud i zimno ma zatrzymywać ten dobudowany wiatrołap, który jest zamykany, ma dodatkowe okno więc jest w nim jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...