Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam obejrzalam zdjęcia,brak mi już słów aby skomentować domek ,to jest moje marzenie które powoli spelniam,buduje z tego samego materiału,piękna dachówka lubie naturalne kolory dom wygląda wtedy ciepło jakby miał duszę.proszę o zdjęcia wejsciowej elewacji pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Jacek jak tam wykończenie? Ciekawość mnie zżera:D Dodaj fotki plis!!! No i kilka moich dylematów w związku z tym domkiem:

1) Jakby wyglądał taki kominek gdzie ogień widać z 3 stron, tak żeby ciepło szło tez trochę na korytarz łączący pokoje. Ma ktoś takie cudo? Jeśli wybiorę ten dom to na 99% będzie ogrzewanie gazowe ( lubię wygodę) + kominek( od czasu do czasu lub w jesienne i wiosenne wieczory).

2) Bardzo podoba mi się pomysł drzwi balkonowych w kuchni, a najlepiej na wprost korytarza. Takie rozwiązanie na pewno doświetliłoby korytarz i zrobiło salon bardziej ustawnym. Czy marznie się zimą przy takich drzwiach? Na ktorymś zdjęciu wyżej widziałam że kawałek stołu zachodzi na okno.

3) Mało jest dobrych zdjęć pokoi i łazienki tego domku. Gorąco apeluję do tych co już mieszkają o wrzucenie zdjęć :)

4) Czy ma ktoś w przedsionku ogrzewanie podłogowe? Moja kuzynka ma też w domu taki mały przedsionek i super tam się sprawdza ogrzewanie podłogowe. Może nie jest ukrop, ale można się bez problemu rozpłaszczyć a i inna sprawa szybko wysycha :) Jak to wygląda w "małym"?

5) Interesuje mnie również o ile droższe jest wybudowanie domu w wersji +0,5m na długości i szerokości i czy trzeba jakieś skomplikowane ( czytaj drogie:D) zmiany w projekcie wprowadzać.

Będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi tym co już wybudowali, zresztą przypomnijcie sobie jakiego mieliście stracha i ile dylematów przed i w trakcie budowy. Uspokójcie mnie troche bo zwariuje:P Ja to najbardziej się boję o stan surowy zamknięty. Czy starczy mi 120tys? Wykończeniówkę będzie robił mój mąż sukcesywnie, więc wiem że będzie ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam wszystkich sympatyków d06 niesłusznie nazywanego małym zamierzam budować ten dom w związku z tym mam pytanie czy buduje ktoś ze stropem drewnianym i dachem krokwiowo-jętkowym na czym polegają zmiany w projekcie chyba forumowicz jogurcik ma tak zbudowany czy ktoś jeszcze proszę o odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam serdecznie wszystkich na formu. Po przeczytaniu całości razem z mężem podjęliśmy decyzję - d06 mały. Mamy nadzieję, że i nasze marzenie o małym i niedrogim domu się spełni. Na razie jesteśmy na etapie geodety. I w tym miejscu mam ogromną prośbę, czy ktoś mógłby przesłać mi na maila swój kosztorys budowy małego. Chcielibyśmy się rozeznać w materiałach ile u nas by to wstępnie kosztowało. Nie ukrywam, że mamy dylemat z czego budować, by wyszło tanio a ciepło w przyszłości. Z góry dziękuję za cenne uwagi i kosztorys. Mail: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...