Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wpadłem na taki oto pomysł....


Brass

Recommended Posts

Więc tak:

(...)

 

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Jak będziesz mógł, to nie zapomnij strzelić parę fotek kominka. Na żywo zawsze "ciekawiej" to wygląda niż w reklamie.

 

Do Jani_63:

kratki.com. znam, jak chyba każdy kto choć raz poszukiwania kominków próbował na "alledrogo". Proponowane rozwiązania nasadek wodnych też widziałem. Zważ jednak na jedną istotną różnicę w budowie wkładu kominkowego "fabrycznie" dostosowanego do pracy z nałożonym od góry wymiennikiem (omawianą tu silesię Lazara oraz np. Jotul - model "I 18") - konstrukcja czopucha i wylot spalin z kominka (miejsce połączenia z nasadką). Jest bez porównania większej średnicy i tworzy spójną całość z nasadką. Jestem przekonany, że nie bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bez porównania większej średnicy i tworzy spójną całość z nasadką. Jestem przekonany, że nie bez powodu.

 

Nie żebym był orędownikiem produktu firmy "K". :wink:

Czasami w ferworze poszukiwań potrafi coś umknąć, stąd moja sugestia. :)

 

Rożnica może się brać stąd że produkt "K" jest uniwersalny i może być stosowany nie tylko do produktów w/w firmy, a nasadki Jotul'a i Lazara są dedykowane do współpracy z konkretnymi modelami.

Produkt uniwersalny zawsze będzie wyglądał jak doczepiony.

 

Jeśli chodzi o same kasety to "K" na pewno chodzą w niższej lidze.

Jak się przyjrzeć to widać różnice technologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...