Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cybex-House Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No, pięknie się prezentują. A przypomnisz mi nazwę tych wypukłości?

Umywalka ikeowa?

 

Tymi panelami przywróciłaś mi nadzieję na coś ciekawego na mojej kuchennej ścianie - mam nadzieję, że to się nadaje na obszar przypłytowy.

W sumie system ścienny Zobal z tymi panelami jest właśnie dedykowany między szafki - przynajmniej na fotkach jest za płytą...

W ogóle fajny jest ten system - ciekawe jak ma się cenowowo do lakobela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczku, i jak je oceniasz? Trochę mnie kuszą na parter dębowe, ale tylko trochę ;) Boję się, ze za Chiny Ludowe nie zgram wtedy drzwi z podłogą.

Yuczka a ty swoje w Łodzi kupowałaś? gdzie?

Olga, privka wysyłam, bo to dłuższa historia;)

Ale drzwi są super i jestem baaardzo zadowolona:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mało mnie na fm ostatnio, ale nie ogarniam tej kuwety.

Przygotowania do urodzin Hanki, budowa, dom obecny, plus Stary, który się pochorował i nie ma z niego pożytku! Jeszcze muszę przejść przyśpieszony kurs obsługi eye-linera! Moze któraś z Was zrobi ze mnie w sobotę pin up girl???

 

Ale, góra pomalowana i już się okazuje, ze będą potrzebne poprawki. Musimy obniżyć otwory pod drzwi, czyli trzeba obrobić g-k od góry. Mam nadzieję, że Mareczek nie nabrudzi. Na dole, jeśli chcemy bezprzylgowe to wymiar otworów musi być idealnie przygotowany pod ościeżnice, tu właściwie nie ma marginesów. Już wiemy, że nasze otwory są w 80% za wąskie i wszystkie za wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry,

takie ładnego posta spłodziłam iiii zabrakło prądu i mnie wylogowało, i mi całego posta zżarło...

Elektrycy ponoć montują gniazdka. Za chwilę jadę sprawdzić i obfocić.

 

Dotarły parapety. Z małym poślizgiem. Zapomniałam podać adres do wysyłki :D Ale już są i mamy je zamiar dzisiaj zamontować.

 

Drzwi nadal nie wybrane, ale już jesteśmy blisko :D Szukamy najlepszej ceny.

 

Już nie moge się doczekać montażu paneli, zrobi się tak domowo, można będzie urządzać pokoje wreszcie :) A tu jeszcze tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładamy początek września. Wiadomo, duuużo roboty będzie jeszcze przed nami. Ale liczymy, że wstapią w nas nowe siły ;) no i odpadnie nam czas na dojazdy na/z budowy.

 

Dzisiaj odgruzowywałam garaż. Przyjechał kontener. To był moment i.... połowa kontenera zawalona. Ale przynajmniej można przejść przez garaż wzdłuż i wszerz. Samochodów nadal nie można parkować. Ale rower już się wciśnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

pomóżcie. Muszę wybrać sprzęty do kuchni.

Zlew:

znalazłam taki:

http://img0.reuter-badshop.com/franke-mythos-mtg-611-sink-w-100-d-515-cm-bowl-right-graphite--p--fra-1140017829_0.jpg

 

franke mythos mtg 611

 

jest idealny. Ma wielką komorę, bo 50cm szerokości, głęboką. Jest b ładny wg mnie, ma jakąś tam powłokę. Kosztuje niestety najmarniej 1300 PLN.

Na wycieczce w Castusiu widzieliśmy też niezły zlew. Ma mniejszą komorę i nie jest tak ładny, ale wygląda nieźle i kosztuje 650 zł! What to do? Czy taka powłoka to tylko chwyt marketingowy czy to naprawdę działa? Nie planowałam wydać takich pieniędzy na zlew, ale boję się, że ten z Castusia będzie potem moją zmorą. Macie jakieś doświadczenia/ wiedzę w tej kwestii.

 

Jutro planowany montaż drzwi. Mam nadzieję, że Ł. potwierdził wszystko w panelarzami.

 

Parapety obsadzone i własnoręcznie obrobione. Wczoraj też zmobilizowałąm się wreszcie i odpaliłam sprężarkę, żeby pomalować komin u Hanki natryskowo. To był strzał w dziesiątkę. Wszystkie nierówności w zaprawie całkiem nieźle się pokryły farbą.

 

Nie podoba mi się tylko wyłaz na strych. Niby jest biały, ale odcina się od sufitu. Zastanawiam się czy nie pomalować go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki - nie zmieniłabym za NIC!!!

http://www.electromarket.pl/Zlewozmywak_BLANCO_Zia_XL_6S_Silgranit_PuraDur_2_517_561_Bialy-517561,677.html

 

komora do zmywania - gigant, z ociekacza pięknie woda odpływa (w wybranym przez Ciebie Mythosie nie ma żłobień!), cena też nie aż taka zabójcza

zastanów się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...