Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cybex-House Komentarze


Recommended Posts

Olgo, gratulacje :) w nowym domku mamy "zarezerwowany" pokój dla drugiego dziecka, ale nie wiem kiedy się zdecydować. Już przy jednym brakuje czasu.

 

Co do koloru, to zdecydowaliśmy się w końcu na antracyt. Oglądaliśmy sporo zdjęć na forum i jednak ten najbardziej nam odpowiadał. Rozważałam na kombinowanie z tytanem przy niektórych oknach, ale finalnie stanęło na jednym kolorze. Mam nadzieję, że nie będziemy żałować.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

 

Cieszę się, ze macie już jeden wybór mniej.

 

Co do dziecka też jestem lekko przerażona jak to będzie... Plan był taki, żeby różnica wieku nie była większa niż 3 lata, a idealnie 2 lata. Biorąc po uwagę, że o Janeczka staraliśmy się prawie 8 miesięcy, zaczęliśmy już teraz :) Mój mąż chyba się rozkręcił, bo udało się za pierwszym podejściem :D A myślałam, że mam jeszcze kilka miesięcy wolności przed sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WOW!! Szybko Wam poszło :lol2:

to tak jak było u nas - też na walkę byłam nastawiona a udało się za pierwszym podejściem...

 

GRATULACJE!!!

Wszystkiego naj :hug:

 

 

A wracając do spraw bardziej przyziemnych - cały czas myślę o betonowych płytach (mimo krzywienia się małża) - fajnie by na ścianie schodowej wyglądały :rolleyes: Orientowałaś się już może kto takie cudo robi i za ile, czy może samemu coś kombinujecie...?

Też bym widziała swój wiatrołap w dużym affronie lub podobnych - może połączenie półpoleru z matem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim za życzenia świąteczne, oczywiście, które także wszystkim składam, mimo, że już po świętach... :D

U nas mróz z nowu ścisnął, ale spokojnie, spokojnie- mam umowę, że tak sobie może szaleć do 15 stycznia, potem to ja budowę, chcę dalej prowadzić, więc zima niech sobie idzie straszyć gdzie indziej :)

 

Harmonogram w święta dopieszczany był- okazało się że o paru drobnostkach zapomniałam, np. o pompie do studni, schodach... ciężarne bywają ponoć roztargnione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z architektem splodziłam nową wizualkę kuchni, dal porównania wrzucę też pierwszą wersję. Mam nadzieję, że coś podpowiecie ;)

 

nowa wersja

 

http://lh4.ggpht.com/_3Ai8nBosG8c/TSMkLt8GgsI/AAAAAAAABRU/GcKrLnQmGGs/s1024/kuchnia%20ver2.0.JPG

 

stara wersja

 

http://lh4.ggpht.com/_3Ai8nBosG8c/TO5nda080YI/AAAAAAAABOE/7qgcgww3DLg/s1024/kuchnia%20b.JPG

 

w nowej wersji koło lodówki jest piekarnik i mikrofala, może tak być? podobno jakąś matę się stosuje... podrugiej stronie kawiarka.

 

Która wersja Wam się bardziej podoba i wydaje się bardziej funkcjonalna. Oczywiście stół zostaje bz :)

 

Wersja nowa mocno nie dopracowana, więc nie czepiać się szczegółów za bardzo. Jest jeszcze podwersja nowej wersji - tzn , żeby ten róg za płytą grzewczą ew tez zabudować do samego dołu. Ale nie wiem czy nie przyda się tam jednak kawałek blatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...