Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cybex-House Komentarze


Recommended Posts

Dzięki :D Cieszę się jak nie wiem co, bo bardzo się bałam, że będzie 2 chłopaków...

No powiem Ci, że zdecydować się niełatwo :) Zobaczymy jak to będzie. Janek ma niecałe 2 latka i średnio rozumie całą sytuację. Po narodzinach maleństwa może być cięzko. Nie ma co zapeszać, pożyjemy- zobaczymy :D

 

Sipatka, wszyscy straszą, że dojrzewanie i dorastanie córki duuużo gorsze niż syna. Cięzko było/jest? Zresztą trochę się nie dziwię, znam teorię, która mówi, ze chłopcy dojrzewają do 5 roku życia, potem już tylko rosną. :yes:

Edytowane przez olgusieniunieczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki dziewczyny. Druga ciąża to zupełnie inne emocje, chociaż wiadomość, że będziemy mieli córeczkę na nowo je rozpaliła :D Już się cieszę na myśl urządzania pokoiku. Tyle możliwości, a nie tylko koparki i autka jak w przypadku zdecydowanego co do wystroju swojego pokoju Janka :)

Byłam w dzienniku.

 

Pięękny...

Ja miałam się nastawiać na zwykłe rozmiary, ze względu na płaszcz, ale jak na żywo zobaczyłam, pogimnastykowałam się z gilotyną ;), to mnie trafiło. Podobny do Twojego, ale półka nieco niższa...

 

Dlatego kominek należy kupować w ciemno :D Gdybyśmy tak zrobili- mielibyśmy prawie 5 tys w kieszeni. A jak się pomaca, poogląda, to potem spać po nocy nie można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. Druga ciąża to zupełnie inne emocje, chociaż wiadomość, że będziemy mieli córeczkę na nowo je rozpaliła :D Już się cieszę na myśl urządzania pokoiku. Tyle możliwości, a nie tylko koparki i autka jak w przypadku zdecydowanego co do wystroju swojego pokoju Janka :)

 

Ja, mimo, że córcia już te parę latek ma - też się cieszę na urządzanie pokoiku :yes:

- już nie mówiąc o samej zainteresowanej... :p

Dlatego kominek należy kupować w ciemno :D Gdybyśmy tak zrobili- mielibyśmy prawie 5 tys w kieszeni. A jak się pomaca, poogląda, to potem spać po nocy nie można :D

 

U nas dylematy nieco innego rodzaju - kwotowo podobnie, ale czy taka jakość, to pewności nie mam...

W każdym razie kwadraciaki już mi się nie podobają... :rolleyes::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to nie moja wina tylko fm :( jak też tak miałam z niektórymi dziennikami...oszaleć można.

 

Mila zapomniałam, ze Ty z płaszczem wodnym szukasz... no to "bekniesz" niestety.

 

Termin mam na końcówkę lipca, więc mam nadzieję, że nie będzie upalnego lata ;) Różnica między towarzystwem wyniesie 2 lata i 3miesiące. Może być gorąco :D

 

mazo i to się dobiera pod kolor paneli/drewna? Na podłogówkę też się nadaje? W sensie czy elastyczne i czy pozwala podłodze pracować? Pewnie tak, w sumie to fajne, bo w razie czego można sobie nawet samemu uzupełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olgusienieczka,

po pierwsze gratulacje! Córka to fantastyczna sprawa. Również, a może nawet bardziej, dla tatusia!:)

Nie uwierzysz, ale u mnie różnica jest identyczna - 2 lata i 3 miesiące (i 3 dni). Pierwsza córka, drugi syn. I powiem Ci, że nie jest lekko... Ale teraz, po niemal roku, stwierdzam, że jest coraz lepiej. Dzieciaki łapią kontakt, zaczynają się razem wygłupiać, bawić. A maluch, jak starsza wychodzi do przedszkola, reaguje płaczem pod drzwiami!!! Cierpliwości życzę, będzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w opcji 1.porządny i ogólnie polecany w wariancie panoramicznym, to bym poszła z torbami.

W opcji 2.porządny i polecany ale zwykła wielkość kwadratowa - cena w zasadzie na równi z opcją 3.- firma o kontrowersyjnych opiniach

, przy czym kominek najlepszy jaki mają w ofercie... I opinii niewiele, choć pozytywne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olgusienieczka,

po pierwsze gratulacje! Córka to fantastyczna sprawa. Również, a może nawet bardziej, dla tatusia!:)

Nie uwierzysz, ale u mnie różnica jest identyczna - 2 lata i 3 miesiące (i 3 dni). Pierwsza córka, drugi syn. I powiem Ci, że nie jest lekko... Ale teraz, po niemal roku, stwierdzam, że jest coraz lepiej. Dzieciaki łapią kontakt, zaczynają się razem wygłupiać, bawić. A maluch, jak starsza wychodzi do przedszkola, reaguje płaczem pod drzwiami!!! Cierpliwości życzę, będzie super!

Toś mnie pocieszyła :D Żartuję, spodziewam się, że przez pierwszy rok-dwa może być ciężko, ale liczę, że potem ta mała różnica wieku to już tylko pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś fajnej, czarno-białej fototapety z San Francisco. Najlepiej wysokiej i wąskiej, tzn nie szerszej niż 190. Póki co znalazłam jedną sensowną. Trochę mało...Może znacie jakieś stronki z fototapetami?

W weekned ostataczne starcie z architektem :D i ustalenie jak mają wyglądać nasze sufity i w pn do roboty. Niby nic skomplikowanego nie chcemy, żadnych ślimaków i ufiaków. Ale pomysłu na kuchnię czy łazienkę nie mam. A możemy poszaleć. Nad salonem są teraz 3 m, obniżymy sufit o jakieś 20-25 cm, ale reszta domu ma teraz 3,30. Więc można pokombinować.

W planach w salonie są ledy na 3 ścianach, chciałabym też, żeby ew. karnisze były schowane za sufitem, tak jak na wizualizacji:

 

94871862.jpg

 

Nie planuję firanek, ale właśnie jakieś takie delikatne, półprzezroczyste zasłony. Przez 90% czasu będą pewnie rozsunięte, ale myślę, że trochę ocieplą wnętrze i świetnie zbiorą kurz :D Tylko jak wtedy wpakować tam jeszcze ledy?? Ja nie wiem, mam nadzieję, że architekt wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...