Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cybex-House Komentarze


Recommended Posts

Bawiąca się, pijana młodzież wygląda podejrzanie i żenująco, ale bawiąca się, pijana 30 letnia młodzież wygląda chyba gorzej :p

Oczywiście uważam tak tylko ze względu na okoliczność niemożności urżnięcia się z pozostałymi :wiggle:

 

Zgadzam się z tobą całkowicie! :D imprezowy weekend za mną, wszyscy bania a ja nic, zero, nul! :D

Ale za to rano ja byłam w świetnej formie a pozostali w kiepskiej:) po za tym taki kilkumiesięczny detox chyba wyjdzie nam na zdrowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No zapraszamy :) :)

 

jest tylko mały zonk, bo od 2 dni pierwszy odcinek drogi jest nieprzejezdny :( parkujemy na asfalcie i chodzimy na skróty przez pole. Mam nadzieję, że w przyszłym tyg będzie ładna, słoneczna pogoda i ziemia wciągnie nieco ziemię. NIestety gruz z naszego miejsca jest nie dozaakceptowania- mnóstwo gwoździ.

 

Ok, to dasz znać jak będzie przejezdne - a życzę Ci żeby było jak najszybciej, bo to musi być mocno upierdliwa sprawa

 

Co do imprez - spoko, odbijesz sobie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, taką glinę przed założeniem ogródka dobrze jest "rozluźnić" dodając najlepiej obornika i "ostrego" piasku - tak wyczytałam w mądrych książkach :)

Dzięki :) Czegoś trzeba będzie nawieźć. Z tą gliną to trochę przesadzam. Okazało się, że jest głównie w tej części, w której stoi dom. W ogrodzie jest lepiej. III klasa gruntów ornych :D Żyzna ziemia, ale fakt- ciężka. Muszę popytać naszego chłopa z ciągnikiem czy nie ma też obornika... W ogóle jak tak sobie poczytałam, to kupa roboty z zakładaniem trawnika jest. Mam nadzieję, że warto i potem trawnik cieszy oko przez następne 100 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trawnik jest akurat najbardziej pracochłonnym elementem ogrodu - wymaga ciągłej opieki i zabiegów pielęgnacyjnych. jeśli nie potrzebujesz go z jakichś konkretnych powodów (typu miejsce pod grę w piłkę), to zastanów się nad innymi możliwościami - na przykład posadzenia roślin okrywowych lub rabat. jest na forum taki fajny wątek o przekształcaniu trawników w piękne ogrody, a w nim mnóstwo pomysłów, podpowiedzi i fotek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

nie mieszkamy, więc trudno stwierdzić. Używamy drzwi wejściowych dość rzadko, żeby ich nie zniszczyć...Ale ostatnio Pan Mąż narzekał, że się coś domykają kiepsko. Na razie dom mało szczelny- tu szpara tam szpara więc nie czuję czy od drzwi "ciągnie". Czyżbyś Ty nie była zadowolona? Próbowałaś zgłaszać swoje uwagi sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :) Na szczelnosc nie narzekam, jedynie na to, ze nie zawsze sie zatrzaskuja za pierwszym razem. I im zimniej, tym sie trudniej klucz przekreca. Nie wiem, moze to bledy montazu. Na nasze nieszczescie jest coraz cieplej i drzwi chodza coraz lepiej... I jak tu je teraz reklamowac? Szczerze mowiac, spodziewalam sie, ze drzwi beda lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie kwaśną ziemię, to proponuję już kupować wrzosy i powoli je chałupniczo rozmnażać, żeby potem nie wydać fortuny na sadzonki :) a jak macie zasadową ziemię, to będzie kłopot.

 

A gliniasta jaka jest? Rodzice mają chyba gdzieś takie urządzonko do badania pH ziemi. Można przecież zakwasić nieco ziemię, prawda? A jak się chałupniczo rozmnaża wrzosy? Można je później jeszcze przesadzić czy nie lubią?

 

Basia- niech żyje wiosna- ale się u Was dzieje. Podglądam regularnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...