Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cybex-House Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

A żeby było czym jeszcze nacieszyć... No, ale może już wkrótce :)

Dziewczynki, na razie, stagnacja, kompletny brak akcji. No, nie licząc oczywiście kotłowni, która już tradycyjnie jest najbardziej dopieszczonym pomieszczeniem w naszym domu (na chwilę obecną).

Mila a jak postępy u Was. Ruszyliście już w tym roku?

Ciebie Oliwka podczytuję regularnie, więc jestem na bieżąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby było czym jeszcze nacieszyć... No, ale może już wkrótce :)

Dziewczynki, na razie, stagnacja, kompletny brak akcji. No, nie licząc oczywiście kotłowni, która już tradycyjnie jest najbardziej dopieszczonym pomieszczeniem w naszym domu (na chwilę obecną).

Mila a jak postępy u Was. Ruszyliście już w tym roku?

Ciebie Oliwka podczytuję regularnie, więc jestem na bieżąco :D

 

Olguś, u nas też na razie nic się nie dzieje, choć pewnie niebawem się zacznie, bo okniarz wyłazi ze skóry, żeby nam zamontować okienka ;) Nam się nie spieszy, bo chcemy ustalić najpierw co konkretnie będzie na schodach, żeby się optymalnie wszystko zgrało (a przedewszystkim żeby nie wyszły jakieś progi przy oknach :sick: ). Muszę też już pogadać z tynkarzem o wolnych terminach, bo nie chciałabym żeby kabelki za długo wisiały odkryte.

Wałkujemy też kwestie ogrzewania - sprawa dość złożona i skomplikowana, bo ma być pc.

 

 

Jak masz jakieś wskazówki odnośnie kolejności prac i na co zwracać uwagę, to wal :cool:

 

 

 

A - ci stolarze, o których pisałaś u Sylwerson, to którzy to, bo pisałaś wcześniej o dwóch kontaktach?

Edytowane przez *milek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są stolarze nr 2 :) Nr 1 to jest pan Remik, ale nie mogę znaleźć do niego nr :( Nr 1 jest, jakby to ująć- wyrobnikiem ;) tzn. to ten dłubek, ale nie myśliciel. Dokładny i przystępny cenowo. tylko gdzie ten nr....

 

AD Twoja budowa: właśnie, pamiętam, że trochę mnie to przerażało, że tu montaż okien, a ja nie wiem co na podłodze będzie.

A kabelki elektryczne już masz? Czy czekacie, żeby najpierw zamknąć dom? Jeśli nie macie to ja proponuję porządny i przemyślany projekt elektryki. A i tak pewnie dojdzie jeszcze coś " w praniu" :D To z kolei zmusza do określenia się na którą stronę będą otwierały się drzwi, gdzie okap, zmywara, ile lamp nad stołem, czy będzie głośniczek na tarasie i takie tam.

Zresztą, jak Cię znam, to pewnie jesteś świetnie przygotowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelków nie ma jeszcze, coś Ty - po nocach bym nie spała...

Jakiś tam zarys mam, głównie dołu. Zastanawiam się mocno czy nie zrobić obniżanego sufitu po całości, wtedy nie musiałabym tak na tip top od razu wyprowadzać pod lampy, choć pi razy oko wiem co gdzie ma być.

Szczegóły mam nadzieję elektryk mi pomoże dopracować... - zajmę się tym jak już dojdziemy do ładu z ogrzewaniem :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam, że jestem przygotowana, bo przecież był projekt oświetlenia. Na szczęście mieliśmy łebskich elektryków i mnóstwo rzeczy jeszcze podpowiedzieli :)

 

A co się dzieje z Twoim ogrzewaniem? Kwiatki jakieś? Przecież mnóstwo ludzi pc montuje, to chyba nie problem. Przyznaj się, co wymyśliłas ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...