Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cybex-House Komentarze


Recommended Posts

Olga, ja bym nie dzieliła tej szafki na lewo od piekarnika, bez przesady z tą symetrią ;)

 

zlew chyba bym brała wkolorze blatu, czyli u siebie czarny, ale jak masz blat drewniany... to też czarny - tak jak płyta.

 

ktoś wie, jak się te ikeowe baterie sprawują? bo kołaczą mi po głowie jakieś wspomnienia krytycznych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A widzisz... a mnie się on spodobał właśnie ze względu na brak tych rowków na ociekaczu... :D

Ja to w ogóle boję się trochę tych kompozytowych zlewów. Szwagier ma czarny i dość twardą wodę-masakra, ciągle wygląda jak, za przeproszeniem, zarzygany. Teściowa ma od 15 lat beżowy- zachodzi kawą i herbatą, ale daje się doczyścić :)

trafne określenie, mój zlew w obecnym domu też wygląda jak zarzygany ,mam czarny,nie wiem czy to kompozytowy czy granitowy,a może to to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlewozmywaka to ja mam z Teki antracytowy i ten kolor jest super - natomiast mój ociekacz ma rowki i tez woda na nim stoi. Za śladów po kamieniu jakoś nie widać za bardzo 9 5 lat go już mam) Jasnego kompozytu bym nie zaryzykowała bo w paru domach widziałam jak się po kilku latach odbarwiły, jednak. Baterię z Ikea (może nie taka wypasiona za 700zł tylko moja 10 lat temu kosztowała niecałe 200) użytkuje już 10 lat i zero problemów śmiga jak nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, ja mam teki aurę w wersji 1,5 komory antracytową... Jak dla mnie super!!! Na wysychanie naczyń (w zasadzie tylko deski i noże, resztę myję w zmywarce:P) mam taki patent, że opieram je o brzeg i nie przysysają się;)

Co do kuchni, ja bym zrobiła podział;) Też mam hopla na punkcie symetrii:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, też podobała mi się ta bateria. W Ikei jednak było widac, że na tym gumowym wężyku pojawiły się już ślady załamań. Trochę droższa jest bateria Esprit -

http://lazienki-forseti.pl/sklep,40,10097,bateria-kuchenna-dn10-kludi-esprit-568599140 Jest śliczna i ta biała idealnie pasowałaby do Twojej białej kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! widzę moje wąskie wiszące szafeczki :p:rolleyes:

 

 

A bateria też mnie zachwyciła, choć faktycznie kosztuje tyle, że niewiele dopłacając można mieć podobną "markową".

 

 

olgo jak chcesz to dam ci namiary na stolarza dość konkurencyjny cenowo.

chcoć zawalony robotą i zdarza mu się mieć lekką obsuwę, ale warto - jest myślący (mgr inż.) i do tego w miarę tani. Jak chcesz to jest możliwość obejżenia jego roboty.

 

Jarek, to ja poproszę o ten namiar na stolarza (nie dawałeś mi chyba wcześniej?) - potrzebuję myślącego ;) Co tam słychać u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, też podobała mi się ta bateria. W Ikei jednak było widac, że na tym gumowym wężyku pojawiły się już ślady załamań. Trochę droższa jest bateria Esprit -

http://lazienki-forseti.pl/sklep,40,10097,bateria-kuchenna-dn10-kludi-esprit-568599140 Jest śliczna i ta biała idealnie pasowałaby do Twojej białej kuchni.

 

Łaadnaa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, ja mam teki aurę w wersji 1,5 komory antracytową... Jak dla mnie super!!! Na wysychanie naczyń (w zasadzie tylko deski i noże, resztę myję w zmywarce:P) mam taki patent, że opieram je o brzeg i nie przysysają się;)

Co do kuchni, ja bym zrobiła podział;) Też mam hopla na punkcie symetrii:P

 

Ja to bym najchętniej w ogóle zrezygnowała z ociekacza...no, ale musi być. Jak na razie Teka jest nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olgo jak chcesz to dam ci namiary na stolarza dość konkurencyjny cenowo.

chcoć zawalony robotą i zdarza mu się mieć lekką obsuwę, ale warto - jest myślący (mgr inż.) i do tego w miarę tani. Jak chcesz to jest możliwość obejżenia jego roboty.

Jarek, podziel się namiarem na privka :) Okazuje się, że mnie się dosyć spieszy z tą kuchnią, no ale moze uda mi się dogadać.

 

Co u Ciebie, Jak idzie budowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend się styraliśmy! Skosy obłożone wełną, parter z wyłączeniem zagraconego garażu pomalowany farbą z unigruntem :D

Dzięki mojej cudnej urody siostrze parter zabielił się. A zoomy suuuper się prezentują! Ale nie mam siły dzisiaj wstawić fotek. Będą jutro. Czuwaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cubik z Lineablue spełnił moje oczekiwania :) Deska plastikowa, wielkiego szału nie ma, ale jest ok. Wc jak najbardziej w porządku, obmacałam gruntownie, nie znalazłam uszczerbień, braków w powłoce ceramicznej czy innych wad.

 

Dokupiłam wczoraj w Ikei umywalkę "plastikową", 80-kę i szafkę, no i jest mały zonk, bo nie bardzo wiem jak to wszytko przymocować do stelaża. Okazuje się, że stelaż w ogóle nie jest potrzebny, bo umywalka jest oparta na szafce, nie ma otworów mocujących do stelaża! A mocowania szafki mają zupełnie inny rozstaw... Albo się coś wymyśli, albo nadal nie mam umywalki do łazienki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...