Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Historia pewnego faworyta :) C183b


Recommended Posts

09.04.2011

Troszkę zarósł kurzem mój dziennik. Po powrocie z pracy zajmują nam czas: albo sprzątanie albo zachwyty nad otaczającą nas przyrodą. Ptaki tak śpiewają że aż miło rano wstawać.

Z nowości w domu ....chwalę sie że w tym tygodniu OPUŚCILI nas już robotnicy !!!!!!! Hip, hip ........ HURRRAAAAAA.

Wszystko z grubszych prac domowych zostało zakończone. Skonczona jest nasza łazienka, dokończyli nam kłaść panele na poddaszu, zamontowali nam wszystkie drzwi. W piątek bez zalu pożegnalismy sie ze wszystkimi kartonami leżącymi na podłogach na górze, schodach. Zostały tylko takie kosmetyczne detale jak kontakty, listwy przypodłogowe itp rzeczy.

Dzisiejsza sobota była pracowita - sprzątanie generalne całego dołu i góry.

A teraz trochę zdjęć

Nasze drzwi na górze - dąb bielony, drzwi firmy DRE

Budowa_1777.JPG

Nasza sypialnia i nowowstawione drzwi :)

Budowa_1778.JPG

Nasza łazieneczka

Kolekcja Paradyż Hiro, mimo że nie byłam do końca pewna tej kolekcji teraz nie żałuję decyzji.

Budowa_1780.JPGBudowa_1781.JPG

Budowa_1782.JPGBudowa_1785.JPG

Budowa_1788.JPG

 

Teraz głowę nam zaprząta szukanie tapczaników dla dzieci i łózka do naszej sypialni. Trzeba też o dodatkach do łazienki pomysleć ... jest co robić.

Pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

10.08.2011

Z otchłani zapomnienia wyciągam moj dziennik :)

W domu od ostatniego wpisu dużo się nie zmieniło, popadlismy w lenistwo i po zakupie łózek do pokoi dziewczyn oraz naszej sypialni nic nie robilismy w domu. Zajelismy się z lekka podwórkiem. Powstał mały warzywnik, kącik z kiwatkami. Aby za duzo nie szaleć zaczelismy od skromnego kącika z pomidrokami, rzodkiewką, sałatą i ogórkami i ... najlepiej prezentują się pomidory. Urosły że ho, ho, i nadają się do jedzenia, bo:

1.rzodkiewka poszła w nać :) może z dwie nadawały sie do jedzenia

2. ogórki jakieś malutkie i skromniutkie :)

Pomidorki mamy zwykłe i koktajlowe (prezent od kolezanki ktora wyhodowała je z pestki) owocuja aż miło.

DSC_1592.JPG

Co jakis czas coś od kogoś dostaniemy i tak dorobilismy się 4 rządków truskawek, malin (wiem ze niektorzy sie skrzywią ale chciałam je mieć, posadziłam na samym koncu działki iplanuję panować nad ich rozrostem :) ) bazyli, selera i paru kwiatków. Posadzilismy tez juz drzewka owocowe i borówkę amerykańską.

 

Warzywnik zostanie juz w tym miejscu gdzie powstała, ale rabatka obecna jest tylko na chwilę, postanowiłam że założe sobie juz taki kącik gdzie kwiaty będą sobie rosły a jak juz uporzadkuje sie na tyle teren że bedzie mozna je posadzic w docelowym miejscu to będą juz okazalsze.

NA razie mam tylko lawendę - jest piękna!!! , rozę, rozwar wilekwiatowy, hortensję i pare innych drobiazgów. Obecnie choruję (zapragnęłam ją mieć) na azalię japońską. Podoba mi sie Karmesina rosa.

 

Czasem przylatuje do nas takie cudo.....

DSC_2798.JPG

 

Jak widzicie obecnie podziwiamy otaczającą nas przyrodę i działamy przed domem.

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Witam,

 

Jaką szerokość drzwi mają Państwo do garażu?

Również będziemy budowali słynnego już Faworyta :) Nam projektant polecił 420 i zastanawiamy się, czy to nie za mało. Będziemy wdzięczni za podpowiedź.

 

Pozdrawiamy

 

 

18.06.2010

Jeszcze wypada się pochwalić ze w poniedziałek 14.06 zamontowano nam naszą wybraną, wyczekana bramę garażową firmy Hormann. Wygląda idealnie !!!!!!!!!!!!!

Oto ona ...

http://lh5.ggpht.com/_C835JRDlGNo/TBvYOq8XcEI/AAAAAAAAB7o/wiAkHZNXORY/Budowa_1091.JPG

i z bliska :)

http://lh4.ggpht.com/_C835JRDlGNo/TBvYOyXBjWI/AAAAAAAAB7s/G2Ff53XccXo/Budowa_1093.JPG

 

Oraz zamontowano nam rury spustowe rynien , teraz deszcze nam nie groźne :)

Oto one .... firmy Gamrat

http://lh6.ggpht.com/_C835JRDlGNo/TBvYMtkQQ4I/AAAAAAAAB7Q/v25F9T-9BvI/s512/Budowa_1073.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...