Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Historii pewnego faworycika"


Monika_76

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
Witam serdecznie, zajrzałam poczytałam i doszłam do wnioski że ma Pani taki sam kolor okien jaki ja chcę mieć, ale co za tym idzie chciałam zapytać o cenę tego tarasowego dzielonego na 3, gdyż waham się czy wziąć dzielone na 3 , a może na 2 ale jedno przesuwne. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam. P.S. idą Państwo jak burza, zazdroszczę widoków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Cena okna przesuwnego z tego co pamiętam jest DUŻO większa niż okna otwieranego. Co do ceny to zalezy jakiej firmy i jakie okno Pani kupi. Cena zależy od rodzaju szyby, od zabezpieczeń. My mamy szybę P4 z WK2.

Sprawdzę " na dniach" cenę tego tarasowego 3dzielonego i podeślę na maila.

Witam serdecznie, zajrzałam poczytałam i doszłam do wnioski że ma Pani taki sam kolor okien jaki ja chcę mieć, ale co za tym idzie chciałam zapytać o cenę tego tarasowego dzielonego na 3, gdyż waham się czy wziąć dzielone na 3 , a może na 2 ale jedno przesuwne. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam. P.S. idą Państwo jak burza, zazdroszczę widoków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 months później...
Witaj Ł=

 

Wpadam zobaczyć Wasz domek... Bardzo mi się podoba....

Odpowiedź o Affronach napisałam na priv.

Pozdrawiam :)

 

Dziękuję Arniko :)

Podoba mi się poler ale nie należę do osób które całymi dniami ze szmatą latają i trochę się go boję.

Podoba mi się ten affron w necie, ale na zywo ciężko go gdzieś zobaczyć.

Napisałam do Ciebie kolejnego maila "po prośbie"

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobiłam kilka zdjęć... ale jest ciemno i nie odzwierciedla to tak naprawdę jak Affron wygląda... Jeśli oglądałaś mat ... , to jest szorstki w dotyku i niestety chropowaty ... Półpoler jest jakby w kropeczki i lekko błyszczy...

Jak zgram zdjęcia to Ci kilka poślę...

Najwyżej jutro zrobię kilka fotek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...