Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Historii pewnego faworycika"


Monika_76

Recommended Posts

Bidon w Olsztynie wszędzie blisko :) A z Gutkowa to już można spacerkiem do nas dojść.

Mi ta podłoga też się podoba to dzieło mojej małej. Na razie postępów widocznych na budowie brak. Jutro chyba zaczną gładzenie ścian masą szpachlową.

Arnika Udało mi się wypożyczyć płytki affrona i arkesii, mam je w domu rozłożyłam w pokoju i oglądam :)

Koncepcja płytek w łazience tez uległa chyba zmianie czyli w skrócie dzieje się dzieje ..... najwięcej w głowach a mniej na budowie.

nikielback dwa rekuperatory bo jeden na piwnicę a drugi na domek mieszkalny :) czyli parter i poddasze. Długo by pisać dlaczego tak zdecydowaliśmy np: nie chcemy aby powietrze chłodniejsze z piwnicy nieogrzewanej wychładzało nam pomieszczenia na górze.

Dzięki za link do vertino, ale znalazłam sklep internetowy z niższymi cenami i chyba od nich zamówię płytki. Do nich też napiszę, zobaczę może z cen zejdą przy większych ilościach.

Pozdrawiam

Monika

Edytowane przez Monika_76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Monika wpadam z rewizytą :)

Czytam, że myślisz o woodenticu :) ja swojego już mam w domu-jest śliczny. Szkoda tylko, że mąż nie chciał terakoty do salonu, bo wtedy woodentic byłby na całym dole.

Drzwi zewnętrzne bardzo ładne, na które się nie zdecydujesz to będzie dobry wybór. W ogóle coś czuję, że twój domek będzie cudny. Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.

To w takim razie proszę link do tego tańszego sklepu. Ostatnio byłam świadkiem kupowania sobie pozycji w wyszukiwarce googlowskiej. więc zanim przeczeszę te kupione pozycje to trochę czasu zejdzie.

 

Wszem i wobec ogłaszam że zamowiłam płytki do salonu - woodentic ochra i do wiatrołapu arkesia grafit. JAk wiecie wachałam sie nad afronem i arkesia ale wybór padł ostatecznie na polerowana arkesie 60x60. O woodenticu tez roznie pisza na naszym FM ale zaryzykuje wierząc w zdolności moich glazurników ;)

Wszystko wczoraj zamówione przez sklep internetowy. W kuchni i na korytarzu tez chce poler 60x60 arkesie beige ale nie mieli w tym sklepie takiej ilości jaką ja chciałam wiec domówię ją jak będę brała kafle do łazienki.

 

Nikielback ja zamawiałam w goldgres.pl opinie na pozytywne, ceny zadowalające. Wczoraj o 22 wysłałam zgłoszenie a dzisiaj rano juz odpowiedziali mailem wiec kontakt jest zadowalający. Przesyłka gratis :)

Za pare dni przesyłka ma być wiec zobaczę jak płytki i będe mogła cos wiecej napisać o transakcji miedzy nami,

 

Pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I które płytki bardziej Ci się podobają?????????

 

Obie są piekne ale chyba zakochałam się "od pierwszego wejrzenia" w arkesi :) Próbowałam tę miłość zagłuszyc ale nie udało się i kupiłam wczoraj arkesię.

Dziekuje Arniko za pomoc i udzielanie odpowiedzi na moje pytania o affronka którego masz.

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wpadam się przywitać ;-) przeczytałam sobie wasz dziennik i gratuluję. Jesteście już na finiszu! Kiedy wprowadzanko? Macie datę? Może uda się wam na święta?

Muszę ci podziękować za link tapetowy! Super tapety. Już wybrałam ;-) Tylko że jeszcze nie mam do końca ścian na których one zawisną ;-(

pozdrowienia

pap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przejrzałam Twój dziennik budowy i jestem pod silnym wrażeniem jak szybko powstał Wasz domek. U nas wszystko idzie "jak krew z nosa". Jedna ekipa "z polecenia" gorsza od drugiej. Tylko pozazdrościć :) My budujemy w Szczęsnym, rzut beretu od Olsztyna.

Jesteśmy na etapie wykańczania, stąd moja prośba i pytanie : Czy macie juz kuchnię, jeśli tak to poprosze o fotki. Ja cały czas szukam kogos solidnego i godnego polecenia.

Pozdrawiam, Dorota

PS. Zdjęcia mojego Dandyska znajdują się na http://moj.extradom.pl/Tresci/Zdjecie/MojeZdjecia.aspx

Edytowane przez Dorotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie dziewczyny,

martaibartek tez zauważyłam że mamy podobne drzwi. Moje są firmy Door-system, drewniane, piękne są :) U mnie cały czas gładzie. Mielismy przestój bo nie moglam zdecydować sie na halogeny w kuchni i salonie (przed gładziami otwory pod halogeny wycinali), czekalismy na węże ledowe do salonu (trzeba była w plytach gk pochować zasilacze i inne kabelki :) ) Juz i halogeny i węże są więc praca powoli posuwa się do przodu.

Na jutro umówilismy sie z facetem ktory ma nam obudowe kominka zrobić.

Plan nasi fachowcy mają taki: gladz, terakota i dopiero łazienka. Ostatnio wysymliłam sobie ze łączenie między kuchnią a salonem (wszystko otwarte) w łuku bym zrobiła. W kuchni będzie gres polerowany a w salonie woodentic. Ale fachowcy powiedzieli ze to będzie sporo mnie kosztować, bo oprocz normalnej stawki liczą sobie dniówkę dodatkową. A u nas kasa topnieje :(

Dorotus co do ekip to do tej pory najgorsza była to od pianowania. Chciałam zaoszczędzić pare złotych i tak się przejechałam że nawet nie chce mi sie o tej porażce gadać. Przyjezdzali dwa razy na poprawki swojej pracy a i tak ostatnio znaleźlismy kolejnego "kwiatka" w ich wykonanym ociepleniu. Szkoda gadać ......

W sumie większość robi nam jedna ekipa. Zaczeli od postawienia domu a teraz wykańczają. Są solidni, na budowie jest porządek. W miedzyczasie były oddzielne ekipy od dachówki, elektryki, tynkowania.

Co do kuchni to jeszcze niezamówiona. Mam wstępny projekt wykonany z pol roku temu i na tym skonczylismy. A firma została nam polecona przez kolezankę ktorej zrobili kuchnię i chyba szafę w wiatrołapie :) Jak chcesz to mogę do nich poszukać namiarów.

nikielback na razie cały czas robią mi gładzie na dole. Położyłam tynki cementowo-wapienne i teraz trzeba je przygotować do malowania :) Arkesia:graffit i beige jest juz na budowie. Jak masz ochotę to przyjedz i zobaczysz na żywo. W Olsztynie w ktorejs hurtowni jest wystawka tego gresu polerowanego bo od nich pozyczałam próbki gresy polerowanego, połpolleru i zwykłego matu aby się zdecydowć co chcę :) Co do nazw sklepów jestem cienka ale jak wroci mąż z budowy to dam znać gdzie to było. Mi ta arkesia polerowana BARDZO się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym skorzystała :) Na razie mamy dziecko chore i trochę roboty z przygotowaniem do zimy. Ja mam jeden pokój od północnego zachodu i taki poler beżowy pewnie by rozjaśnił.

Ja też kładę tynki cementowo wapienne - fakt potrzeba przygotowac do malowania - nie wyglądają ciekawie - tym bardziej że u mnie są kładzione tradycyjnie. Ale podobno są trwalsze więc ...

A ja też poproszę o namiary na stolarza. Miałam przygodę z jednym, no cóż szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, czy zamawiając Arkesię w sklepie internetowym nie miałaś żadnych "przygód". Ja chcę zamówić wszystkie płytki w Goldgres, ceny mają naprawdę konkurencyjny. Nigdzie w Olsztynie nie znlazłam płytek w tak atrakcyjnych cenach, płytki Paradyża Travena Mogano mają 40 zł taniej (na metrze kwadratowym). Jak dla mnie to dużo :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, czy zamawiając Arkesię w sklepie internetowym nie miałaś żadnych "przygód". Ja chcę zamówić wszystkie płytki w Goldgres, ceny mają naprawdę konkurencyjny. Nigdzie w Olsztynie nie znlazłam płytek w tak atrakcyjnych cenach, płytki Paradyża Travena Mogano mają 40 zł taniej (na metrze kwadratowym). Jak dla mnie to dużo :) Pozdrawiam

Dorotus ja na razie korzystałam 2razy z goldgres (zamawiałam płytki) i 1raz z eplytki (zamawiałam płytki i armaturę do łazienki). Z obu sklepów jestem bardzo zadowolona i nie miałam żadnych przygód. Wszystko przyjechało w stanie idealnym i naprawdę szybko.

Na woodenticu i gresie polerowanym zaoszczędziłam gdzies 30zł na m2. W Goldresie jak złożysz zamówienie dostajesz najpożniej na drugi dzień maila czy mają wszystkie zamowione artykuły na stanie a jesli nie mają to kiedy będą mieć. Ja rozbiłam zamowienie w goldgres na dwa razy bo nie mieli na stanie takiej ilości jasnego gresu polerowanego jaka mnie satysfakcjonowała. Chwali się im to że jak juz mieli ten moj brakujący gres to dostałam maila i spokojnie złożyłam drugie zamówienie (rozbiłam na dwa razy bo sie miesciłam w limicie darmowej przesyłki i glazurnicy mowili że muszą już go mieć a co do czego to jeszcze leży w kartonach :) może mysleli że dłużej będą na niego czekać :) )

Sklep Goldgres mogę polecić z czystym sumieniem. A Travenę Mogano też oglądałam jak nad dolna łazienką dumałam :) Piękna jest ...... ale cena też niestety piękna.

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Najserdeczniejsze życzenia: cudownych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod choinką zaś dużo prezentów, a w duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby byt jeszcze lepszy niż ten. co właśnie mija. Tobie i całej Twojej rodzinie życzą Marta, Bartek i Jaś :)

 

http://img811.imageshack.us/img811/1916/szopka2ok3d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Martusia za życzenia.

Ja zalatana, nie zajrzałam nawet przed świętami do fm.

Kochani życzę wszystkim zaglądającym do mojego dziennika spokojnego Nowego 2011 Roku, bez większych burz na budowie a jak już mają się pojawiać to tylko burze mózgu "co, gdzie i jak" zrobić, tym "zakredytowanym" - wygrania w Totka miliona :)

Wszystkiego naj :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...