Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ATLAS ....komentarze do fotodziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 200
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MonikaC podłogówka się szybko nagrzewa,my mamy ustawione na sterowniku z kominka,że przy 45 stopniach włącza się pompa z ogrzewania i bufor który podgrzewa ciepłą wodę.Oczywiście na sterowniku w kazdym pomieszczeniu ustawiam jaką temp chcę mieć.A co do kaloryferów to nie wiem,bo mamy tylko jeden w garażu ;),któy jest zakręcony narazie ;).

Uwag i zastrzeżeń żadnych nie mam ;)

 

Aniu a może w tej łazienece u góry jest zimno, bo ten grzejnik w garażu nie jest ciut odkręcony. Bardzo cię proszę,posluchaj swej koleżanki Marty z ED i zrób to małe doświadczenie, bo normalnie mnie troche wystraszyłaś tym chłodkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah Impias ale nie jest jeszcze tak zimno,żeby kaloryfer odkręcać ;)).A tak lodowato w tej łazience znów nie ma,ale zimniej niż w innych pomieszczeniach na poddaszu ;),oczywiscie mówie,przy wyłaczonym ogrzewaniu ;-).W łazience górnej mam grzejnik na grzałkę w razie czego mogę włączyc obojętnie kiedy bo ona jest na prąd......tylko,że jeszcze jej nie kupiłam,hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu grzejniki prezentują się bardzo ładnie,mam na dole i u góry w łazience taki sam kolor.Chociaż po fakcie stwierdzam,że do góry mogłam wziąć chrom(błyszczący)bo armaturę też mam taką tam,no ale już były kupione to nie szło zmienić nic.Są to grzejniki Hiacynt H silver 5551043.W dolnej łazience mam wymiar 80cm a w górnej 1,20cm,jest to modeldo których można dokupić grzałki elektryczne,których jeszcze nie kupiłam bo szkoda mi kasy,hahah.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam serdecznie.

Wczesniej podglądałam, teraz odwiedzam oficjalnie.

Piekny domek. Podoba mi się oswietlenie i przewspaniały kominek.

Oraz wszystko inne :) Te półki i półeczki sama sobie wykombinowałaś czy miałaś ludzi od tego?

 

Wyczytałam również, że miałaś kierownika budowy z Będzina. Czy można prosić namiar?

Bo wnioskuję, że jest godny polecenia. Prawda?

 

A jakbyś podała jaka ekipa w takim tempie i tak dobrze wybudowała Ci domek to byłabym bardzo wdzięczna.

 

Będę zaglądać i się inspirować.

Pozdrawiam.

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej anecik,zapraszam częściej ;).Półeczki sama wymyślałam ;),ale wykonastwo nie moje,hahah.

Kierownika budowy polecam jak najbardziej ;).Bardzo sympatyczny i znający się na rzeczy ;).

Pan Michał Szczęśniak tel.691-575-516.

Ekipy od budowy domu już nie polecam,wrrr.Mi wykonali powiedzmy że wszytsko ok,ale trochę przeciągali z czasem,mogłobyć to szybciej zrobione.Natomiast poleciłam parę osobom z forum ich i podobno w tym roku już są cwani i kombinują jak tu inwestora wykręcić,poza tym biorą za dużo zleceń naraz i nie umią się wyrobić w czasie,takze odradzam,po co się masz denerwować podczas budowy ;).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaglądał do Ciebie ten kierownik czy tylko papierki?

Powiem, ze mam kierowniczkę budowy... Robi papierki, była przy ławach, przy wieńcu bo wyraźnie o to prosiłam... Przyjechała też jak już były tynki i robiliśmy sytro na podłogach aby zastanowić się co zrobić z jednym szczytem... Majstry nie zamurowali, bo myśleli że będziemy to deskami zakrywać... Musieli domurować....

I tak powiem, że najlepszym kierownikiem budowy jestem ja sama....

Może to kwestia ceny....

Jak możesz Aniu to napisz na priv ile bierze od Ciebie kierbud...

 

Pozdrawiam Arnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik bywał,bywał przy stanie surowym był 11 razy ;)).To taki typowy kierownik z powołania ;)....i co dziwne dość młody ;).

Był sprawdzić wykop pod fundament,zbrojenie w fundamentach,murowanie betników fundamentowych,płytę zero,murowanie ścian parteru dwa razy,układsnie stropu(tu był 3 razy na nasze życzenie ),murowanie ścian poddasza,więżbę dachową i na koniec po wykonaniu dachu ;).

Za ten etap wziął 3000zł.Tak normalnie to wiem,że zawsze ma 9 wizyt i to kosztuje 2500zł,za każdą wizytę dodatkową chyba coś ok.180zł.Ale na każde pytanie odpowie,można dzwonić i pytać go o cokolwiek co jest związane z budową.Dużo nam doradzał,zawsze był chętny do pomocy.Także szczerze polecam,zresztą też go miałam z polecenia tu z forum od użytkownika sławkini paru innych osób.

Arnika masz rację najlepszym kirownikiem jest właściciel ;),też tam byłąm dziennie no ale nie na wszystkim się znałam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie.

 

Jestem już umówiona z Twoim Kierbudem. Zobaczymy co nam powie. Mam jeszcze jednego z Będzina- też polecanego na form.

Zobaczymy "kto da więcej" :) a może mniej? A najlepsza opcja byłaby więcej za mniej. Oczywiście więcej obowiązków za mniej kasy:)

No cóż marzenia czas zacząć

 

Pozdrawiam.

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...