Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ATLAS ....komentarze do fotodziennika budowy


Recommended Posts

Witam Ci serdecznie.

 

Jestem już po rozmowie z p. Michałem. Na dzień dzisiejszy jego cena troszkę się podniosła tzn. za 8 wizyt 3500 netto, każda dodatkowa 230 netto. Wrażenie dobre, ale brakuje mu tych uprawnień które potrzebuję. chodzi o budowę zjazdu i uprawnienia drogowe. Jeszcze raz dzięki za namiar na niego. Ten drugi kierbud tańszy i ma uprawnienia drogowe. Chyba zdecydujemy się na niego.

 

Pozdrawiam.

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam. Zastanawiam się z Mężem nad zamówieniem projektu własnie tego domu tylko chciałabym dowiedzieć się m.in ile wyniósł Was dach z robocizną? Słyszeliśmy, że jest bardzo drogi akurat w tym domu, a wole dowiedzieć się tego od kogoś, kto taki dom buduje. :) Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam na myśli kosztorys inwestorski. Wiesz takie zestawienie materiałów, ile czego będzie nam potrzebne, ile to będzie kosztować. Nie wiem czy mi się to przyda, ale chciałabym wiedzieć ile ten dom będzie kosztował. Pan Michał robi takie kosztorysy, które póżniej można zaktualizować (wiadomo, że ceny dziś mogą za tydzień nie być aktualne). Najczęściej jest on wyższy o około 20%, czyli mniej więcej możesz przewidzić ile wydasz na budowę domu. Oczywiście wszystko jest wyliczone średnio. Ale potem może się też przydać do banku. Tylko nie wiem czy nie robię głupoty.

 

Pozdrawiam.

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anecik kosztorysu takiego nie robiłam,miałam taki dołączony do projektu.Ale mijał się z rzeczywistością trochę,hahah.Sama sobie wszystko wyliczałam.

Jacki pochwal się później firankami ;-)).

Arnika ja moje firany szyłam w salonie firan w Rudzie Śląskiej to masz bliżej niż do Łodzi ;-)).Fakt,że były dość drogie.

Ale dużo fajnych jest na allegro też,czasem przeglądam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,palimy,palimy ;-)).A Ty???

Upał straszny ;-).Z początku miałam problem z rozpaleniem w tym kominku,bo mi się tylko dymiło i śmierdziało jakbym ognisko robiła w domu,hahah ale teraz opanowałam to ;).Teraz nic nie śmierdzi bo odrazu poukłądam piramidę drewna w środku i nie muszę co chwilę otwierać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Monia... U nas się masakrycznie szyba brudziła... i poprosiliśmy pana z Supry aby przyjechał i zerknął... Wmontował jakąś blaszkę dystansową przy szybie ( zamontowana na drzwiczkach u góry ...) i już się tak nie brudzi.....

Ale nadal się źle pali, bo mamy komin za niski.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Monia... U nas się masakrycznie szyba brudziła... i poprosiliśmy pana z Supry aby przyjechał i zerknął... Wmontował jakąś blaszkę dystansową przy szybie ( zamontowana na drzwiczkach u góry ...) i już się tak nie brudzi.....

Ale nadal się źle pali, bo mamy komin za niski.... :(

 

a nie możecie dobudować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonikaC mi się szyba z początku brudziła też masakrycznie,że po 2 godzinach nic nie było widać,haha.Ale już teraz nie bo znajomy mi powiedział,że jak się pali w kominku tak ledwo,ledwo to szyba się szybciej brudzi a jak wrzucisz odrazu na ""power"" to nie zabrudza się.No i rzeczywiście.Nawet jak gaśnie już i się brudzi szyba dorzucam trochę drewna że robi się ogień duży i szyba sama się czyści wtedy ;).Wyczytałam to gdzieś tu na forum ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...