Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zamieszkamy w Koniczynce - KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ehhh dzieciaki;) ja nie śpię od 4.30 bo moja mała dostała gorączki:( konieczna wizyta w ośrodku dłużyła się niemiłosiernie. Chorych multum, trzeba czekać w kolejce, spędziłyśmy tam 2 godziny. Jula na razie bez antybiotyku ale w razie czego receptę mamy. Jestem w szoku ile ludzi choruje o tej porze roku, normalnie jak w jesieni:eek:

 

Kolejki w ośrodkach niesamowite, okres oczekiwania na wizytę 2 dni to jakaś paranoja. Współczuję ci bo znam ten ból:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

służba zdrowia jaka jest, każdy widzi:) szkoda słów.

 

A tak z innej beczki:) wczoraj najadłam się strachu, bo nieopodal mojej działki w lasku zaparkował dostawczak z windą. Ja, głupia baba od razu pomyślałam, że po moją dachówkę /która od 3 tyg na działce stoi/ przyjechał. A jeśli nie po nią to na pewno betoniarkę zwędzi albo coś. Tkwiłabym zapewne na tej mojej działce, aż by sobie nie pojechał ale z dziećmi byłam, i rad nie rad trzeba było do domu wracać. nie spałam pół nocy, śniły mi się jakieś koszmary. W pracy nie mogłam się skupić, a mój szanowny M dopiero po 10 rano pojechał sprawdzić czy wszystko jest:) Myślałam że jajko zniosę:) Na szczęście nic nie zginęło a ja dzięki temu mam dziś wyśmienity humor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...