Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

właśnie straciłam pracę :(


kordzina

Recommended Posts

Pesymista ze mnie wyłazi ....

Myśmy się tu nastawili, że kordzina tu wpadnie i zacznie w radosnych podskokach opisywać jaką to super pracę znalazła, jak jej się podoba i że piniendzorów będzie z tego TYYYYLE ...

A co jak się jednak nie udało? Może nie chce się jej gadać ....:-?

 

Ale ja tylko tak ... bo czekam na dobre wieści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JESTEM...NIE KRAKAĆ...NIE MOGĘ TERAZ BO JADĘ DO...PRACY...NAPISZĘ WSZYSTKO WIECZOREM.....ŻYJĘ......LEPIEJ....ALE BARDZIEJ ZMĘCZONA...NAPISZĘ PO 20...MIŁEGO DNIA...

A I DZIĘKI ZE ZAGLĄDACIE...I PRZEPRASZAM ŻE JA NIE.... :wink:

PS. ja nie krzycze ale caps lock wciśnięty i nie mam czsu już go zmieniać..

bużka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
JESTEM...NIE KRAKAĆ...NIE MOGĘ TERAZ BO JADĘ DO...PRACY...NAPISZĘ WSZYSTKO WIECZOREM.....ŻYJĘ......LEPIEJ....ALE BARDZIEJ ZMĘCZONA...NAPISZĘ PO 20...MIŁEGO DNIA...

A I DZIĘKI ZE ZAGLĄDACIE...I PRZEPRASZAM ŻE JA NIE.... :wink:

PS. ja nie krzycze ale caps lock wciśnięty i nie mam czsu już go zmieniać..

bużka

 

No to niestety dużo nam już z Marty nie zostanie jeśli ona nie ma czasu wyłączyć nawet CAPS LOCKA.

 

Czekamy na jakieś info po tej 20

 

Powodzenia Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
Jak to "co będzie dalej"?

Normalnie, pełny sukces.

 

oprócz sukcesów dla mnie liczy się zdrowie a moim zdaniem długo się nie pociągnie przy takim stylu pracy :)

 

Najlepszy przykład to moja praca + budowa + życie nocne w wikendy. Zabójcza mieszanka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooliberku....pociągnę pociągnę..dzięki że się tak martwisz... :wink: kurcze tak jakbys sam prowadził wzorowy styl życia..sam piszesz że nie...u mnie to etap przejściowy... :-? i będzie lepiej...

ok. to od początku....

pracuję w Humanicu to duży sklep z butami w niektórych big centrach handlowych...dlatego tak teraz mam, bo ja nigdy nie pracowałam w takim sklepie a tym bardziej nie pełniłam funkcji( jakiejkolwiek... :-? )dostaję więc trochę popalić...bo ta firma tylko wypłatą wyróżnia pracowników, a tak to każdy sprzedaje, sprząta i obsługuje duży system komputerowy + my mamy jeszcze te dodatki , jak kontrola kasy i wszystko co się z nią dzieje, kon trola pracowników, kontrola sklepu...

nie umiem programu i dlatego jak jestem 8 godzin , tak te 8 godzin muszę być na maksa skupiona..,

dodatkowo dochodzi sprawa czysto organizacyjna, jadąc o 8 do pracy, wstaję o 5:30 żeby przed 7 moć byc z moimi chłopakami w samochodzie i jechać do przedszkola, tam jesteśmy do 7:30 a potem pędzę do pracy..wszystko się zmieni jak np. poranne ubieranie nie będzie mi zajmować 15min. ale nie.... :evil: :evil: nadal jest -6 i dzieciaki wyglądają jak PI i SIGMA :roll: jestem dopiero tydzień i dlatego oprócz skupienia w pracy, dużo nas kosztuje stworzenie nowych warunków życia dla nas, no niestety takie czasy że bez organizacji totalnej bysmy polegli...

a w pracy: już po tygodniu wiem ze nie będzie łatwo, są osoby mi przychylne, ale też jest taka osoba kt. aspirowała na moje stanowisko ale go nie dostała...i przyjęli taką nową"mnie", kt. jej ten etacik z przed nosa śmignęła-wie na razie więcej, bo dłużej pracuje, a to ja wyznaczam jej zadania i to ja decyduję kiedy rozliczę ją z kasy...-nie będę miła z nią łatwo-patrzy mi na ręce, szuka słabych punktów-ach te baby :evil: :wink: :wink:

postanowiłam być jak najszybciej profesjonalna i nie zawierać tam zbytnich przyjaźni, bo to się źle skończy...muszę na cito poczytać o prawach konsumenta więc jakbyście mieli jakieś linki pod rękę to plissss dajcie mi, chodzi o rozmowy z klientami kt. reklamacja na obuwie została odrzucona przez rzeczoznawcę a ten się na mnie w sklepie wydziera, musze odpowiadać zwięźle i szybko...

to tyle.......

aaaaaaaaaaaa i się nie martwię ze mnie tu nie będzie..no może nie siedzę tak jak 2 miesiące temu całymi dniami, ale chciałam pracę w kt. będę robic a nie siedzieć na dupie. a jakoś znajdę czas by z Wami być...proszę o wyrozumiałość, szczególnie jednego Pana od modemu.... :oops:

dzięki za miłe słowa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer

Marta nie daj się :) a co do tej krótkiej odpowiedzi jak się na ciebie wydzierają znam taką jedną cytuje... "Spieprzaj Dziadu" ;) na pewno pomoże ;)

 

Pan od modemu mówi że jest wyrozumiały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę na cito poczytać o prawach konsumenta więc jakbyście mieli jakieś linki pod rękę to plissss dajcie mi, chodzi o rozmowy z klientami kt. reklamacja na obuwie została odrzucona przez rzeczoznawcę a ten się na mnie w sklepie wydziera, musze odpowiadać zwięźle i szybko...

to tyle.......

 

musisz raczej dowiedzieć się o praktyce w twojej firmir. Najlepiej wyślij koleżanę z zewnątrz, niech próbuje coś oddać, zareklamować itd. :wink:

Każda firma ma swoją politykę chyba niezależną od prawa :-? Np w C&A mam tydzień na zwrot, ale w tym samym sklepie ; w Kappahl mogę kupić w Łodzi a oddać we Wrocku itd. Niektóre sklepy dają 2 dni a inne wcale, choć to niezgodne z prawem. Wtedy o sprawie decyduje kierownik sklepu albo i nie. ty masz niestety nie tyle działać prawnie, co realizować politykę firmy, a od prawa jest radca prawny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...