Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Słuchajcie czy komuś kładła dach firma Dachmur z Jabłonny? Jeśli tak to podzielcie się opiniami na temat tego wykonawcy - będę wdzięczny.

Pozdrawiam forumowiczów :)

 

Dachmur nam nie kładł, ale był jednym z faworytów. Jednak wypadli o wiele słabiej niż Dachlux z Łomianek, skąd braliśmy dachówkę. Dachmur został skreślony w momencie gdy powiedział, że "nie da się już teraz tej dachówki zamówić" - po czym Dachlux bez problemu nam ją zamówił i do tego termionowo się wywiązał. Dużym atutem Dachmuru było to, że mają swoje ekipy, jednak do końca nie przekonuje podejście szefa "jak nie państwo to ktoś inny". Nie walczą o klienta. Co prawda nie obiecują też gruszek na wierzbie, jak niektórzy, ale kwestia załatwienia dla nas tej dachówki, to był jeden skuteczny telefon, którego komuś nie chciało się wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Carpedijem :) Ja mam takie same odczucie ja Ty że nie walczą o klienta.Umówić sie z nimi to ciężki temat, a to przecież ich biznes...

Podjade do tych łomianek. zobaczymy co m i zproponują. Pozdrawaim

 

wcale nie musisz tak jechać - na forum jest ich przedstawiciel - Michał Dąbrowicz - spoko gość

aha - ma on też dobrą ekipę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Od niedawna zaczęłam zaglądać na Forum. Mam dopiero rozpoczętą budowę - fundamenty.

Chcę dokonać kilku zmian w projekcie i szukam architekta.

Czy ktoś mógłby mi polecić...dobrego i niedrogiego?

Czas goni, wiosna tuż tuż i zaraz rozpoczynam kolejny etap budowy.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Carpedijem :) Ja mam takie same odczucie ja Ty że nie walczą o klienta.Umówić sie z nimi to ciężki temat, a to przecież ich biznes...

Podjade do tych łomianek. zobaczymy co m i zproponują. Pozdrawaim

 

Witam Wszystkich,

 

Jeżeli chodzi o punkt DACHLUXU, to nie trzeba jechać do Łomianek. Mają oddział na Modlinskiej 89 (za Genbudem, po tej samej stronie ulicy). Kupowaliśmy tam dachówkę i wszelkie akcesoria dachowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i udzielonych rabatów :lol: W szczegolnosci polecam skontaktowac sie z panem Robertem Tarczyńskim - Specjalistą ds Sprzedaży, tel 22 747 06 14, 0516 017 939.

Budujemy dom w Chotomowie na Szczęsliwej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Od niedawna zaczęłam zaglądać na Forum. Mam dopiero rozpoczętą budowę - fundamenty.

Chcę dokonać kilku zmian w projekcie i szukam architekta.

Czy ktoś mógłby mi polecić...dobrego i niedrogiego?

Czas goni, wiosna tuż tuż i zaraz rozpoczynam kolejny etap budowy.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Ania

 

xyz.waw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja brałem bramę z:

"Coliber" S.C. Joanna Żmuda-Podobas, Marek Podobas

Chotomowska 93 , 05-110 Jabłonna

woj. mazowieckie powiat legionowski gmina Jabłonna

TEL (22) 7825323 FAX (22) 7825226

(jadąc od Modlińskiej Chotomowską w strnę Chotomowa - po lewej przed skrzyżowaniem z Kisielewskiego)

2. Absolutnie polecam, cenowo i jakościowo.

Ekipa czysta, schludna i P R O F E S J O N A L N A

3. Termin - taki jak wszędzie - koło 2 tygodni.

 

 

Naprawdę polecam - sprawy papierkowe i sam montaż - bez zarzutu. Miło i rzeczowo.

Sam montaż trwał około 4 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tinus i Linka za tak obszerne dane, mało kto podaje dokladny adres z telefonem. Właściwie to ta firma chodzila mi juz po głowie , bo ktos juz wcześniej o niej pisał, ale nie było żadnej informacji jak sie z nimi współpracowało, a jak widze ty jestes zadowolony.

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

 

Mam pytanie :lol: Czy ktoś posiada wiedzę lub doświadczenie w temacie podpięcia się z siecią wodociągową z drogi prywatnej (wykonanej prywatnie w zakresie działkowiczów) do wodociągu w drodze gminnej????????

 

U nas pojawił się problem w momencie gdy wystąpiliśmy do gminy o zgodę na podpięcie się i zajęcie pasa ruchu. Do tej pory nikt z nas nie został poinformowany, że nie jest to możliwe gdy droga jest prywatna, że musimy ją najpierw przekazać gminie, co trwa 2-3 miesiące.

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...