Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Grzegorzleg - Przeciez skoro to przygoda, to tym bardziej zazdrościć należy :D A łacina - tak mi czasem coś się wyrwie :oops:, wykształcenie i zainteresowania takie, żem się o język otarł.

Olena - raz jeszcze gratulacje!

UKF - dzięki, odezwę się dzisiaj, jak tylko ustalę weekendowy rozkład jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99 Właśnie przemieścviłem cię - myślę, że dobrze?

Te przerywane kreski na mapie to jakieś tam drogi

Jakoś faktycznie ostatnio bardzo tu ciebie mało

 

 

Olena Wysłany : Pią Gru 03, 2004 8:26 pm Temat postu :

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Jupiiii!! udalo mi sie zrobic avatarka

 

Mam takie pytanko - czy wklejanie duzej ilosci zdjec nie jest niemile widziane? Wiem, ze niektorzy nie maja szybkich laczy... a chcialabym sie czasem pochwalic

 

 

Olena Jak chcesz wkleić więcej zdjęć - to zrób je mniejsze - tak żeby miały" mniejszą wagę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wszystkich pytanie :

W jaki sposób możecie korzystać z internetu?-dom? , praca?

Jakim łączem dysponujecie?- modem? dial-up? neostrada? inne stałe?

No i jeszcze jedno w jakiej rozdzielczości pracujecie?

 

Bo właśnie zdałem sobie sprawę, że właściwie nie wiem jak powinienem robić tą naszą stronkę żeby wszyscy mogli ją bez przeszkód oglądać

Myślę, że wszyscy z was posługujecie się przeglądarką internetową- IE?

A może nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi do Nikoli Św. Mikołaj...

 

Dziś jest ten szczególny dzień, kiedy obdarowujemy swoje dzieci upominkami. Nie robimy tego co prawda otwarcie, ale chowamy się za plecami Św. Mikołaja. Dziecięce marzenia bywają różne, jedne dzieci chcą klocki, inne lalkę, jeszcze inne może rowerek. Tego dnia żadne dziecko nie powinno zostać bez prezentów.

 

My jako społeczność forum Muratora, pomogliśmy w tym roku spełnić zupełnie inne marzenie małej dziewczynki, podarowaliśmy jej możliwość normalnego rozwoju, możliwość narazie zabawy, a potem nauki i życia w świecie dźwięków. Dzięki temu mała Nikola, nie zostanie w tyle za swoimi rówieśnikami, będzie mogła rozwijać się razem z nimi.

Nie ma jednak róży bez kolców. Aby móc dać Nikoli taką szanse prof. Skarżyński z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach k. Warszawy zdecydował, że przeprowadzi operację, pomimo że nie zebrano jeszcze całej potrzebnej kwoty (uzbierano 60 tys., brakowało 20 tys. zł), gdyż czas jest tu bardzo istotny.

Operacja odbyła się 11 października, a rodzice Nikoli podpisali specjalne oświadczenie, że w którym zobowiązują się do dopłacenia brakującej kwoty.

Przed dniem operacji zbiórka pieniędzy szła dość sprawnie, zbieraliśmy pieniądze nie tylko my, forumowicze, ale i czytelnicy Tele Tygodnia, znaczną kwotę wpłaciły Zakłady Azotowe w Puławach. Rodzice Nikoli pukali do wielu drzwi z prośbą o pomoc. W wielu z nich taką pomoc otrzymali.

Tak było przed dniem operacji, niestety po operacji emocje nieco opadły i pojawił się problem z dozbieraniem brakującej sumy. Rodzice Nikoli nadal czynnie uczestniczą w poszukiwaniach środków na dopłacenie za wykonaną operacje, niestety wielu osobom wydaje się, że teraz już nie ma po co dalej wspierać zbiórkę pieniędzy, skoro operacja się odbyła.

Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy nadal chcą pomagać, do tej pory udało się uzbierać około 2/3 brakującej kwoty. Zbieraliśmy i my na forum, czy to poprzez indywidualne wpłaty, czy poprzez aukcje internetową, czy też poprzez zbiórki na spotkaniach grupowych. Wiele pieniędzy udało się zebrać rodzicom Nikoli.

 

W tym szczególnym, dla wielu dzieci dniu zwracamy się do wszystkich forumowiczów (i nie tylko), którzy mogą i chcą, aby razem z nami zrobili dziś specjalny prezent dla Nikoli, niech do niej przyjdzie dziś Św. Mikołaj. Prosimy o wsparcie każdą nawet najdrobniejszą kwotą, wielu z nas ma konta w bankach internetowych, zrobienie takiego przelewu potrwa naprawdę chwilkę, a wypisanie tradycyjnego druczku przelewu zajmie tylko minutkę dłużej.

Wielokrotnie już udowodniliście drodzy forumowicze, że zawsze można na was liczyć. Znajdujemy się w przysłowiowej sytuacji "za 5 dwunasta", jeden mały kroczek i osiągniemy cel. Nikola będzie mogła normalnie się rozwijać, a jej rodzice będą mogli poświecić jej cały swój czas, nie martwiąc się jak dozbierać brakującą kwotę.

 

Przypominamy numer konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

 

Na koniec jeszcze jedna prośba, aby dać innym przykład prosimy, aby osoby które zdecydują się wesprzeć dziś naszą akcje wpisywały się w tym wątku http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=494687#494687

Nie musicie podawać ani kwot, ani żadnych innych danych, napisze po prostu coś w stylu "Najlepsze życzenia od Św. Mikołaja dla Nikoli".

Wierzymy w Was

 

Edzia&Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alice dowiedz sie czegos wiecej :) Nasze dzialki leza w pasie numerow 13 i 15 - wszystkie sa juz chyba sprzedane. Ale dookola sa puste tereny. Moze chociaz dowiedz sie od kogo chce ja kupic? Ogolnie miejce polecam ;) Wiem, ze osoby, ktore nam sprzedawaly dzialki oglaszaly sie jeszcze pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF - Dzięki! My zdecydowaliśmy się na jednowarstwową, także wg naszych wyliczeń wychodzi taniej (czas to też pieniądz 8) ), zresztą w tym roku Ytong wprowadził jeszcze cieplejsze bloczki 40 cm.

Czy można by się do was - doświadczonych w tej technologii - wprosić i wypytać o trochę szczegółów?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

 

maciek, a nie myślałeś o polskim bk? ja zdecydowałem sie na 42 cm, z Faelbetu.mają promocję do końca grudnia za 7,16 brutto. to prawie 50% off w porównaniu do Ytonga. myślę, że za tydzień lub max - dwa będę chciał zapłacić a odbiorę w marcu. Będę chciał też pogadać o belka i pustakach stropowych. jeżeli byłbyś zainteresowany to razem mielibyśmy większą siłę przetargową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor2, pozwolę sobie się wtrącić...

Zwróć uwagę, czy te bloczki trzymają wymiar, bo "nasza" ekipa wcześniej budowała dom z bloczków (nie wiem, jakiej firmy, ale nie Ytong) i narzekali na nietrzymanie wymiarów. Mówili, że nawet odsyłali całe palety..

Nie chcę Cię odwodzić od dokonanego wyboru, dzielę się tylko tym, co wiem na ten temat...

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor2, "zasięgnęłam języka" i niestety, te bloczki o których pisałam też były z Faelbetu...

Musisz być więc bardzo czujny przy odbiorze towaru :roll:

 

Grzegorzleg, jeśli chodzi o korzystanie z internetu, to u mnie wygląda to następująco:

- praca

- stałe łącze (nie wiem jakie :oops: )

- rozdzielczość 800x600

- przeglądarka IE

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenie lokalne:

Brama Wiśniowskiego ocynk wymiary 3,5m szeroka i 145cm wysokawykonana pod płot sztachetowy (gotowa do przymocowania sztachet). Słupek prowadzący ma 165cm wysokości. Samonośna z automatem na dwa piloty.

Brama jest prawa, czyli patrząc od strony działki (będąc na terenie swojej działki i patrząc na drogę) skrzydło przesuwa się w prawo.

 

Sprzedaję, bo się pomyliłem przy zamówieniu i zamówiłem zły kierunek, więc brama nawet nie była montowana. Czeka w firmie u której ją zamówiłem (okolice zachodniej W-wy) na nowego nabywcę.

 

Cena brutto z montażem to 3100zł. Montaż w okolicach W-wy.

 

Możliwy zakup bez montażu ale muszę wtedy uzgodnić z firmą jak to rozloiczyć i jak będzie z podatkiem.

 

Proszę o kontakt na mail w profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...