Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Renatko, pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytania:

1. Spotkanie planowane jest na 5 marca,

2. Tak, trzeba zgłosić Redakcji swój udział (w ubiegłym roku nie byliśmy, bo jak się zorientowalismy to już nie było miejsc) - jeszcze raz podaję link:

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=39018

 

Do tej pory swój udział zgłosili:

1. UKF (czyli my)

2. Rocky

3. mik99

4. Ślimak Maciek

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, faktycznie rozrosła się nasza Grupa!!! :D

 

Zrobiłam kawał dobrej, nikomu nie potrzebnej roboty :wink: i sporządziłam listę członków naszej Grupy!!!

 

Czy uwierzycie, że liczy ona już 39 Członków :p (nie licząc mnogości poszczególnych Członków)?!?!

 

Oto moje dzieło (Członkowie w kolejności przyłączania się do Grupy, z „OJCEM GRUPY” na czele):

1. mik99

2. peterka

3. rogi

4. gg

5. am

6. grzegorzleg

7. alice

8. trol

9. UKF

10. addam2 = jackus

11. Rethman

12. Nusia

13. Ariakan

14. jacek lelo

15. -kriss-

16. w.rob

17. marf

18. Mic

19. Aneta Swiercz-Gradkowska

20. Ckwadrat

21. pawel i renia

22. Japan

23. SylwekW

24. Marpanek

25. A'n'M

26. Rocky

27. Michkas

28. Ślimak Maciek

29. Olena

30. Kardek

31. elza23

32. *Piotrek*

33. Fugas

34. GrzeP

35. Katarzynka

36. gregor2

37. maxymov

38. Renatka

39. aha26

 

Jeżeli kogoś pominęłam :oops: lub jeśli ktoś „się nie poczuwa” to proszę o wprowadzanie korekt.

 

Pozdrawiam

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no..

UKF Twoja praca odnoœnie listy grupy uzmysławia nam, że jesteœmy grupš prężnie rozwijajšcš się

Szkoda, że niektórzy napisali tylko raz..

Nasza grupa działa na tak małym obszarze - tu się naprawdę buduje!

Przychodzi następna zmiana - tyle nowych twarzy

Może więc jest ktoœ chętny i przejmie prowadzenie naszej mapki?

Może ma pomysł na innš nowš stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam transportu do przewiezienia baraku, najlepiej jakiegoś dużego HDSa. Macie moze jakieś namiary na takie usługi?

 

 

Witam,

do: Rocky! Mi w zeszłym roku przewozili z grochowa do jabłonnej za 350zł. p.Burakowski tel. 606303503 firma z zielonki, ale taniej nie znalazłem!

 

W lutym będę miał do sprzedania kontener, zainteresowanym prześlę fotki na maila!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaa zwarjuję i jutro mnie chyba szlak trafi!!!!!!!!

 

Ile czekaliście na warunki zjazdu z działki na drogę. ja złożyłem miesiąc temu i dalej nie zrobili. od dwóch tyg. wydzwaniam do nich z pytaniem na kiedy będzie gotowe. miało być po 19-stym, dziś dzwonię a gość mówi że kolega zapomniał wysłać na zebranie zarządu. no kurrrrrrr. ten sam kolega od miesiąca mówił że tyle było spraw że mój wniosek nie załapał sie na zarząd. aaaaaaaaaaaaaaa. dziś sie jeszcze dowiedziałem że najpierw muszę mieć opinię lokalizacji z ZUD'u. no ręce opadają. czemu do jasnej chole.y nie powiedzieli mi tego miesiąc temu? czy to zbiego nieszczęśliwych okoliczności czy wy też tak mieliście? jak tak dalej będzie to i 2006 roku nie ruszę z budową. czy oni chcą dostać w łapę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...