Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Przepraszam że zaczepiam i się doklejam bez zaproszenia

ale bliższej mojemu zakwaterowaniu grupy nie znalazłam

mieszkam w Winnicy koło Pułtuska i tu będzie rósł mój domek

 

i od razu na dzeń dobry z zapytankiem występuję.

Nie są mi znane podwarszawskie hurtownie budowlane ale mam nadzeję że ceny w nich są korzystniejsze niż w Pułtusku

Jeśli ktoś ma chwilkę to proszę o namiary na jakieś konkretne hurownie - to ułatwiłoby mi zapoznanie się z rynkiem

 

Pozdr

 

Ze dwie lub trzy strony wcześniej podane są telefony okolicznych hurtowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99 ale już fajnie wygląda Wasz domek...

 

Ja cały czas borykam sie z drzwiami wewnętrznymi, może ktoś pomoże. Nie chce drogich (wiem że posypią się gromy, że jak tani, to kiepskiej jakości) ale może nie zawsze tak musi być? Bo na przykład wczoraj znalazłam jakieś oferty stolarzy: drzwi drewniane za 800-900 pln to już nie tak źle biorąc do porównania np Portę czy InterDoor....

Znalazłąm tez ofertę Classena(średnia) Polskone i Dre - te z niższej półki, widziałam je tylko na zdjęciach, czy ktoś je ma lub miał i co onich powiecie?? Pomóżcie kochani, bo jak się oakzuję to straaasznie trudne i czasochłonne takie urządzanei domu... :wink: :wink:

Pozdr

 

dzisiaj odwiedziłam Bartycką, bo spodobały mi się drzwi dewro. Niestety ten wzór, który sobie wymyśliłam z montażem, ale bez klamki 2270!

 

Mam katalogi polskone i dre. niestety doświadczeń jeszcze z tymi drzwiami nie mam. Jakie kupowaliście drzwi wewnętrzne? lub będziecie kupować?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99 ale już fajnie wygląda Wasz domek...[/guote]

 

Cieszę się, że i WAM się podoba.

 

[quote name="marhab13

Ja cały czas borykam sie z drzwiami wewnętrznymi, może ktoś pomoże. Nie chce drogich (wiem że posypią się gromy, że jak tani, to kiepskiej jakości) ale może nie zawsze tak musi być? Bo na przykład wczoraj znalazłam jakieś oferty stolarzy: drzwi drewniane za 800-900 pln to już nie tak źle biorąc do porównania np Portę czy InterDoor....

Znalazłąm tez ofertę Classena(średnia) Polskone i Dre - te z niższej półki, widziałam je tylko na zdjęciach, czy ktoś je ma lub miał i co onich powiecie?? Pomóżcie kochani, bo jak się oakzuję to straaasznie trudne i czasochłonne takie urządzanei domu... :wink: :wink:

Pozdr[/quote]

 

Dom to dom. Drzwi kupuje się raz, ale jak nie stać na fajerwerki to warto kupić solidne za rossądną cenę. Ja tak robię.

 

Do naszego domu kupiliśmy Portę na regulowanej ościeżnicy z ładnymi klamkami i za komplet z montażem (rabat jak zwykle "chotomowski") w sumie 4'800 za 7 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom to dom. Drzwi kupuje się raz, ale jak nie stać na fajerwerki to warto kupić solidne za rossądną cenę. Ja tak robię.

 

Do naszego domu kupiliśmy Portę na regulowanej ościeżnicy z ładnymi klamkami i za komplet z montażem (rabat jak zwykle "chotomowski") w sumie 4'800 za 7 szt.

 

mik99

zgadzam się z Tobą, że dom to dom, ale na tyle rzeczy musi wystarczyć w jednym czasie, że o fajerwerkach mogę tylko pomarzyć. Ale kwota, którą podajesz wydaje mi się już bardzo do przyjęcia (ciekawe co na to nasz domowy analityk finansowy :D )

Napisz gdzie kupowałeś te drzwi i kto montował (jak pytałam u dealera przy drodze w Jabłonnej, to mówił, że sam montarz 160 pln)...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze świetlikiem z boku... :-D

My też sie nad tym zastanawialiśmy ale chyba zostaniemy przy standardowych Gerdziakach :-)

 

Te na zamówienie jakosciowo sa bardzo porównywalne z Gerdą, jesli chodzi o cenę - nieznacznie wyzsza.

 

tak, z naświetlem z boku i z góry. Cuda niewidy :roll:

 

to tak jak my, tzn my_ślimy o tym :-)

Ale tak jak ktos napisał - drzwi (przynajmniej wejsciowe) kupuje sie raz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naszego domu kupiliśmy Portę na regulowanej ościeżnicy z ładnymi klamkami i za komplet z montażem (rabat jak zwykle "chotomowski") w sumie 4'800 za 7 szt.

_________________

 

A drzwi ładne,oj ładne,ładne :lol:

No i cena faktycznie niezła .

 

My zdecydowaliśmy się na drewniane.Wyszło coś koło 950 -1000 zł za sztukę z montażem.listewkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób, które czytają a nie piszą, nowych forumowiczów lub osób z naszego forum, które jeszcze szukają swojego wymarzonego kącika:

Wczoraj rozmawiałem z gosciem który sprzedał mi działkę. Ma jeszcze ich troszke i z dalsza sprzedażą wstrzymuje sie do wiosny.

Jesli ktoś jest zainteresowany to prosze na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mago: daj namiar, gdzie to robiliście, bo jak za drewno z montarzem, to wydaje mi sie super cena? z góry dziekuję

 

Tinus i Linka: "Sykomat, ale na bartyckiej z montażem na 7%. " czy to jest nazwa firmy? Jak tam trafić, może stronka po prostu? Dzięki

 

kominek: my chcemy bez płaszcza, nie przekonały nas korzyści, mąż wybrał Laudela panoramicznego i tu się pojawia problem (w moim rozumieniu, bo dla meża jest ok), bo ten model niema szybra (szyber, szybra, szybera... trudne słowo :wink: ). Podobno można coś tam nałożyc gotowego, ale zastanawiam się czy to będzie ok. Co myślicie?

pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinus i Linka: "Sykomat, ale na bartyckiej z montażem na 7%. " czy to jest nazwa firmy? Jak tam trafić, może stronka po prostu? Dzięki

---------------------------------------------------------------------------------------------------

już sama znalazłam, a czemu nie kupowaliście w Jabłonnej? Byłoby blizej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naszego domu kupiliśmy Portę na regulowanej ościeżnicy z ładnymi klamkami i za komplet z montażem (rabat jak zwykle "chotomowski") w sumie 4'800 za 7 szt.

_________________

 

A drzwi ładne,oj ładne,ładne :lol:

No i cena faktycznie niezła .

 

My zdecydowaliśmy się na drewniane.Wyszło coś koło 950 -1000 zł za sztukę z montażem.listewkami .

 

a w jakiej firmie, jeśli możesz powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykomat, ale na bartyckiej z montażem na 7%.

Taniej już nigdzie się nie udało nam zamówić.

Cena montażu dla regulowanej ościeżnicy zawiera wszystkie pianki...itd.

powodzenia :wink:

 

To faktycznie dobra cena.

Mik - gdzie kupowałeś te drzwiczki ?

 

pzdr.

t.

sykomat bartycka (ostatni wjazd), jeśli taka potzreba będzie to zapraszam do siebie: jutro od 10 będę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze drąże temat okien:

Czy decydowaliscie sie na okucia anty-włam, szyby anty-włam, i takie tam ??

Czy wszystko zwaliliście na ochronę ?? :-)

 

my wzięliśmy antywłamy

nad ochroną zastanawiamy się, z której oferty skorzystać Juwentuas, czy Solid.

 

pozdrawiam

 

Na solid wynegocjowałem 60 pln, a chyba, jako jedyni mają trzy załogi na stałe w chotomowie.

 

Warto rozmawiać z Panem Markiem Jadackim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...