Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Witamy wszystkich serdecznie :)

Casting na ekipy do budowy stanu surowego zakończony :)

Po wielu negocjacjach stanęło na 27 tyś za stan surowy z więźbą dachową oraz pełnym deskowaniem i papą.

Jeżeli ktoś jeszcze poszukuje ekipy to możemy podesłać kilka namiarów na prv. Niestety nie wszyscy są tak tani ale jeszcze coś można znaleźć na ten rok :) Nie jest tak tragicznie jakby się mogło wydawać.

A więc zaczynamy budowę naszej bryzki od początku czerwca :)

W chwili obecnej poszukujemy dobrego kierownika budowy, który nie tylko będzie dokonywał wpisów do dziennika ale też będzie pilnował budowy, więc będziemy wdzięczni za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

my nadal jesteśmy na etapie zbierania informacji o ekipach budujących.

Zamierzamy budować dom z projektu ASP-168

 

http://www.archi-projekt.com.pl/ramka.php?i=projekty

 

Ricardo - jeśli możesz podeślij mi na priva namiary na ekipy godne uwagi.

 

Wypowiedzcie się proszę na temat mojego projektu.

 

Aneta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enickman napisał:

Jeżeli pracujecie w Wawie, to polecam przedszkole Przylesie II na na Dębowej (już w Warszawie) - między Jabłonną, a Warszawą. Moja córka tam uczęszcza i jest zadowolona (żona też, a ja - no cóż mogłoby być taniej)

 

----------------------------------------------------------------------------------------

A co to znaczy taniej? Jakie tam są ceny?

 

Wyspę skarbów widziałam w Internecie i znajoma dobrze się wypowiadała, ale cena niestety nie jest mała, szczególnie przy dwójce dzieci....o przedszolu publicznym chyba nie ma co wspominać... choć dochodziły mnie słuchy o zmianach.... ale to chyba plotki były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel i renia napisał:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

oj chyba mapę trzeba by było uzupełnić

i do kogo tu się uśmiechnąć ?

 

----------------------------------------------------------------------

Co racja to racja.... fajny ten pomysł z mapką, ale niestety przerósł moje umiejętności techniczne :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enickman napisał:

Jeżeli pracujecie w Wawie, to polecam przedszkole Przylesie II na na Dębowej (już w Warszawie) - między Jabłonną, a Warszawą. Moja córka tam uczęszcza i jest zadowolona (żona też, a ja - no cóż mogłoby być taniej)

 

----------------------------------------------------------------------------------------

A co to znaczy taniej? Jakie tam są ceny?

 

Wyspę skarbów widziałam w Internecie i znajoma dobrze się wypowiadała, ale cena niestety nie jest mała, szczególnie przy dwójce dzieci....o przedszolu publicznym chyba nie ma co wspominać... choć dochodziły mnie słuchy o zmianach.... ale to chyba plotki były.

 

No właśnie, jaka jest cena w Przylesiu II? Bo słyszałam, że mają dopłatę i że jest znacznie taniej niż w przedszkolu Przylesie....

 

A o przedszkolu publicznym rzeczywiście nie ma co wspominać, bo nie ma takowego w naszej gminie......

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jaka jest cena w Przylesiu II? Bo słyszałam, że mają dopłatę i że jest znacznie taniej niż w przedszkolu Przylesie....

A o przedszkolu publicznym rzeczywiście nie ma co wspominać, bo nie ma takowego w naszej gminie......

Pozdrawiam, Maria

 

Przylesie II podchodzi juz pod Białołęke i pewnie dlatego dopłata - jeśli faktycznie jest.

Moja skończyła w 2006. (robiła tam jeszcze zerówkę) - i jest weteranką - bo jest jedną z dwójki dzieci które zaliczyły wszystkie lokacje, a ja pomagałem przy kolenych przeprowadzkach :-)

Bardzo miła atmosfera - naprawdę polecam.

Jeśli chodzi o cenę to się nie wypowiadam - nie wiem ile jest teraz, ale... w Józefosławiu krzyczą sobie już 1200-1500 pln !!!!!!!!!!!!! :evil:

Przedszkole skręsa w artystyczną stronę - to jest fajne. Bardzo indywidualne podejście do dzieci, i różne metody nauczania.

pzdr

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jaka jest cena w Przylesiu II? Bo słyszałam, że mają dopłatę i że jest znacznie taniej niż w przedszkolu Przylesie....

A o przedszkolu publicznym rzeczywiście nie ma co wspominać, bo nie ma takowego w naszej gminie......

Pozdrawiam, Maria

 

Przylesie II podchodzi juz pod Białołęke i pewnie dlatego dopłata - jeśli faktycznie jest.

Moja skończyła w 2006. (robiła tam jeszcze zerówkę) - i jest weteranką - bo jest jedną z dwójki dzieci które zaliczyły wszystkie lokacje, a ja pomagałem przy kolenych przeprowadzkach :-)

Bardzo miła atmosfera - naprawdę polecam.

Jeśli chodzi o cenę to się nie wypowiadam - nie wiem ile jest teraz, ale... w Józefosławiu krzyczą sobie już 1200-1500 pln !!!!!!!!!!!!! :evil:

Przedszkole skręsa w artystyczną stronę - to jest fajne. Bardzo indywidualne podejście do dzieci, i różne metody nauczania.

pzdr

t.

 

Jestem na etapie podpisywania umowy do Przylesie II na Dębowej i sytuacja wygląda tak:

1. opcja podstawowa - 550 PLN (opieka 7.00-17.00 +ang, gimnastyka,, dydaktyka, glottodydaktyka,MDS, rytmika, zaj.plastyczne, muzyczne i teatralne, logopeda,teatrzyki, koncerty, cykliczne spotkanai( weterynarz itp.)

 

2.opcja pełna - 750 PLN (opieka 7.00-19.00) + powyższe + francuski + helen doron, mini-tenis, dziecięca matematyka).

Acha..są jeszcze zajęcia inne dla chętnych płatne dodatkowo: dogoterpia, mad science, religia, ceramika, wyjazdy na basen itp.).

 

 

3. klub przedszkolaka - nie mam danych.

 

Mam znajomych ,którzy prowadzają tam dwójkę maluchów i mają wynegocjowane zniżki na drugie dziecko ( suma sumarum za dwoje płacą mniej niż w Józefosławiu - ceny tamtejsze to istne szaleństwo).

 

Pzdr,

Emmmma[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzamy budować dom z projektu ASP-168

http://www.archi-projekt.com.pl/ramka.php?i=projekty

Wypowiedzcie się proszę na temat mojego projektu.

Aneta :D

 

Ja za bardzo wymadrzać sięnie będę, bo ze mnie żadna siła fachowa, ale powiem to co widzę. Domek jest śliczny i wyglada na bardzo funkcjonalny. Myślę, że na poddaszu dałoby się zorganizować pomieszczenie pralni-suszarni-prasowalni; ........ może z części strychu?

Na parterze wolałabym otwartą kuchnię na salon, ale to tylko taka moja preferencja. Wiele osób znacznie bardziej chwali sobie zamknięty rozgardiasz kuchenny.

Poza tym w domku jest wszystko co trzeba i jak trzeba. No i ta harmonijna bryła - bardzo ładny jak dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie podpisywania umowy do Przylesie II na Dębowej i sytuacja wygląda tak:

1. opcja podstawowa - 550 PLN (opieka 7.00-17.00 +ang, gimnastyka,, dydaktyka, glottodydaktyka,MDS, rytmika, zaj.plastyczne, muzyczne i teatralne, logopeda,teatrzyki, koncerty, cykliczne spotkanai( weterynarz itp.)

2.opcja pełna - 750 PLN (opieka 7.00-19.00) + powyższe + francuski + helen doron, mini-tenis, dziecięca matematyka).

Acha..są jeszcze zajęcia inne dla chętnych płatne dodatkowo: dogoterpia, mad science, religia, ceramika, wyjazdy na basen itp.).

[/img]

 

Polecam ceramikę i mad science - interesujące.

Religia - wg uznania,

Tenis - zawsze trochę ruchu

Matma - zawsze zaprocentuje :-D

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zgłasza się mama Zuzi P. z przedszkola Przylesie II i popiera poprzednika - Tinus'a. :lol: Moje dziecko też było bardzo zadowolone i fakt, że jak wracamy do domu z Warszawy, to domaga się przejażdżki u. Dębową, "bo musi zobaczyć swoje przedszkole" mówi sam za siebie.

 

Mikołaju czy będę mogła się uśmiechnąć do Was i wpaść na chwilę zobaczyć te osławione meble kuchenne?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christopher/Aneta

Nie budujemy w Chotomowie tylko w Łajskach w okolicy Leśnej.

Jeżeli chodzi o domek to bardzo ładny i bardzo podobny do naszej Bryzy :)

Jedyne co bym sugerował to zastanówcie się nad powiększeniem garażu na dwu stanowiskowy. Napewno się przyda :)

Namiary na ekipy podeślę na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zgłasza się mama Zuzi P. z przedszkola Przylesie II i popiera poprzednika - Tinus'a. :lol: Moje dziecko też było bardzo zadowolone i fakt, że jak wracamy do domu z Warszawy, to domaga się przejażdżki u. Dębową, "bo musi zobaczyć swoje przedszkole" mówi sam za siebie.

 

Obie Zuzie pamiętam - tylko nie wiem, która jest czyja (czyja jest biała, a czyja czarna)

Co do Przylesia II, to jest jedno ale, a w zasadzie 2 - ilość dzieci dochodzi do górnego pułapu i podobno już są podpisywane umowy na przyszły rok.

Z Przedszkola odchodzi też "ciocia" Ania, co ma o tyle znaczenie, że była to osoba ucząca dzieci angielskiego i to na zasadzie takiej, że "ciocia przyjechała z Anglii i nie zna ani słowa po polsku" (do dziś pamiętam, jak czasami jako, że byłem ostatnim odbierającym dziecko, odwoziłem ją do domu i musiałem rozmawiać z nią po angielsku, coby dziecko nie skumało, że "ciocia" jednak zna polski). Przyznam, że początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego pomysłu (nauki tak małych dzieci w ten sposób), ale teraz wiem, że to działa i mam pewne obawy, czy osobę mocno wierzącą w to co robi zastąpi podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecałam - w stopce są zdjęcia naszej działeczki,

 

Do Ricardo: z garażem 2-stanowiskowym będzie problem, bo mamy ograniczenia urzędowe względem powierzchni zabudowy (i tak udało nam się przeforsować ze 120 do 150 metrów zabudowy).

 

A pro po Leśnej - braliśmy pod uwagę tamtą lokalizację i jeszcze na jesieni chcieliśmy kupić tam działkę od developera, nasza miała być na samym końcu leśnej (zaraz przy lesie- ostatnia odnoga).

Trochę odstarszył nas brak gazu ziemnego.

 

W efekcie zdecydowaliśmy się na Konwaliową w Chotomowie. :D

 

Wasza BRYZA - podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...