Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jestem na etapie załatwiania wszystkich papierków pozwalających zacząć mi budowę.

Szukam kogoś rozsądnego do ogrodzenia działki. No i z pompą też jestem na czasie.

 

Może coś mi podpowiecie - działka 1000 m2, domowników sztuk 3 (docelowo mam nadzieję będzie 4).

 

Pompę trzeba oczywiście montować przed rozpoczeciem budowy. No bo woda na budowie jest potrzebna.

 

Tylko czy nie ukradną. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pompę, to mam wyciągniętą rurę z ziemi. Jak pompa nie jest potrzebna, to się ją odkręca (wiesz, takie tam zagraniczne klucze - ze Szwecji czy Francji) i zabiera do domku. Znaczy mieszkania.

 

a ja - zeby nie kręcić kluczami ze Szwecji lub francji kupiłem w OBI takie "szybkozłaczki" jak wężach strażackich po kilka złotych i robisz "pyk" i jest, "pyk" i nie ma :-)

Do tego zawór zwrotny !!! koniecznie - on kosztuje koło 25 pln. warto go mieć ale tez warto zakopać go - łatwy kasek dla złodziei :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pompę, to mam wyciągniętą rurę z ziemi. Jak pompa nie jest potrzebna, to się ją odkręca (wiesz, takie tam zagraniczne klucze - ze Szwecji czy Francji) i zabiera do domku. Znaczy mieszkania.

 

a ja - zeby nie kręcić kluczami ze Szwecji lub francji kupiłem w OBI takie "szybkozłaczki" jak wężach strażackich po kilka złotych i robisz "pyk" i jest, "pyk" i nie ma :-)

Do tego zawór zwrotny !!! koniecznie - on kosztuje koło 25 pln. warto go mieć ale tez warto zakopać go - łatwy kasek dla złodziei :-(

 

aha - oczywiście z pompą tez tak robie. Jest potrzeba to ją podpinam, nie jest potrzeba - zabieram do domu. Warto kupić taką od razu z hydroforem - bardzo mały i kosztuje koło 150 (Praktiker)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie załatwiania wszystkich papierków pozwalających zacząć mi budowę.

Szukam kogoś rozsądnego do ogrodzenia działki. No i z pompą też jestem na czasie.

 

Może coś mi podpowiecie - działka 1000 m2, domowników sztuk 3 (docelowo mam nadzieję będzie 4).

 

Pompę trzeba oczywiście montować przed rozpoczeciem budowy. No bo woda na budowie jest potrzebna.

 

Tylko czy nie ukradną. :cry:

 

No to jesteś przede mną o jakieś 2 miesiące

Więc także dołączam się od pytania (mam dokładnie takie same parametry co do metrażu i liczebności stada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie załatwiania wszystkich papierków pozwalających zacząć mi budowę.

Szukam kogoś rozsądnego do ogrodzenia działki. No i z pompą też jestem na czasie.

 

Może coś mi podpowiecie - działka 1000 m2, domowników sztuk 3 (docelowo mam nadzieję będzie 4).

 

Pompę trzeba oczywiście montować przed rozpoczeciem budowy. No bo woda na budowie jest potrzebna.

 

Tylko czy nie ukradną. :cry:

 

my nie kupowaliśmy pompy na czas budowy, poniewaz ekipa, która nam budowała miała swoją.

 

Czy moglibyście mnie oświecić, ile kosztuje pompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakie firmy ochroniarskie oferuja swoje usługi na naszym terenie ?

Solid, Juventus i...

??

Pozdr.

t.

W moim sąsiedztwie dominuje Solid, można wynegocjować dobrą stawkę za monitoring, dzieki temu :wink:

 

He, he - to to ja wiem - szukam innych firm aby....

... ponegocjować z Solidem - bo na nich sie zdecydowałem :-D

 

od lutego 70 zł netto abonament w Solidzie. Najpierw dostaliśmy ofertę 50 netto, ale podwyższyli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE RADY NIE DO KOŃCA PRAWDZIWE-NAJLEPIEJ UDAJ SIĘ DO SPECJALISTYCZNEGO SKLEPU ,ALBO PODAJ WSZYSTKIE PARAMETRY STUDNIARZOWI/ile osób,ile łazienek,czy bedzie podlewanie automatyczne ogrodu,oraz inne punkty do mycia/wtedy powie Ci jaką pompę zastosować,bo może się okazać ,że wydasz za wiercenie i pompę nie zdającą egzaminu do twojego zapotrzebowania.

1-NA BUDOWĘ KUPUJE SIĘ NAJTAŃSZĄ POMPE /300ZŁ /

2-DOCELOWO POTRZEBA ZESTAWU HYDROFOROWEGO NP;GAB LUB AGD 4.11.2.032/to najlepiej ustali fachowiec/=http://www.hydro-vacuum.com.pl/index.php?modul=produkty&wyrob=SKB_doOTO LINK DO FIRMY Z POMPAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jestem obecny na forum grupy NIeporęt, ale chciałbym Was zapytać o godne polecenia składy budowlane. Zaczynam budowę na wiosnę w Stanisławowie Pierwszym i czas na zakupy. Dobrze by było gdybyście coś podpowiedzieli , gdzie bloczki betonowe gdzie beton gdzie Porotherm itd. Bo składów sporo, ale obsługa i "dostępność" cen nie wiadoma.

Z góry serdecznie dziękuję za namiary.

 

Pozdrawiam

 

Konrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jestem obecny na forum grupy NIeporęt, ale chciałbym Was zapytać o godne polecenia składy budowlane. Zaczynam budowę na wiosnę w Stanisławowie Pierwszym i czas na zakupy. Dobrze by było gdybyście coś podpowiedzieli , gdzie bloczki betonowe gdzie beton gdzie Porotherm itd. Bo składów sporo, ale obsługa i "dostępność" cen nie wiadoma.

Z góry serdecznie dziękuję za namiary.

 

Pozdrawiam

 

Konrad :wink:

 

dla mnie osobiście najlepiej: cena/dostępność/realizacja zam. wychodzi MINOX w Wawie na Echa Leśne (Mirek Zygmuntowicz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jestem obecny na forum grupy NIeporęt, ale chciałbym Was zapytać o godne polecenia składy budowlane. Zaczynam budowę na wiosnę w Stanisławowie Pierwszym i czas na zakupy. Dobrze by było gdybyście coś podpowiedzieli , gdzie bloczki betonowe gdzie beton gdzie Porotherm itd. Bo składów sporo, ale obsługa i "dostępność" cen nie wiadoma.

Z góry serdecznie dziękuję za namiary.

 

Pozdrawiam

 

Konrad :wink:

 

dla mnie osobiście najlepiej: cena/dostępność/realizacja zam. wychodzi MINOX w Wawie na Echa Leśne (Mirek Zygmuntowicz)

 

 

ok dzięki pobadam w tygodniu

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...