Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Co do wycen ekip dekarskich, to niewiele udało nam sie urwac. Jedna ekipa -zreszta goral (pan Jacek, wysoki na 2 metry) niestety nas wykiwał i w listopadzie zostalismy na kompletnym lodzie. Dosłownie równiez, bo zaczał padac snieg, temperatura spadac ponizej zera a my mielismy tylko wiezbe. Znalezlismy inna ekipę, zreszta naprawde super i godną polecenia, ale ona nie była juz tak tania, zreszta ja to rozumiem, bo w grudniu spac w baraku i pracowac przy tak niskiej temperaturze to nie to samo co wiosna czy latem... Niestety dobrych ekip jak na lekarstwo, maja zakelpane terminy robpt daleko na przod, takze nie przejmowałabym sie na Twoim miejscu, jak upsut nie bedzie imponujacy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na kiedy jest Ci potrzebne szambo, ja będę niedługo brał z Radomia (10m3), możemy wziąć we 2, bo po 2 wożą i będzie taniej. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz.

Gdyby co to ja w przyszłym tygodniu będę zamawiać. Gdzie to kwestia oczywiście kasy. W Radomiu są ponoć tańsze ale za transport liczą 4,5zł z kilometra. W necie znalazłam bliżej(koło Warki).Rozejrzę się jak to wygląda cenowo i gdyby coś to mogę się przyłączyć!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mik99 Wielkie dzięki,

widac nie wszyscy tynkarze mają napięte "grafiki"

Na szczęście znalazłam ekipe, która może zrobic to w kwietniu.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących, a w szczególności wykańczających... :)

 

Maliniaczek, a został Ci może jeszcze jakiś wolny namiar? ja również potrzebuję ekipy na kwiecień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Szukam opinii na temat firmy Budmet, którą kieruje Pan Krzysztof Prusinowski. Jest on kandydatem do budowy mojego domu. Z tego, co wiem, to firma ta porusza się w Waszych okolicach.

 

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

 

 

U nas robili część robót. Pan Krzysiek sprawia wrażenie uczciwego i rozsądnego szefa, ogólnie kontakt mieliśmy dobry...... Tylko trochę w czasie sie nie zmieścili ale z ich pracy jestem zadowolona. chyba podpowiedziałabym spisanie mowy z zaznaczeniem zakresu i KOŃCA robót. Powodzenia !!!

 

Ja mam do polecenia ekipe górali: wykończeniówka: ocieplenia, płyty, gipsy, glazura, elektryka, hydraulika, ojej nie wiem co jeszcze ale chłopcy mają "motorki", jeszcze robią u mnie, mają jakieś plany ale i czas bo niedawno wrócili z Austrii. Aby nie zasmiecać watku zainteresowanych poproszę o kontakt na priv :) Ew. robota do obejrzenia u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mik99 Wielkie dzięki,

widac nie wszyscy tynkarze mają napięte "grafiki"

Na szczęście znalazłam ekipe, która może zrobic to w kwietniu.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących, a w szczególności wykańczających... :)

 

Maliniaczek, a został Ci może jeszcze jakiś wolny namiar? ja również potrzebuję ekipy na kwiecień :(

 

poszlo na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1 kwietnia (to nie żart) zaczynam budowę wobec czego pokornie proszę o namiary na:

 

- hydraulika do kanalizacji

- koparkowego (najlepiej z koparką :-) )

- geodetę

- studniarza (najlepiej takiego, który umie też drążyć głową)

- jakiś blaszak (taki tylko na narzędzia)

 

Jak znajde jutro chwilke czasu to przysiąde i ci podam namiary na 4 pierwsze myślniki..., cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...