Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Ja również nie polecam firmy BP NOVA. Oszukałam się zamawiając okna firmy Oknoplast. Mają najdroższy (o ponad 50%) montaż okien, porównując inne punkty Oknoplast w okolicy, w dodatku w innych punktach dostaje się dużo większe rabaty. Ja oszukałam sie na ponad 2 000 zł. Składając dodatkowe zamówienia na okna do mojego domu, zrobiłam już to w innym punkcie.

 

Safina

czy możesz podać ktory punkt sprzedazy Oknoplastu daje lepsze oferty niż NOVA, poza tym czy jestes zadowolona z montażu nie wspomnę już o samych oknach z Oknoplastu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam Kochani Budujacy i Wykańczający :)

 

Strasznie dawno mnie tu nie było ale poniekąd to wina... nie wiem czyja? Nie dostaję powiadomień o nowych postach :evil: :evil: :evil:

 

ale jak trwoga to... do grupy ;)

 

Potrzebuję szybciutko zrobić barierki balkonowe - DREWNIANE. Czy możecie mi polecić kogoś sprawdzonego?

 

Bardzo proszę o odpowiedz na priv (tam dostaję powiadomienia) albo emalią: [email protected]

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

To moze dla odmiany zeby pochwalic jakiegos wykonawce. Pamietam, ze chyba strone wczesniej byla o nim mowa.

Krotka historia pewnego dachu... ekipa zaczela w zeszly czwartek od... zgarniania sniegu z polaci 8) . Sytacja po dwoch dniach jest na pierwszym zdjeciu. W poniedzialek wzieli wolne, a w srode do poludnia dach byl gotowy :D. Czyli kompletny dach w Wierzbie w 3,5 dnia!!! Najlepsi wykonawcy jakich mialem do tej pory :D .

 

Dach kupowalem od p. Michala Dabrowicza z firmy Dachlux. A wykonywala ekipa p. Janusza Kepy. Szczerze polecam zarowno sprzedawce jak i wykonawce. Szybko, sprawnie a przy tym rowniutko, jakby pomagaly im sily nieczyste. Wtajemniczeni wiedza o co chodzi :wink:.

 

Pzdr

Peter74

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/9e8432da9c6b368ba9d89dd40864fa2f,5,19,0.jpghttp://foto2.m.onet.pl/_m/aa066bf54a08cb3d62679fd4c64140da,5,19,0.jpghttp://foto3.m.onet.pl/_m/3513f8500e7aaaa6fb82aa98e1cb0627,5,19,0.jpg

 

Oooo czuję tam obecność niejakiego "Diablo" :)))))))))))))) Peter czy Ty widziałes jak Oni (no sorry, dla mnie Oni będą zawsze z dużej litery) kładą dachówkę? To lepsze niż najlepsze filmy - jak kładli u sąsiadów to stałam z rozdziawiona gębusią i nie mogłam się nadziwić. Zaczęli w poniedziałek w południe, skończyli w piątek :)

Strasznie żałuję, że dałam się omamić konkurencji pana Dąbrowicza :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w jaki sposób rozwiązywaliście sprawę hydroforu/pompy w przypadku braku wodociągu?

Mam wykopaną studnię, planuję kupić zbiornik hydroforowy i umieścić go w studzience przy studni. I właśnie z tą studzienką mam dylemat - myślałem żeby kupić kręgi betonowe o średnicy około 1,5 m i tam wstawić hydrofor. Orientujecie się gdzie w naszych okolicach można takie zakupić? Jeszcze lepsze zamiast kręgów byłyby betony w kształcie kwadratu - większa powierzchnia użytkowa. Zbiornik ma mieć pojemność około 60L.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w jaki sposób rozwiązywaliście sprawę hydroforu/pompy w przypadku braku wodociągu?

Nie wiem po co ci studnia al widocznie tak ma być. My mamy "zabitą" rurę(oczywiście z filtrem) i do niej podłączyliśmy hydrofor. Myślę że sensowny hydraulik a tacy napewno są na forum ci doradzi najlepiej!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w jaki sposób rozwiązywaliście sprawę hydroforu/pompy w przypadku braku wodociągu?

Mam wykopaną studnię, planuję kupić zbiornik hydroforowy i umieścić go w studzience przy studni. I właśnie z tą studzienką mam dylemat - myślałem żeby kupić kręgi betonowe o średnicy około 1,5 m i tam wstawić hydrofor. Orientujecie się gdzie w naszych okolicach można takie zakupić? Jeszcze lepsze zamiast kręgów byłyby betony w kształcie kwadratu - większa powierzchnia użytkowa. Zbiornik ma mieć pojemność około 60L.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

 

Polecam firmę Brejnak z Ząbek, wykonują kręgi, ceny konkuremcyjne no i z transportem. Możliwośc zapłaty przy odbiorze, zamówienie na telefon, oferta na stronie internetowej :lol: :lol:

 

http://www.brejnak.com.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w jaki sposób rozwiązywaliście sprawę hydroforu/pompy w przypadku braku wodociągu?

Mam wykopaną studnię, planuję kupić zbiornik hydroforowy i umieścić go w studzience przy studni. I właśnie z tą studzienką mam dylemat - myślałem żeby kupić kręgi betonowe o średnicy około 1,5 m i tam wstawić hydrofor. Orientujecie się gdzie w naszych okolicach można takie zakupić? Jeszcze lepsze zamiast kręgów byłyby betony w kształcie kwadratu - większa powierzchnia użytkowa. Zbiornik ma mieć pojemność około 60L.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Ja tak miałem robić. Taką studzienkę trzeba bardzo dobrze zabezpieczyć aby w zimie niezamarzła woda a podczas ulew nie zalała jej woda.

Dlatego wybraliśmy rozwiązanie w którym hydrofor znajduje się w pom. gospodarczym za garażem. Głośne hydrofory to już przeszłość i spokojnie można go umieścić np. w kotłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Brejnak z Ząbek, wykonują kręgi, ceny konkuremcyjne no i z transportem. Możliwośc zapłaty przy odbiorze, zamówienie na telefon, oferta na stronie internetowej :lol: :lol:

 

http://www.brejnak.com.pl/index.php

 

Dzięki za podpowiedzi. Żeby rozwiać wątpliwości to oczywiście nie mam studni takiej z kręgów tylko rurę fi110 :)

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM pozostałe po budowie:

 

Styropian 10 (bez frezu - podłoga) - 2m3 x 80zł = 160zł

Styropian 15 (frez - ściana) 4,5m3 x 80zł = 360zł

Pustak MAX (288x188x220, Plecewice) 65szt x 2,90 = 188,50zł

Suporeks (12x24x59) 45szt x 4zł = 180zł

Klinkier z rozbiórki (Vega, CRH Klinkier, całe cegły) 85szt x 1zł = 85zł

Siatka ogrodzeniowa (3mm, oczko 6cm, cała rolka 10m) 100zł/rolka

 

Siatka, max i suporeks stan bardzo dobry, styropian przybrudzony (leżał od jesieni pod tarasem, nie utlenił się), klinkier - wiadomo - z rozbiórki, czyli widać na nim wpływ zaprawy, ale myślę że spokojnie nada się w jakieś mniej widoczne miejsce.

 

Zdjęcia mogę przesłać na PW.

 

WAŻNE: jeśli ktoś będzie zainteresowany, to odbiór własnym transportem (z Janówka k/NDMaz). Nie możemy tu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka telefonów o piasek, nie wiem czy jeszcze aktualne:

Piach Modlin 603858412

Piach Żwirownia Janówek (tel do kierowcy) 602261877

Piach p. Andrzej 602362682

Piach Boża Wola 607107142

Piach p Marek 602108672

 

Cen nie znam - ostatnio kupowałam piach na jesieni. Musisz podzwonić, popytać czy mają pospółkę. Ale może ci coś te namiary pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...