Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy nikt naprawdę nie ma namiarów na wykonawców ogrodzenia z siatki?

Czy aby na pewno wszyscy budują się na styl hamerykański albo stać Was na klinkier wokoło całej posesji?

 

Rozumiem, że sezon raczej ogórkowy niż forumowy, ale może znajdzie się chociaż jeden wspaniałomyślny

 

W ogóle to zauważyłem, że na forum grupy coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt naprawdę nie ma namiarów na wykonawców ogrodzenia z siatki?

Czy aby na pewno wszyscy budują się na styl hamerykański albo stać Was na klinkier wokoło całej posesji?

 

Rozumiem, że sezon raczej ogórkowy niż forumowy, ale może znajdzie się chociaż jeden wspaniałomyślny

 

W ogóle to zauważyłem, że na forum grupy coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi :-(

 

Popytaj wśród tych którzy wylewają np fundament pod ogrodzenie. Zwykle oni sie tym zajmują. Jest to dość prosta czynność - jedyna trudność to naciągnięcie siatki, bo wymaga więcej siły i sprytu. Ja swojego murarza od ogrodzniea nie polecę, bo okazał się niesolidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję sprawdzonej ekipy do tynków cementowo wapiennych.

 

W dalszej kolejności kogoś też sprawdzonego do ocieplenia poddasza i g-k

 

W zamian mogę polecić alarmiarzy - sprytne chłopaki:

p. Wilczyński 502386720 robia też elektrykę ale na ten temat sie nie wypowiadam bo u mnie nie robili.

Cenowo też było ok.

 

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witamy wszystkich z grupy chotomowskiej

 

19 czerwca zaczęliśmy budowę w Wólce Górskiej :D obok Bożej Woli :lol: więc

administracyjnie należymy do powiatu legionowskiego, choć to bliżej Nowego Dworu. Mamy już stan surowy i za chwilę będzie więźba. W związku z tym, że musimy na gwałt zamykać dom bardzo prosimy o Waszą pomoc dotyczącą namiarów na wykonawców.

Szukamy:

sprawdzonego tynkarza do tynków wewnętrznych cem. - wap.

kogoś do ocieplenia poddasza i k-g

fachowca do wylewek

Kogoś do ocieplenia styropianem domu

 

Ze swojej strony możemy podzielić się namiarami na super ekipę do stanu surowego - jedyny mankament to trzeba się umawiać z nimi z rocznym wyprzedzeniem, ale są super i nie tacy drodzy, a przede wszystkim UCZCIWI.

Od poniedziałku robią nam więżbę.

Możemy polecić dobrego koparkowego - zna się na rzeczy, sprawnych geodetów, studniarza i elektryka.

 

Pozdrawiamy i liczymy na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich z grupy chotomowskiej

 

19 czerwca zaczęliśmy budowę w Wólce Górskiej :D obok Bożej Woli :lol: więc

administracyjnie należymy do powiatu legionowskiego, choć to bliżej Nowego Dworu. Mamy już stan surowy i za chwilę będzie więźba. W związku z tym, że musimy na gwałt zamykać dom bardzo prosimy o Waszą pomoc dotyczącą namiarów na wykonawców.

Szukamy:

sprawdzonego tynkarza do tynków wewnętrznych cem. - wap.

kogoś do ocieplenia poddasza i k-g

fachowca do wylewek

Kogoś do ocieplenia styropianem domu

 

Ze swojej strony możemy podzielić się namiarami na super ekipę do stanu surowego - jedyny mankament to trzeba się umawiać z nimi z rocznym wyprzedzeniem, ale są super i nie tacy drodzy, a przede wszystkim UCZCIWI.

Od poniedziałku robią nam więżbę.

Możemy polecić dobrego koparkowego - zna się na rzeczy, sprawnych geodetów, studniarza i elektryka.

 

Pozdrawiamy i liczymy na pomoc

 

Hej, ja się buduję na Janówku Pierwszym a mieszkamy narazie na Osiedlu i czytając twój post widzę że jesteśmy na podobnym etapie budowy, tyle że mi dzisiaj skończyli więźbę.

 

ekipa która mi robiła jest poprostu rewelacja, sa z Ostrołęki, przyjechali i od 6:00 rano do 21:00 (nocują na działce) przez 3 dni zrobili całość - 280m2 dachu z grubej więźby pod dachówkę cementową - 4-5 osób.

 

Mogę podać namiary zainteresowanym na priv-a.

 

a co do twoich pytań to jak coś namierzę bo w najbliższym czasie właśnie będę szukał to dam znać !!

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada,

My też uciekamy z Osiedla, będziemy jakieś pół kilometra dalej. :lol:

Czy wy też podejmujecie to karkołomne wyzwanie i ciągniecie budowę, czy będziecie odpoczywać? My szczerze pisząc jesteśmy lekko przerażeni, bo wydawało nam się, że mamy dużo czasu na wszystko, a tu już prawie wrzesień i jesteśmy... :roll: W sumie to nie bardzo mamy wyjście , bo we wrześniu wchodzą z dachówką (zadatkowani już w maju przy okazji jakiejś promocji), a jak już włożymy okna dachowe to koniec. Wrzesień to też realizacja umowy na rekuperację, więc i tak musimy ciągnąć dalej. Umowę na okna musimy podpisać bo taka cena może nam się nie trafić już nigdy. Po prostu nie wiem jak to ogarniemy, a znając nasze szczęście zima w tym roku zacznie się w październiku :D i nikt do nas nie dojedzie.

Jeszcze raz prosimy doświadczonych budowniczych o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada,

My też uciekamy z Osiedla, będziemy jakieś pół kilometra dalej. :lol:

Czy wy też podejmujecie to karkołomne wyzwanie i ciągniecie budowę, czy będziecie odpoczywać? My szczerze pisząc jesteśmy lekko przerażeni, bo wydawało nam się, że mamy dużo czasu na wszystko, a tu już prawie wrzesień i jesteśmy... :roll: W sumie to nie bardzo mamy wyjście , bo we wrześniu wchodzą z dachówką (zadatkowani już w maju przy okazji jakiejś promocji), a jak już włożymy okna dachowe to koniec. Wrzesień to też realizacja umowy na rekuperację, więc i tak musimy ciągnąć dalej. Umowę na okna musimy podpisać bo taka cena może nam się nie trafić już nigdy. Po prostu nie wiem jak to ogarniemy, a znając nasze szczęście zima w tym roku zacznie się w październiku :D i nikt do nas nie dojedzie.

Jeszcze raz prosimy doświadczonych budowniczych o namiary.

 

No my staramy sie systemem gospodarczym, narazie to wychodzi, a ambitny plan mamy do lutego sie wprowadzic, we wrzesniu zamykamy dom (dach,okna,drzwi ...) a teraz szukamy dobrego hydraulika i kogos od wylewek miksokretem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my staramy sie systemem gospodarczym, narazie to wychodzi, a ambitny plan mamy do lutego sie wprowadzic, we wrzesniu zamykamy dom (dach,okna,drzwi ...) a teraz szukamy dobrego hydraulika i kogos od wylewek miksokretem ;-)

 

Hydraulik:

Paweł - 603-033-749

(hydraulika, kominki, podłogówka)

 

Jeśli chodzi o miksokreta - zaczynają 1 września - jak zrobią to dam znać.

Poprzednich nie polecam (zrobili garaż na próbę, wyszło nieźle ale nie lubie jak ktoś ściemnia i nie odbiera telefonów...)

 

t/l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

poszukuję tynkarza do tynków cementowo-wapiennych z przycierką piaskiem kwarcowym. Jeśli macie kogoś godnego polecenia to będę wdzięczny za przesłanie namiarów na priv'a.

Niestety tynkarz z kórym byłem umówiony wystawił mnie :/

 

Dzięki,

Radzik

 

 

Polecam Bogdana tel. 607-893-782

Proszę powołać się na Izę z Wieliszewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Wciąż liczę na rekomendacje fachowca od zabudowy poddasza i generalnie g-k.

 

Ten z ktorym sie umówiłem nie odbiera telefonu - powiedzialbym, że dziwne gdyby nie to że buduję i już z kilkoma fachowcami miałem do czynienienia :)

 

Dodam jeszcze że mam do sprzedania porotherm 30 cm po cenach promocyjnych:) Zostalo mi dość sporo - kilka palet.

 

 

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po roku budowania (początek budowy maj 2007) mieszkamy już w domku.

Na razie jest OK - tylko jak zwykle czekam na podłączenie gazu (znajomy czekał całą zimę i dopiero mu na wiosnę podłączyli).

Mogę teraz aktywniej pisać tutaj.

 

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Ps ... i aby was wykończeniówka nie wykończyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dociepleniu budynku zostało mi 19 paczek styropianu firmy Rigips EUROSTYR 15. EPS 70 - 040 FASADA.Chętnie odsprzedam, może komuś brakło. Paczki nowe zafoliowane trzymane pod zadaszeniem wewnątrz budynku. Grubość płyty 15cm z frezem. Powierzchnia płyt w paczce 2m2. Objętość paczki 0,3m3. Czyli w sumie 5,7m3

 

Cena 450zł

 

Odbiór osobisty z Bożej Woli - Nowy Dwór Mazowiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...