Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

jako ze pisze tu po raz pierwszy, napisze o swych i malzonki swej zamiarach: jak juz sniegi stopnieja planujemy wystartowac budowe naszego domku w olszewnicy starej.

Przedarlismy sie w koncu przez papierkologie - tzn mamy juz prawomocne pozwolenie na budowe. Prawdopodobnie mamy tez ekipe do budowy (pozwolenie dostalismy w sylwestra, wiec jeszcze na 100% nie jestemy z nia umowieni).

JAko ze podejrzewam ze do budowy domu potrzeba duuuuzo roznych kontaktow - dlatego zwracam sie do Was (mieszkancow i przyszlych mieszkancow) o wskazowki - do jakich ekip warto sie odezwac.

Mysle ze na poczatek potrzebuje:

-kierownika budowy (mam jednego na oku, juz wstepnie dogadany, ale wiadomo - jak wiekszy wybor to mozna o cenach pogadac)

-koparkowego

-hydraulika (na poczatek wprowadzenie rur przez fundament, a pozniej - docelowo do instalacji)

-ew. geodeta

 

I jeszcze dwie sprawy:

-znacie kogos kto moglby mi pomoc w kwestii wyboru punktu 0 na ktorym bedzie stal nasz domek ? - a moze to zadanie kierownika budowy ?

-ma ktos niepotrzene slupki drewniane - tak ok 2-2.5 m ? Chce je wykorzystac do tymczasowego ogrodzenia + siatka lesna

 

 

A na koniec - czy ja mam obowiazek dostarczenia jakiegos baraku dla ekip ? czy to ew ich problem ?

 

Mam andzieje, ze pytania nie sa zbyt "naiwne", ale nie udalo mi sie na nie zxnalesc odpowiedzi podczas lektury postow z calego zeszlego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam działkę na Polance w Chotomowie 1100 metrów kwadratowych, kształt - kwadrat 33,3 x 33,3 . Działka posiada doprowadzone media. Jest zadrzewiona w części ogrodu. Posiada aktualny plan zagospodarowania, a nawet aktualne do maja 2009 pozwolenie na budowę domku Diuna III lustro i dziennik budowy; link do projektu: http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=72&flip=1

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam działkę na Polance w Chotomowie 1100 metrów kwadratowych w kwadracie 33,3 x 33,3 . Działka posiada doprowadzone media. Jest zadrzewiona w części ogrodu. Posiada aktualny plan zagospodarowania, a nawet aktualne pozwolenie na budowę domku Diuna III lustro i dziennik budowy; link do projektu: http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=72&flip=1

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv

 

 

jak to, był zapał, plany, spotkania a tu taka niespodzianka :roll:

jest i dobra strona niezła kasa do przytulenia... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjacja na forum? hmm :-)

Ze znalezieniem ekipy na wiosnę może być ciężko, chyba że komuś odmówili kredytu - Ci forumowi, sprawdzeni fachowcy są z reguły oblegani

Podobno nie wrzuca się kamyczka do własnego ogródka, ale ta grupa chyba aktualnie zimuje - spróbuj na forum Białołęki, tam szybciej czegoś się dowiesz

Ja swoje namiary na ekipy wyślę Ci na Priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Nowym Roku :-) Wszelkiej pomyslnosci Wam życzę :-)))

 

Do wiosny jeszcze daleko, ale juz teraz chciałabym sie zorientowac w cenach i zapytać, czy może ktoś z Was :

a) mogłby polecić wykonawcę do zrobienia metalowych/kutych balustrad na balkonie, przeseł, bramy i furtki ? Projekt balustrady / płotu mam swoj.

b) moze polecić wykonawcę do ocieplenia budynku (styropian), w tym podbitka, wykonanie czesci elewacji z cegły, przyklejenie opasek styropianowych wokól okien, zamocowanie parapetów, pomalowanie elewacji?

c) do wykonania płotu w czesci z cegły, w czesci otynkowanej

d) do zamocowania/obudowania kominka.

 

Buduje sie w Chotomowie, ale wykonawca/wykonawcy mogą byc i z dalszej odleglosci.

 

Jezeli znacie kogoś takiego, podeślijcie proszę do mnie na prv albo na forum, jak wolicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Bardzo dawno się nie odzywałam, ale czytam na bieżąco :lol:

 

Mam pytanko :lol: Czy nie znacie nikogo do opieki nad dzieckiem?? Potrzebuję Panią na parę godzin do opieki nad moją młodszą dziewuszką :lol: Mała ma teraz 5 miesięcy.

Miałam nadzieję, że uda mi się dłużej posiedzieć w domku ale :roll: :roll: :roll: życie :cry: Myślę, że marzec-kwiecień będę musiała wrócić do pracy :cry:

W domu jest cały czas moja babcia, więc pani nie bylaby sama.

Proszę w razie co o kontakt :lol:

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

też zaczynam na wiosnę- w Łajskach kolo Legionowa-a kierownika bud mam z Chotomowa właśnie:)

mogę dać namiary na priv, jednak nie jestem pewna czy masz na myśli kier buda.. czy inspektora..? (budowa domu prywatnego nie wymaga posiadania inspektora, wystarczy kierownik.. )

nie jestem pewna, czy mój Pan kierownik na uprawnienia inspektora.. w razie czego daj znać, czy dawać namiary..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie rozpocząłem budowę w Jabłonnie przy Kisielewskiego i zwracam się z prośbą do forumowiczów o udzielenie mi odpowiedzi .

 

Co z gazem w Jabłonnie/Chotomowie ? Słyszałem że ma być , ale kiedy ?

 

Czy ktoś może wie cokolwiek na temat kanalizacji przy Kisielewskiego ?

 

Na jakim etapie jest remont ulicy Kisielewskiego ?

 

Pozdrawiam

DanielN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...