Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Część po bardzooooo długiej przerwie!

Poszukuje w naszej okolicy firmy w której można kupić a później zamontują napęd do bramy przesuwanej. Szukam kogoś sprawdzonego

Pozdrawiam, :lol:

 

Witaj Stary!

 

Nedaleko. Na granicy: Jabłonny i Chotomowa, jest Firma KOLIBER (poznasz po napisach Krispol), a bezpośrednio przed dużym centrum ogrodniczym ul. chotomowska.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część po bardzooooo długiej przerwie!

Poszukuje w naszej okolicy firmy w której można kupić a później zamontują napęd do bramy przesuwanej. Szukam kogoś sprawdzonego

Pozdrawiam, :lol:

 

Witaj Stary!

 

Nedaleko. Na granicy: Jabłonny i Chotomowa, jest Firma KOLIBER (poznasz po napisach Krispol), a bezpośrednio przed dużym centrum ogrodniczym ul. chotomowska.

 

powodzenia

 

Również polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

niestety pogoda i urlop opoznia skutecznie rozpoczecie budowy, ale....

chce zalatwic temat "wiercenie studni"...

powiedzcie mi czy "hydraulik" to osoba ktora to moze zrobic (tak kombinuje zeby jedna osoba zrobila i studnie i instalacje)...

a moze macie namiary na firme/osobe ktora mi taka studnie wywierci....

 

Pytanie drugie:

Tesc ma w okolicy dzialke wypoczynkowa i mowi mi ze rury 1,5" sa za waskie aby swobodnie czerpac wode i przekonuje do rur 2,5" ?

Jak to jest u was ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

niestety pogoda i urlop opuznia skutecznie rozpoczecie budowy, ale....

chce zalatwic temat "wiercenie studni"...

powiedzcie mi czy "hydraulik" to osoba ktora to moze zrobic (tak kombinuje zeby jedna osoba zrobila i studnie i instalacje)...

a moze macie namiary na firme/osobe ktora mi taka studnie wywierci....

Pytanie drugie:

Tesc ma w okolicy dzialke wypoczynkowa i mowi mi ze rury 1,5" sa za waskie aby swobodnie czerpac wode i przekonuje do rur 2,5" ?

Jak to jest u was ?

pozdrawiam

 

hydraulik to raczej "od murów do środka" a krecik robi odwiert. U mnie zrobił odwiert i - uwaga, bo przecze temu co przed chwilą napisałem - przyłącze, i doprowadzenie niebieską rurą do domu zrobił hydraulik. Czyli, można powiedzieć, "przygotował sobie rurkę pod dalszą robotę".

Ja mam CHYBA 2,5'', ale nie pamiętam. 1,5'' to tylko ~>3 cm - "na oko" mało... Ale, poczekajmy na opinię innych - nie bierz tego "do serca" bo pamięć jest zawodna, a odwiert robili 3 lata temu :-)

 

pzdr

t//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powiedzcie mi czy "hydraulik" to osoba ktora to moze zrobic (tak kombinuje zeby jedna osoba zrobila i studnie i instalacje)...

a moze macie namiary na firme/osobe ktora mi taka studnie wywierci....

 

Zgadzam się z przedmówcą.. wierci krecik, hydraulik może wykonać przyłącze i instalację i tu uwaga (z własnego doświadczenia) bierz od razu super fachowca również do wydaje się błachych spraw jak przyłącze albo kanaliza pod chudziakiem.. mniej stresu i prucia betonu. Jeśli szukasz również hydraulika to polecam p. Grzegorza tel. 607775065 zrobił u mnie całą instalacje włącznie z poprawkami po partaczu od ww. kanalizy. Pan Grzegorz załatwiał mi krecika (sprawdził się) ale telefonu nie mam musiał byś do niego zadzwonić.

 

Słyszałem, że w ok. Chotomowa polecają również p. Grzybka który ma w głowie caly układ żył wodnych i wie gdzie na jakiej głębokości wiercić.. tel. 604878931

 

Pytanie drugie:

Tesc ma w okolicy dzialke wypoczynkowa i mowi mi ze rury 1,5" sa za waskie aby swobodnie czerpac wode i przekonuje do rur 2,5" ?

Jak to jest u was ?

pozdrawiam

 

Zdecydowanie 2,5" ale tę kwestię (dobór średnicy) pozostawiłbym krecikowi.. wydaje mi się również że cena roboty z materialem jest przy tym zadaniu dość korzystna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno..

 

Mam do sprzedania za rozsądne pieniądze kabel energetyczny do zasilania placu budowy (ów) lub docelowo budynku (ów) tzw warkocz 4x25 + 4x35 typu aSXsn ok. 300mb. gratis wyposażona skrzynka (bez licznika) Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na priv lub link poniżej. Olszewnica Stara. Pozdrawiam!

 

http://www.allegro.pl/item584064964_kabel_prowizorka_linia_napow_asxsn_4x25_4x35_w_wa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na początku nowego sezonu budowlanego!

 

Mam prośbę o namiary na dobrą ekipę do ocieplenia i tynku zewnętrznego. Może ktoś litościwy podzieli się ze mną taką informacją?

 

W zamian mogę zaoferować namiary na wszystkie w zasadzie ekipy pracujące do etapu, na którym teraz jestem - czyli nieśmiały początek wykończeniówki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...