Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.

Właśnie rozpoczynamy budowę domku (południowy+G) w okolicach ul. Kisielewskiego w Jabłonnie. Będzie nam bardzo miło dołączyć do forumowej "społeczności" :D

Jesteśmy właśnie na etapie tyczenia działki/budynku oraz wiercenia studni.

Fachowiec, z którym uzgodniłem ww. pracę zaproponował mi cenę 70 zł/mb odwiertu (cena wraz z mat.). Rura ma być z PCV (śr 50mm) w osłonie. Czy ktoś z Was miał do czynienia ostatnio z jakimś krecikiem? Czy proponowana cena jest do przyjęcia?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź,

 

Michał, Magda& Przemo Jr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ogrodnicy:

Zasychają mi pojedyńcze pędy/gałązki jałowców i tui w ogrodzie.

Obcinamy je z żoną sekatorem, ale to nie jest metoda.

 

Znacie się na tym?

Co to jest?

 

Czekam na rady....dziękuję

 

 

Witam ,Pierwsze sprawdzić czy mają wilgoci pod dostatkiem,2-opryskać 2 x w tygodniu TOPSINEM 500SC/brązowienie i żółknięcie igieł/,lub innym środkiem dostępnym w OBI,3- zasilić nawozami pod iglaki /nawóz przeciw brązowieniu iglaków/,ewentualnie zasilić samym siarczanem magnezu-można rozrobić w wodzie i opryskać drzweka ,płożaki kilka razy w miesiącu.Prawdopodobnie jest to choroba grzybowa,dlatego pryskać srodkami przeciwgrzybicznymi na zmianę codziennie.

Bradzo dziękuję pomogło,

zastosowałem ten TOPSIN

prawie nie ma śladu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam,

 

mam 2 pytanka:

 

1. Orientujecie się ile kosztuje projekt przyłącza gazowego od skrzynki do domu?

 

2. Skąd braliście szambo?

 

ad2. była taka firma spod Radomia, wielu "Starych grupowiczów" dogadywało się po dwie budowy i braliśmy te szczelne betonowe zbiorniki. Warto przejrzeć historię jakieś trzy lata wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam 2 pytanka:

 

1. Orientujecie się ile kosztuje projekt przyłącza gazowego od skrzynki do domu?

 

2. Skąd braliście szambo?

 

Ad. 1) 3 lata temu kosztował nas 600 zł. Projektant załatwiany przez wykonawcę, wykonawcę polecam :)

 

 

 

 

PS. Zaczęły mi przychodzić powiadomienia :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeżeli znacie wykonawców godnych polecenia :

 

- od kominka (nachetniej gdyby wklad i + obudowę dostarczała ta sama firma); kominek bedzie raczej nowoczesny, narozny

 

- z zakresu kowalstawa artstycznego (balustrada zewn, ogrodzenie, brama);

 

proszę podeślijcie do mnie ich namiary.

 

Pozdrawiam,

Lobelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOPARKA:

-Jaka jest aktualnie stawka za koparkę: koszt roboczogodziny?

-Kogo możecie polecić?

 

pozdrawiam

 

poleciało na priva,

ostatnio korzystałam ,facet jest konkurencyjny

 

Poproszę również o namiar na priv.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeżeli znacie wykonawców godnych polecenia :

 

- od kominka (nachetniej gdyby wklad i + obudowę dostarczała ta sama firma); kominek bedzie raczej nowoczesny, narozny

 

- z zakresu kowalstawa artstycznego (balustrada zewn, ogrodzenie, brama);

 

proszę podeślijcie do mnie ich namiary.

 

Pozdrawiam,

Lobelka

 

Michał Miłoszewski 668-065-199 (balustrady, ogrodzenia, brama, słupki klinkierowe, kostka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Czytam posty i oczywiście są w nich namiary na glazurników, ale są dość stare, a ekipy się zmieniają, dochodzą inne itd

Tak więc mam pytanie czy Ktoś z Was zna jakąś fajna ekipę do glazury w łazienkach itd.

Może jakaś kończy u Was prace i możecie ją polecić. Moja ekipa niestety nawaliła i muszę szukać innej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Czytam posty i oczywiście są w nich namiary na glazurników, ale są dość stare, a ekipy się zmieniają, dochodzą inne itd

Tak więc mam pytanie czy Ktoś z Was zna jakąś fajna ekipę do glazury w łazienkach itd.

Może jakaś kończy u Was prace i możecie ją polecić. Moja ekipa niestety nawaliła i muszę szukać innej

pozdrawiam

 

Adam: 502-059-850

Jak robi możesz obejrzeć u mnie.

Cały dom, łazienka + taras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Czytam posty i oczywiście są w nich namiary na glazurników, ale są dość stare, a ekipy się zmieniają, dochodzą inne itd

Tak więc mam pytanie czy Ktoś z Was zna jakąś fajna ekipę do glazury w łazienkach itd.

Może jakaś kończy u Was prace i możecie ją polecić. Moja ekipa niestety nawaliła i muszę szukać innej

pozdrawiam

 

 

[ moderowano - reklama ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ludkowie serdecznie :roll:

Czy ktoś z Was nie ma aby może do oddania w promocyjnej :wink: cenie stempli bud? Najlepiej okolice ul. Kisielewskiego. Z góry thx.

I jeszcze jedno pytanie:

czy ktoś z Was posiada może w swoim domku kominy systemowe firmy Presto? Jestem strasznie ciekaw opinii, jeżeli ktoś takowe posiada; mam straszny dylemat, ponieważ otrzymałem dość preferencyjną ofertę na zakup takich kominów - choć raczej nastawiałem się na Leiera...

Lub: czy może ktoś z Was ma doświadczenia z kominami systemowymi od betoniarni Zbroch z Olszewnicy?

Będę wdzięczny za wszelkie info.

 

P.S.

Enickman,

poproszę o orientacyjne cenki stempli 2,9 i 3m oraz desek na prv - oczywiście zaposiadowywanych przez Ciebie .

Dzięki z góry.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę,

 

Plany, plany i jeszcze raz plany. Dołączamy powoli do wszystkich spod znaku betoniarki :wink: Będziemy budować MATYLDĘ (Archeton). Domek częsciowo podpiwniczony 154 m2. Czy ktoś się może podpowiedzieć ile się cenią ekipy w naszych okolicach za SSO z więźbą lub z całym dachem za robociznę. Zbieramy oferty. Budowa ruszyć ma jak zobaczymy krokusy albo nawet przebiśniegi w 2010 roku.

 

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Zamierzam zrobić porządek z rynnami, a w zasadzie z deszczówką z nich lecącą. Na "tapecie" były już kręgi betonowe, niestety droga impreza. Po konsultacjach z "budowniczym" planuję wykorzystać plastikowe beczki ok. 200L na każdą z rynien. I tu pojawił się problem, bo w składach, marketach budowlanych tudziez hurtowniach ogrodniczych beczek brak.

Czy ktoś z Was może wie, gdzie mogę dostać (w sensie, że zakupić ;) ) beczki plastikowe 200L? Ewentualnie może ktoś ma zbędnych 6 takich beczek?

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...