Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć mik99,

ja betonu komórkowego nie chcę zastosować, bo mam troszkę mokrą działkę. Wolę coś mniej podciągającego wodę.

Właśnie się zastanawiam nad tą termiką. Przecież BK też musisz ocieplić, czy rzeczywiście wyjdzie taniej? No chyba, że budujesz z b.ciepłego BK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że pojadę, ale niestety nic z tego.

Ale byłam w zeszłym roku i jeśli chodzi o firmy i producentów, to dla nas nic ciekawego. Jesteśmy za daleko, no chyba, że ktoś chce się tylko zapoznać z ofertą.

Przyznam, że więcej skorzystałam, gdy odwiedziłam targi Muratora ( te co były w maju).

Poza tym w tym roku wiele firm, tych renomowanych, się nie wystawia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogi w razie czego, możesz na mnie liczyć (ja w tym roku tylko stan surowy)

- malowanie,

- tapetowanie,

- prace porządkowe,

 

Jeśli będziesz potrzebował pomocy sąsiedzkiej, lubię sobie coś po pracy porobić (praca uszlachetnia). Myślę,że inni grupowicze też coś będą mogli zadziałać, żebyś wigilię w domu spędził:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ja też będę budował w Legionowie

Szukam wykonawcy i to takiego, żeby załatwianie materiału wziął na siebie Przeglądam to forum już od wrzesnia

Nawet zarejestrowałem się (grzegorz&c) ale ani razu nie mogłem się zalogować więc od czasu do czasu pisałem jako gość-grzegorz&c

Do intrrnetu mam dostęp przez modem wię korzystam w pracy jak mogę

(pracuję w terenie) Natomiast podczas dyżurów i drugich zmian mogę być w sieci zdecydowanie dłużej

Będę stawiał nietypowy domek Część robót wykonam sam

W tym tygodniu mogę być w sieci zawsze po 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...