Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania stemple, ponad 200szt. Sprawdzę tylko jakiej są długości i dam znać. Oddam za 2,5 za sztukę. Transport po stronie kupującego :)

 

Sprawdziłam. Moje stemple są generalnie długości 2,70 chociaż znalazłam też kilka 3,10 (może jest ich więcej). Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu:

691-778-305. Cena 2,5 zł / sztukę aktualna! (przy zakupie wszystkich - maksymalnie liczę do 200 szt., a jeśli jest coś powyżej to nadwyżkę oddaję gratis :) ) Odbiór w Legionowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam, jestem tu nowa. Budowę mam za sobą, czytam i obserwuje to forum juz od jakiekoś czasu i tak sobie pomyslałam że czasami moge słuzyć dobra radą, więc się zapisałam. Widzę że pojawiła się wątek ogrodu, a nie będę kryć że ogród jest moją pasją. Moja pierwsza rada co do zakładania trawnika, zanim zaczniecie warto pod tę włściwą ziemię połozyć włókninę, u mnie koszt takiej włókniny wyniósł 240 zł na 600m2 trawnika. Zaletą tej włókniny jest to, że nie wejdą wam zadne krety, u mnie w zeszłym roku były krety ale na trawnik nie weszły ryły z boku a trawnika nie ruszyły. Po drugie na naszym terenie pojawiają sie larwy chszcząsza majowego które uwielbiają korzenie traw i nie tylko, ta włóknina chroni korzenie traw.

To tyle pozdrawiam wszystkich budujących w Chotomowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam do sprzedania przyczepe kampingową- podaje link do ogłoszenia.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?165087-przyczepa-kampingowa-sprzedam-okolice-Legionowa&p=4255875#post4255875

 

dla planujących elektrykę- polecam super elektryka z Legionowa. u nas się świetnie sprawdził. uczciwy, solidny, podpowiada fajne rozwiązania. polecam- dla zainteresowanych kontakt podam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, gdzie w okolicach Chotomowa można najtaniej kupić siatkę ocynkowaną?

Potrzebuję 90 mb (180m2).

2,80 mm 60x60 1,5m lub podobne.

 

Witam

 

równiez jestem zainteresowany siatką w dobrej cenie i o takich samych wymiarach. Czy ktoś Ci moze odpowiedział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...