Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Przez całą sobotę i niedzielę nie działało forum A szkoda bo byłem w pracy i mogłem trochę pisać

Zrobiłem tylko zmiany na mapce Dodałem nowy dział prawo budowlane

Może się komuś przyda? Coś z tym internetem jest nie tak:strona nieotwiera się prawidłowo( pisze że nie znalazł pliku) i trzeba kliknąć odswież a wtedy jest ok Dziwne- czy tak u wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

CZOŁEM :D

to znowu my zieloni napaleńcy.

jak czas pozwoli to w Środe 02.06 będę się błąkał po urzędniczych pokojach i zadawał banalne pytania :oops: .

Tak więc zaczne już dziś:

-mamy kawalek ziemi i chcemy ją dogłębnie zbadać w gminie co sprawdzić ,jakie zadaweć pytania by nie wyjść na DE......... .

-gdzie załatwia się mapki ?

- NA CO ZWRUCIĆ UWAGĘ W UMOWIE PRZEDWSTĘPNEJ .?

- I wiele jeszcze innych pytań które dopiero rodzą się nam w głowie.

Z góry dziękujemy i jesteśmy ciągle na lini :lol:

 

 

Polecam kontakt z Urzędem Gminy w Jabłonnie (bezinteresowne w pomocy miłe panie) w celu uzgodnienia warunków zabudowy dla Waszej działki oraz uzyskania wypisu z rejestru gruntów. Warto skontaktować się z geodetą ( ew. służę namiarami na sprawdzonego człowieka).

 

Jak wszystkie dokumenty będą (projekt domu zakupiony i naniesiony na mapę do cełow projektowych....+ inne niezbędne dokumenty) wtedy taki zestaw składa się w Starostwie Legionowskim, gdzie urzęduje w/w pani, która nie ma wpływu na decyzję jeśli wszystkie dokumenty są przygotowane w trzech egzemplarzach, chociaż z pewnością sprawę może ułatwić jeśli (nieodpłatnie oczywiście) sama się sprawą zajmie....Wybór należy do WAS, ja załatwiałem SAM i nie było problemów.

 

polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał zakładać alarm i monitoring to mam godnego polecenia człowieka z SOLID SECURITY.

Robi wyceny, daje upusty i jest z Legionowa. Wszystko załatwia!

 

 

Witam,

jestem mocno zainteresowany tym tematem, chociaż Panowie z SOLIDU lekko mnie zrazili wyceną na 12.000 (chociaż muszę przyznać, że trochę zdziwiałem z pomysłami :lol: ) więc zacząłem rozglądać się za kimś innym... Ale zawsze można spróbować z drugim podejściem do tematu...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rob. Ptrzac na mape jestesmy chyba sasiadami :p

Po sól będzie blisko jak zabraknie.... :lol:

 

 

jeśli poruszasz się białą Astrą, to jesteśmy bliższymi sąsiadami niż myślałem :p

jadąc na Brzozową, codziennie przejeżdżam koło Twojego domku i podziwiam jak ładnie sobie rośnie

 

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem forumowicze :D

PYTANIE

-CZYkupowaliście ziemie za pośrednictwem AGENCI

-CZy BESPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELI

pytanie odnośnie CHOTOMOWA i DĄBR. cHOTOMOWSKIEJ

DZIĘKI ZA odpowiedzi . [email protected]

Szukałem ładnej działki, sprawdzałem do kogo należy i sam wychodziłem z propozycją kupna. Agencja zawsze pobiera min. 2,5% od każdej ze stron, nie gwarantując w sumie nic w zamian, a oto nie są małe kwoty, przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiamy :D

niestety to wszystko co dotyczy Agencji wiemy , ale i one mają połżoną łape na ładniejszych działkach i niema możliości dotrzeć do właścicieli tych ziem a pozatym to jeszcze podbijają sobie cene na 1M/2 dlatego padło nasze pytanie. :x

Lecz my ciągle szukamy :lol: :lol: :lol:

Objechaliśmy już chyba kule ziemską { w dąbr.chotomows.} i ciągle urzekają nas inne nowe miejsca.

PS. MIKI maż ładną okolice i super drzewo :wink: by wybudować w koło niego jakiś czaderski GRILL z daszkiem .

Jesteśmy ciągle w sieci POZDRAWIAMY do usłyszenia. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKI maż ładną okolice i super drzewo :wink: by wybudować w koło niego jakiś czaderski GRILL z daszkiem .

:lol:

W pierszym planie ma stanąć tam piaskownica dla małego, ale o grillu też pomyślałem, ale trochę dalej obok kolejnego mniejszego dębu przy granicy. Czas pokaże co się uda zrealizować.

 

.... my ciągle szukamy

Objechaliśmy już chyba kule ziemską { w dąbr.chotomows.} i ciągle urzekają nas inne nowe miejsca.

To jest ciężki, ale ciekawy etap na drodze do własnego domku. W moim przypadku trwał ponad 8 miesięcy, niestety. :-?

 

Powodzenia, niech podoga WAM sprzyja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Peterki:

 

Bardzo dziękuję za namiary na SOLID, bardzo konkretny chłopak, prawdopodobnie dogadamy się bez problemu...

 

Pozdrawiam

 

Witam,

Możliwe, że w sprawie systemów alarmowych mogę coś pomóc! Jeżeli możesz pobieżnie określić swoje wymagania i cenę, jaką usłyszałeś skontaktuję się z gościem, który się tym zajmuje!

Warto, chociaż się zorientować w cenie!

 

Ps. Jeżeli możesz prześlij mi namiar do siebie na priv. bądź: [email protected] ,przekażę go razem z Twoimi oczekiwaniami. Przypuszczam, że oddzwoni do Ciebie w tej sprawie!

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...