Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a przy okazji pytanka:

 

alice: w przyszłym tygodniu zamawiam szambo z Sałexpolu; czas realizacji ok.1,5 tygodnia, powinno więc być gdzieś na 9-10 września... chcecie się dołączyć do zamówienia?

 

peterka: bardzo ładnie zrobili Ci słupki i podmurówkę ogrodzenia... można dowiedzieć się ile taka przyjemność kosztuje, muszę szybko postarać się o takie ogrodzenie, bo moje zaczyna się w przerażającym tempie rozsypywać :(

 

 

pozdrwaiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i o przyjęcie do grupy proszę - w imieniu swoim i mych obu dziewczyn. Jak Bóg da, w przyszłym roku postawimy coś w Chotomowie nieopodal przedszkola :D "Coś" się właśnie rysuje, będzie w stylu archipelagowej Klementynki, tylko mniejsze.

A że to pierwszy raz, to i pytań do bardziej doświadczonych będziemy pewnie mieli sporo...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Dziwnym zbiegiem okoliczności dostałem rozliczenie

od kierownika budowy na odwrocie karty gwarancyjnej

trzykomorowej oczyszczalni ścieków

Więc mogę podać adres producenta zainteresowanym

WID-BUD PPHU Witold Gierek

Ul Drogowa 9 03-109 Warszawa tel 676 84 69

Sam oczyszczalnią nie jestem zainteresowany bo u mnie jest kanalizacja

Tak że nic na temat cen itp. nie mogę powiedzieć

Pozdrawiam całą Grupę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowicze!

 

Dotarłem do dystrybutora Tarnavy (kominki) w Wawie na Pradze, a właściwie to właściciel firmy przyjechał na moją budowę. Porozmawialiśmy sobie o wkładach i możliwościach negocjacji cen, w sumie udało mi się przekonać go do możliwości zaopatrywania kilku budów jednocześnie w wklady i doszliśmy do poziomu: -12% od cen katalogowych.

 

Jeżeli są chętni to zapraszam do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...