Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

w.rob i peterka czy sie budujecie gdzieś miedzy al. róz i al. legionów może??

 

w.rob w piątej parceli w Legionowie maja w przyszłym roku podłączać kanalizacje może sprawdz to w UM

 

 

buduję w tej samej okolicy (brzozowa), znam też temat kanalizacji...

zanim jednak dotrze do nas dobrodziejstwo kanalizacji coś będę musiał robić z ... :o - stąd niedawny wątek szamba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich zapracowanych (sądząc po niewiekiej ilości wpisów ostatnimi czasy) sąsiadów bliższych i dalszych.

 

W najbliższą niedzielę w Pałacu w Jabłonnie odbędzie się "impreza plenerowa". Mają być atrakcje dla dzieci, koncerty (m.in. Czarno-Czarnych), sztuczne ognie, zwiedzanie pałacu itp.

Rozpoczęcie o 14.00.

Może ktoś będzie miał ochotę przybyć i zobaczyć...

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, ogromnym nakładem sił, zalewałem wieniec w domu. Pracowało nas w sumie trzech: majster, pomocnik i ja, który odpowiedzialny byłem za beton ( w sumie ukręciłem 37 betoniarek). Praca na samym laniem: zasypywanie kolejnych betoniarek, podawanie gotowego betonu na rusztowanie i dalej majster układał i zagęszczał mieszankę w deskowaniu, pochłonęła nas na 10h (bez przerwy!!!). Potem gdy już posprzątałem było ognisko i tradycyjna glaicha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapracowanych (sądząc po niewiekiej ilości wpisów ostatnimi czasy) sąsiadów bliższych i dalszych.

 

W najbliższą niedzielę w Pałacu w Jabłonnie odbędzie się "impreza plenerowa". Mają być atrakcje dla dzieci, koncerty (m.in. Czarno-Czarnych), sztuczne ognie, zwiedzanie pałacu itp.

Rozpoczęcie o 14.00.

Może ktoś będzie miał ochotę przybyć i zobaczyć...

 

Pozdrawiam, Maria

 

Mario dzięki za info: ciekawe, ciekawe może zajrzę z żonką i krasnalem popołudniu, a może małe nieformalne spotkanko grupowe?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99, byłeś może na festynie?

My byliśmy ok 17-tej. I, niestety, nic nas nie zachwyciło...no i te chmary komarów... uciekliśmy, żeby nas nie zjadły żywcem..

Ale dobrze, że są takie inicjatywy (podobno to była pierwsza taka impreza w historii gminy), może następnym razem będzie lepiej...

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza fotka zbudowy mika: http://foto.onet.pl/upload/32/52/_328545_n.jpg

 

 

Do kriss: dziś musiałem zjechać z budowy o 19.00, ale jak chcesz wpaść to może jutro?

Zapraszam :wink:

 

Do wszystkich: Jak poradziliście sobie z zagęszczeniem piachu, jako pierwszej warstwy podłogi na gruncie?

Ekipa? Zagęszczarka z wypożyczalni? ceny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice: specjalne podziękowania za namiary na cieśli, jak dobrze pojdzie to od poniedziałku ruszają z więźbą. Teraz szukam magikow od dachówki. Może ktoś ma sprawdzonych fachowców?

 

Ogrodzenie Peterki jest faktyczne godne uznania...Piotrze może fotkę wkleisz?

 

Niektórzy z nas korzystają z usług Arka Łomy: 0602 294 581, jednak grupa rośnie w siłę i warto przypomnieć, naszym nowym grupowiczom, że mamy korzystne :p warunki wspólpracy ustalone na grupę (warto się upomnieć przy zamawianiu). Aha sprawa dotyczy transportu: żwiru i piachu oraz wykopów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik napisałem na prv jak powklejac fotki. Pisałeś kiedyś o gazowniku mam faceta co tanio bierze za rozprowadzenie od skrzynki do domu.Oczywiście w porównaniu z z tym gościem Chr...Za jakiś czas już to sprawdzę i powiem szczegóły.

Od dachówki nie mam godnych polecenia fachowców.

Ładne zdjęcie rodzinki na polu biitwy albo budowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślimak Maciek Przepraszam, że to tak długo trwało

Twój kwadracik jest już na naszej mapce, napisałem ci również na prv

Jeśli masz swoją stronę, to jęśli podasz jej adres internetowy to twój kwadracik na mapce może przenosić do niej i będziesz mógł się pochwalić wszystkim np. jak idzie twoja budowa (fotki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mam wyższą o kilkanascie dobrych cm. planowaną podłogę na gruncie. Przez niemal trzy dni nawiozłem do środka domu 20t piachu, teraz czeka mnie wyrównanie i zagęszczenie całości. Mam też nadzieję, że uda mi się dogadać z hydraulikiem i sudnię do niedzieli odkręcić.

 

A co na Waszych budowach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w.rob Dzięki za odzew, mam dwa pytania jeśli możesz:

Kiedy uładali?

Jaka cena była do zapłacenia (za metr obróbki)?

 

 

dach położyli dwa miesiące temu...

co do cen to większy kłopot, bo umówiłem się na całość roboty, bez bawienia się w ceny pośrednie (układanie, obróbki, itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mam wyższą o kilkanascie dobrych cm. planowaną podłogę na gruncie. Przez niemal trzy dni nawiozłem do środka domu 20t piachu, teraz czeka mnie wyrównanie i zagęszczenie całości. Mam też nadzieję, że uda mi się dogadać z hydraulikiem i sudnię do niedzieli odkręcić.

 

A co na Waszych budowach?

 

 

 

przed wylaniem płyty stanu zerowego ekipa wsypała mi w fundamenty 120 t piasku, oczywiście z wyrównywaniem i zagęszczaniem... ale przy tym kleli, bo umówiliśmy się na wykonanie roboty a nie na ilość piasku...

bawili się z tym tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...