Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

mik99:

 

bryła budynku: dach 2-spadowy z trzema lukarnami,

wykusz na jadalnię - też 2-spadowo,

pod kątem prostym do bryły przylegający do domu garaż i oczywiście z dachem 2-spadowym

 

całość ok 330m2 dachówki

 

do tego obróbki blacharskie i orynnowanie stalowe

 

 

wzięli za robotę 10.000,-

myślę, że to rozsądna cena, co o tym sądzisz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj mam zamiar objechac dwóch dostawców ziemi z Józefowa zobaczymy jakie ceny powiedzą.

 

Mam prosbe do was w zeszła niedzielę wyszła z domu i do dnia dzisiejeszego nie wróciła nasza kotka zwie sie Ziuta, jest czarna z białymi łapkami, białym krawacikiem i ma z jednej strony białe wąsy a z drugiej czarne, ma 3.5 roku ale wygląda na mniej bo jest strasznie chuda. Jakbyście ja gdzies w waszej okolicy zobaczyli dajcie znac - moj synek strasznie cierpi z tęsknoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Klubie: Olena!

napisz do grzegorzleg, to umieści cie na naszej mapce :wink:

 

marpanek, UKF, peterka w sprawie ziemi:

Myślę, że warto przejechać się ul. Strużańską w stronę Jóefowa, tam za schroniskiem dla zwierząt jest zwalona wywrotka ziemi i ogłoszenie o sprzedaży, może warto?

 

Pozdrowienia dla wszystkich grupowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za przywitanie :) Od razu mi jakoś raźniej...

 

Mik99 chyba będziemy mogli sobie sól pożyczac po sąsiedzku ;) Kupiłam działkę na ul. Kasztanowej :)

 

Właśnie przekopałam sie przez całe Chotomowskie forum... WSZYSCY jesteście niesamowici! I cieszę się, że już niedługo (mam nadzieję, że za rok) będę miała takich fajnych sąsiadów.

 

PS.

Poradźcie co mogę zrobić jeszcze w tym roku?

Warto zrobić fundamenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos mapki. Przypomniała mi się wasza dyskusja o mapkach "naszego" terenu. Jestem w posiadaniu mapy ( a raczej kilku bo jest to dość duże) w skali 1:10 000. Szczerze mówiąc zrobiła na mnie wrażenie - widać każdy dom :) (No naszych oczywiście nie widać ;) - mapa jest z 2002 roku). W każdym razie chętnie ją udostępnie do wglądu zainteresowanym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, którzy mają zamiar lub już budują, a może wybudowali i chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami.

 

Zapraszam do wymiany pogladów ma temat technologii i mozliwości zakupowych w lokalnych hurtowniach (Które są godne uwagi? Których unikać?) Gdzie kupujecie drewno? itp.

 

Intencją moją jest skupienie grupy z okolic powiatu legionowskiego, ale jeśli są inne propozycje to zapraszam.

 

W grupie siła.

:wink:

 

 

witam serdecznie

wlasnie nosimy sie z zamiarem wybudowania domku w Wieliszewie

zaczynamy (oczywiście jak wszystko pojdźie dobrze na wiosne)

 

wiec z checiią pokorespondujemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...