Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Co do ceny to potwierdzam. Taka jest średnia w zależności od miejsca.

 

Olena widziałam w innych wątkach, że próbowałaś się dowiedzieć czegoś o pth i bk. Fajnie wyglądają wszystkie dyskusje na temat materiałów. Zazwyczaj kończą się kłótnią :lol: Wiem jedno, że na pewno zdecyduję się na jednowarstwową, a co do firmy, jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena,

Porównując Twoją ostatnią wypowiedź:

 

"mik99 w sierpniu dzialki byly po 80zl/m2."

 

z wypowiedzią o cenach działek w Jabłonnie w okolicach Przylesie i Milenijnej

 

"UKF - z calym szacunkiem ale w okolicach Przylesia i Milenijnej sa kosmiczne ceny poza tym powiedz mi jak z Czajka? Nie macie z tym problemow? Jakos wolalam kupic 3 razy wieksza dzialke za te same pieniadze a to tylko 10 km dalej"

 

wnioskuję, że ceny działek w rejonie Przylesie-Milenijna to ok. 240 zł/m2, czyli ponad 60$ za 1m2!!!!

Czy naprawdę ktoś za działkę w Jabłonnie żądał takiej horrendalnej ceny?

Najwyższą ceną z jaką my zetknęliśmy się (i uznaliśmy ją za cenę z kosmosu) to było 35$ (ok. 130 zł) za 1m2.

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF wielkie sorry!!! Myslalam, ze mowisz o ul.Przylesie obok Selgrossa :oops: Mea culpa, obie te ulice sa na Bialolece tylko troszeczke od siebie oddalone. Stad pytanie o Czajke, ktora w tych rejonach daje popalić. A mimo Czajki, Polfy, Aromy, Zerania, cementowni i innych wspanialosci na Bialolece dzialki sa po 60$/m2 :o

 

A ze Jablonny (jeszcze) nie znam...

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Trochę się niezręcznie czuję ale postanowiłem spróbować. W naszym projekcie mamy na użytkowym poddaszu dwa pokoje które mają służyć za pokoje naszych córek. Mają być doświetlone oknami z lukarn. Musimy podjąć decyzję, czy nie powinno tam być jeszcze dodatkowe okno szczytowe. Dodatkowe okno to więcej światła ale mniej miejsca na ustawianie mebli a na poddaszu przy skosach to może być ważne.

Teoria teoria ale tu jest właśnie moja prośba. Czy jest może ktoś w naszej grupie, kto ma budowe na takim etapie, że można empirycznie przekonać się o tym ile jest światła z takiej lukarny (nasz pokoje to około 16m2. Powinienem raczej spytać, czy ktoś kto ma takie pomieszczenia pozwoliłby mi i mojej żonce osobiście zobaczyć jak wygląda taki pokój na poddaszu z lukarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena, nic nie szkodzi! Może to i szkoda, że w mojej okolicy ceny działek nie skoczyły tak w górę...

Cieszę się, że "pokonałaś" urzędy i zaczynasz wkrótce. Oby pogoda sprzyjała!!!

 

SylwekW, jeżeli masz ochotę, możesz wpaść do nas na oględziny pokoju z lukarną (i nie tylko). Mamy taki jeden o pow. ok. 16m2 z trójkątną lukarną.

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF jeszcze nie pokonalam urzedu, a raczej urzedniczki ale jestem dobrej mysli :)

 

sylwekW dziekuje ale chyba skorzystam z sasiadow mika ;)

 

mik99 czy ta firma posiada jakis telefon? Nie wiesz ile sie u nich placi? Jak tylko bede w Chotomowie (moze w czwartek?) to do nich podjade.

 

Dziekuje za namiary w kazdym razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś lista fachowców i sklepów z okolic Legionowa, z których usług korzystaliście i jesteście zadowoleni. Czy u niektórych forumowicze mają nawet zniżki?

Dla mnie przed rozpoczęciem budowy taka lista byłaby bardzo przydatna, może dla innych budujących też. Inaczej pewnie zamęczę Was pytaniami o namiary na pana z betoniarką, hydraulika, tańszą od innych hurtownię materiałów budowlanych, sklep z oknami itp itd :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi przechadzalam sie dzis po swoich salonach ;) Mam wytyczony domek :) Jutro wierce studnie... w sobote wykopy, kopal bedzie brat Arka Łomy :) W oczekiwaniu na geodetow przespacerowalam sie po okolicy. Mik99 masz przeuroczy dąb na dzialce, zazdroszcze :)

Mam nadzieje, ze sie nie przeziebie bo po 8 godzinach na rzeskim powietrzu i jesiennym deszczyku jakos sie tak dziwnie czuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena no to widzę, że ruszasz jeszcze przed zimą!

 

Jak długo czekałaś na pozwolenie na budowę.

 

Ja chciałem zrobić fundamenty jeszcze przed zimą zwłaszcza jak zobaczyłem gdy niedaleko mnie ruszyła budowa. około 3-4 tygodnie temu widziałem jak z pompy zalewali fundamenty a w tej chwili już strop nad parterem zalany. Za miesiąc ma być stan zamknięty. Łapię namairy na ta ekipę bo to już drugi dom który zbudowali tuż koło miejsca gdzie mieszkam a budują dla sąsiadów, ich dziecko chodzi z moją córką do szkoły. Podobno ekipa dobra i szybka - a szybka bo ma dużo ludzi. Jak byłem na tej budowie pogadać z szefem to sam widziałem chyba z 8-10 ludzi uwijających się z robotą, a druga ekipa (tego samego szefa) wykańcza dom sąsiedni. Kurcze takie widoki z okna motywują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...